Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

"Bol som riaditeľom jedného veľkého koncernového podniku. Kávu mi varila sexi sekretárka, do práce som jazdil Tatrou 613. Raz za mnou prišli, aby som zaplatil 5 000 korún na pohreb člena ÚV KSČ. Povedal som, že za 5000 pochovám celý ÚV sám.

Od tej doby som pracoval ako riaditeľ malého podniku. Kávu mi varila stará sekretárka, do práce som jazdil Tatrou 603. Raz mi vyčítali, že som nebol na poslednej schôdzi KSČ. Povedal som, že keby som vedel, že je naozaj posledná, prišiel by som s transparentom.

Od tej doby som robil majstra. Do práce som jazdil vlastným autom, kávu si varil sám. Na stene som mal obraz Husáka a Lollobrigidy. Povedali mi, aby som tú kurvu zvesil.

Zvesil som Husáka a odvtedy som pracoval vo výkope. Do práce som jazdil na bicykli a kávu som si nosil v termoske. Keď som kopal, prišli za mnou, aby som si bicykel schoval, že pôjde tadiaľ sovietska delegácia. Povedal som, že bicykel mám zamknutý a poistený.

Od tej doby som nezamestnaný."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

No, je to sice směšné, ale jen do okamžiku, kdy si člověk uvědomí, že tahle goebellsovina byla zatraceně zaplacená z našich peněz, jenž nám berňák pod pohrůžkou likvidace ukradl/zkonfiskoval ve formě daní…

 

Vychutnejte si to… :-)

http://youtu.be/BbLHBuVpixc

 

Jo a tohle je ta skutečně úplná, korektně a autorsky sestříhaná finální verze… <blijící smajlík>

 

 

LOL, tak už to video pro „velký úspěch“ nechali odstranit. Klasika… :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Mě protě tohle přijde naprosto sexy :-D:

 

Tož zajímavé to je, tó jo. Ale sex bych v tom tedy nehledal… :-)

Zadní kola mi připadají udělaná dost lagricovitě. Ale dalo by se to ještě dodělat…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohledný mladík jede nočním vlakem.

V kupé sedí kromě něho jen jedna mladá dívka.

Nádherný kousek.

On čte, nevšímá si jí.

Ona už to nevydrží: "Poslouchejte, jsme tu sami vy byste mě nechtěl?"

On odloží časopis: "Slečno, raději jsem hodinu počkal, než abych vás tři hodiny přemlouval."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to sice směšné, ale jen do okamžiku, kdy si člověk uvědomí, že tahle goebellsovina byla zatraceně zaplacená z našich peněz, jenž nám berňák pod pohrůžkou likvidace ukradl/zkonfiskoval ve formě daní…

 

Vychutnejte si to… :-)

 

Jo a tohle je ta skutečně úplná, korektně a autorsky sestříhaná finální verze… <blijící smajlík>

 

 

LOL, tak už to video pro „velký úspěch“ nechali odstranit. Klasika… :Smile_teethhappy:

 

http://zpravy.idnes....1242_domaci_brm

 

v tomhle článku se jde na video dostat, kdo by měl zájem... ale doporučuju aspon dvě hodiny předtim nejíst.... a být připraven na to, že mám zkaženej celej den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjde pán do baru a na rameni má kocoura. Poručí si dvě deci rumu a dvě deci benzínu.

Kopne rum do sebe a benzín naleje do kocoura.

Ten začne běhal jako šílený po celem baru, po barpultu, po zdích dokonce i po stropě. Nakonec se svalí jako kožka uprosřed baru,

Hosté se ptají co se mu stalo. A pán odvětí: "Asi mu došel benzín."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...