Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Nevi někdo v čem je problém?

Po stažení aktualizace se nemůžu připojit na mapu -

 

Disconnected:Integrity Error:Unknown file version (Bundles\shared\content.bundle)

 

Díky

muze byt tim ze vlastnik neaktualizoval server na novejsi patch a tim patem mas smolika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě zabil jelen. To taky nebývalo...

 

Zvěř prostě vytunili  :-)

Kromě koně, útočí všechno. Kůň zas umí pěkně pelášit.

Kurňa, ulovit něco s lukem, už není žádná sranda, ale baví mě to  :thumbsup:

 

Jen ten medvěd je takovej jinej. Kolikrát se mě stalo, že dostal první šíp a vzal nohy na ramena...

 

Pak mám taky historku s kamenem...

Tak si tak běžím a u jedno šutru něco zmizelo. Už mi zmizel kámen před očima, nebo se mi ztratil i díky jiným světelným podmínkám a tak jsem to šel omrknout.

Hópnu na kámen a nikde nic. Jen mě ubral třetinu života  :-D

Koukám kolem sebe jak blázen a nic, jen mě hryznul podruhý. Tak chtě nechtě jsem začal zdrhat na vedlejší, naštěstí za mnou nic nevystartovalo.

 

Takže bacha, šutry koušou taky  :-)

 

Našel jsem jelena uprostřed malého kamene ležel na boku. Tak ho začnu kuchat tím kostěným žabykuchem a on byl chudák ještě živej. Ještě že nikde neběhali ochránci zvířat.

Asi budou muset vychytat pár chybiček  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem, že mě nová AI zvířat baví?

Tak už to není pravda.

Úplně mě deptá jejich pasivita. Dokud jim nevlezu před čumák, tak se ani neobtěžují otočit.

Vlk, ta mrcha proradná, co se k vám kradmo přiblížila? Je z něj domácí mazlík... :ermm:

 

Po první ráně z dálky, začnou zdrhat? Jen vlhl mě přijde, že má koule a po prvním zásahu nezdrhne.

Musím být hodně blízko a zaklepat jim na hřbet, aby se uráčili otočit a zaútočili.

Věčně někde stojí (asi buglí) a ani se nehnou. Prostě stojí a čumí. Picnul jsme medvěda do zadnice a on se hezky vycházkovou chůzí vydal ke mě  :wallbash:

 

Jediné, co jim nevyčítám, že když už jsou na zdechnutí, berou nohy na ramena. Tuhle vlastnost mám taky  :-)

 

By mě zajímalo, jestli má na jejich pohyb vliv zranění...

Podle mě ano, potkal jsem polomrtvého koně a sotva se plazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem od začátku na My Paradise (Active Admin). Pouze PvE.

 

Tak jsem se tam včera usadil. Nemám tenhle malej ostrůvek z dřívějška rád, ale tady je docela pusto a prázdno, bez modů.

Už jsem si stihnul nechat poškrábat záda medvědem a dokonce jsem někoho zachránil, když ho pokousal vlk (ten zdechnul). Vypálil na něj cca 10 ran a já mu před tím poslal do kožichu jeden šíp. Nevím kam mířil  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam včera usadil. Nemám tenhle malej ostrůvek z dřívějška rád, ale tady je docela pusto a prázdno, bez modů.

Už jsem si stihnul nechat poškrábat záda medvědem a dokonce jsem někoho zachránil, když ho pokousal vlk (ten zdechnul). Vypálil na něj cca 10 ran a já mu před tím poslal do kožichu jeden šíp. Nevím kam mířil  :-)

Taky jsem tam včera začal, ale neviděl jsem tam ani jedno zvíře, a to už mám na ně nachystaného Thompsna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se připojil, viděl jsem jsem jelena, ale ten se patrně lekl mého kamene v ruce a zdrhnul. 

Pak už jenom kance z dálky. Co jsem vycraftil luk, ani noha  :laugh:

 

Tak jsem se cpal houbama a konzervama. Když jsem se usadil, oběhnul jsem půl ostrova, než jsem narazil na rodinku medvědů.

Dovedu si představit, že na takhle malém place to bude o jídlo boj  :-)

 

Ani na vodu jsem nenarazil. Musel jsem v noci k sousedovi do nádrže  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trošku problém, venku jsem natáhl brka a pak následoval respawn v baráku. Jenže barák mám zamknuty klíčem a ten je u mrtvoly. Zámek nekomunikuje, takže nemůžu vyrobit nový klíč - mám teď takové domácí vězení :-D

Neví někdo, jak z domu ven?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trošku problém, venku jsem natáhl brka a pak následoval respawn v baráku. Jenže barák mám zamknuty klíčem a ten je u mrtvoly. Zámek nekomunikuje, takže nemůžu vyrobit nový klíč - mám teď takové domácí vězení :-D

Neví někdo, jak z domu ven?

 

Díky

umrit a respawnout se nahodne, a do budoucna mit zalozni klic v truhle a nebo tenhle system uplne vynechat a delat kodovy zamky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...