Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Rolf : čuchám, čuchám, že ten vokál, postupy a nálady znám.. MANES.. Tor- Helge Skei aka Cernunnus je jedna z nejvýznamějších figur norské tvrdé hudební scény, jeho alba s MANES, kkoagulaa a MANII jsou ozdobou metalové avantgardní scény. Tohle neznám, ale je to velmi dobré. Blahopřeju k parádnímu vkusu tobě i sobě :)

 

ja jsem se k tomu dostal zase z druhe strany.přes zpěvačku Annu Murphy.ona sice zpiva s Eluvetii,ale tohle je jeji solovka.a souhlasim s našim vybranym vkusem :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boys, možná trochu mimo mísu...ale! Asi to většina zná ale pro mě je to jako objevit Ameriku. Nainstaloval jsem si do Chromu hudební obchod Deezer. Kromě tradičního prodeje mp3 tenhle obchod nabízí službu rádia (jako kdysi Pandora) zdarma, takže stačí najít si oblíbeného interpreta a můžete do nekonečna poslouchat věci, které mají s tímto interpretem nebo stylem něco společného a zadarmo. Na některých věcech jsem doslova ulítl. :-)

 

deezerixi.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helle, kluci, že by to byly špatný songy pro mý náročný slechy, to ne, ale i přes zažitý názvosloví bych se ohradil proti slovu " industrial". Ne, že bych chtěl dát na Wiki pindy, ale " industrial " , to je krapet jinde, typický je třeba tohle...

 

 

anebo tohle, to je kořen

 

https://www.youtube.com/watch?v=sjdDK1ftZf0

 

protože tyhle figury to poprvé vypustily v půlce 70. let z z tlamic " industrial music for industrial people " a to, co provozovaly je od elektro- metalu dneška na hony jinde- a to mám to, co se dnes jako " industrial " označuje velice rád- takže si v podstatě asi jen honim triko, že to vim :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám slovinskou a jsem krapet nadranej :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=cI4wL1n_cOc

 

 

 

 

Koneckonců, pod vlivem alkoholu, doufám svobodného myšlení v rámci možností, podobných milovaných hudebních a literárních blbců jsem dnes ráno napsal evropské komisařce Cecilii Malmström na FB nemilé vyjádření ohledně toho, co dnes pro obyčejnu opici jako já znamená EU a její snahy o regulaci čehokoli- tahle " dáma " konkrétně se snaží o v podstatě totální kontrolu střelných zbraní v rámci EU- co nám asi budou chtít vzít příště, ***** ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koneckonců, pod vlivem alkoholu, doufám svobodného myšlení v rámci možností, podobných milovaných hudebních a literárních blbců jsem dnes ráno napsal evropské komisařce Cecilii Malmström na FB nemilé vyjádření ohledně toho, co dnes pro obyčejnu opici jako já znamená EU a její snahy o regulaci čehokoli- tahle " dáma " konkrétně se snaží o v podstatě totální kontrolu střelných zbraní v rámci EU- co nám asi budou chtít vzít příště, ***** ?

Tak ty jsi hustej aktivista, ja pisu maximalne na lokalni kabelovku (nechvalim je), pripadne do CEZu (taky je nechvalim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsi hustej aktivista, ja pisu maximalne na lokalni kabelovku (nechvalim je), pripadne do CEZu (taky je nechvalim).

Ono to sem moc nepatří, ale co si v tom Bruselu sakra vůbec myslí ? Omluva budiž vykonána brutálně a- když to říkáš- hustě :D P. S. : ten videoklip je asi nej, co jsem v životě viděl :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...