Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Ono to podle mě není typicky tak, že by ti srovnali základnu se zemí. To by bylo hodně nákladný. Prostě prorazej cestu dovnitř skrz zdi a stropy a odnesou co najdou ve vnitř, zničej postel/spacák. Ale to bych si vymýšlel, moc o tom nevím.

 

Já to chci řešit tak, že budu mít víc budek (a třeba jednu větší základnu) a rozložím matroš na víc míst.

Papírová krabice se dá i zahrabat do země, ale pak jsem přišel o mapu a ikdyž jsem věděl, kde to bylo, našel jsem prd  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to podle mě není typicky tak, že by ti srovnali základnu se zemí. To by bylo hodně nákladný. Prostě prorazej cestu dovnitř skrz zdi a stropy a odnesou co najdou ve vnitř, zničej postel/spacák. Ale to bych si vymýšlel, moc o tom nevím.

 

Já to chci řešit tak, že budu mít víc budek (a třeba jednu větší základnu) a rozložím matroš na víc míst.

Papírová krabice se dá i zahrabat do země, ale pak jsem přišel o mapu a ikdyž jsem věděl, kde to bylo, našel jsem prd  :-D

no ja zazil servery kde ti lidi srovnali barak se zemi nebo znicili vsechno vybaveni od peci po truhly. Srovnat ho se zemi neni zase tak narocny, jde o to znicit jen zaklady pak to spadne samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, základy, na ty jsem zapomněl. Vím o tom, že to pak celé žuchne dolů. Na jednom videu jsem viděl, že jim zůstalo tak čtvrté patro ve vzduchu a nechtělo dolů  :-)

No ona zamrzí i vyrabovaná truhlička, mě teda určitě  :-D

 

Zatím jsem měl kliku :secret:

Ale včera jsem přistavěl, tak ten můj bejvák patrně získá na atraktivnosti  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na modovaným serveru, těžbou dřeva, šutrů a sběrem se ti zvyšuje počet kusů co vytěžíš, takže třeba u dřeva je jeden level 10% dřeva navíc, záleží jak to tam mají nastavený. Není to na všech serverech, pokud je tam popis módů, tak tohle by měl bejt mód Z-Levels

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co prosím znamená PVE v RUSTu?

Já prostě k tomu nedokážu nic kloudnýho najít. Všude jsou to jen nějaká pravidla pro konkrétní server.

Je to skutečně tvořeno jen pravidly? Prostě nesmím útočit na ostatní, jinak ban?

Je PVE jen na stavění a mody, nebo je tam i nějaká akce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na PVE většinou je nastavený, že jinýho hráče nezabiješ, takže na něj můžeš střílet třeba raketama. Někde můžeš potkat NPC, který ti dávaj úkoly(natěž tolik dřeva, zabij tolik medvědů atd.), jinak je PVE jenom o stavění a zabíjení zvířat. Já to měl jako oddychovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jednou jsem takhle lovil jednoho ve skalách, Robin Hood by mě ten luk zlámal po pátém šípu  :laugh:

 

Já vydržel tak do dvaceti, pak jsem zbaběl utekl  :-D

 

Nutno říct, že ten zmetek vydatně využíval bugu a aktivně zabíhal do skály a vybíhal zpátky  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil, že pokud máš nějaký svůj dům, tak si v něm můžeš udělat spacák a nebo postel a pak po smrti máš na výběr jestli se respawnout ve spacáku/posteli a nebo náhodně na mapě (zpravidla někde na pláži)... Pokud budeš umírat často, tak se prodlužuje doba, za kterou můžeš spacák/postel použít (takže se ti může stá, že budeš čekat třeba tři minuty, než budeš moci využít respawn ve spacáku/posteli...

 

Spacák je na suroviny levnější a jde přenášet... Postel je dražší, nejde přemístit, ale má kratší "prodlevu" před použitím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když umřeš, tak se objevíš zase někde na pláži nahej, ale určitou dobu tam tvoje mrtvý tělo zůstane, takže pokud tě někdo neokrade, je možný si věci vzít zpět

To mi pripada dost tvrdy....jinymi slovy zacinas zas od zacatku a muze te kdokoli na vyssi urovni zas sejmout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze te kdokoli na vyssi urovni zas sejmout?

Nejsou žádné úrovně... Tvou úroveň tvoří co máš na sobě (tedy kolik "vydržíš" poškození) a jakou máš v ruce zbraň (tedy kolik poškození udělíš)... A i tak se ti může stát, že když máš v ruce kulomet (nejsilnější zbraň ve hře, kterou lze získat jen ze sestřelené helikopotvory) a nedáš si pozor (například kolik ti zbývá nábojů ve zbrani), tak než přebiješ, tak tě sežere vlk a nebo medvěd...  :-D A nebo (v případě PvP) tě někdo sejme na 200 metrů opakovačkou s optikou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pripada dost tvrdy....jinymi slovy zacinas zas od zacatku a muze te kdokoli na vyssi urovni zas sejmout?

jop pro to se musis s nekym scihnout, stavet barak/pevnost syslit veci prave pro tehle pripady a bejt opatrnej. Dokud te nekdo nevykrade  :-)

Kdyz mas smulu muzes narazit na serveru i na lidi co vylozene jen zabijeji a nici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...