Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Kanare já už si na to zvyknul, to je dobou. Kdyz sem byl malej poslouchal jsem dechovky, sel jsem na internat zacal jsem s Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabath. Mam deti ruzneho veku s prvniho manzelstvi 3 a nejstersimu uz je 35 a nejmladsimu 28, ted s druzkou mam 4 deti nejstersimu je 13 a nejmladsi 5 je let, tak si dovedes predstavit jakou muziku sem posluchal a posloucham i ted kdyz deti rostou. Reknu ti jedno je to doba a do kazde doby patri jina muzika a budto si zvyknes nebo ne, me osobne je jedno co posloucham aspon se deti zabavi a je od nich pokoj a nelitaj po venku a nedelaj problemy. Takze asi tak nevadi me zadna muzika a rad si poslechnu kazdej zanr. Samozrejme ze nejradeji posloucham ty svoje ale nekecam nikomu do to ho co posloucha a co ma rad za zanr!

 

PS. Je me jako tobe Kanare a posloucham diky 31 letemu synovi i toto :thumbsup:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOIVOD jsou masakr

prvni vec co jsem od nich slysel bylo tohle

pak jsem projel snad vsechny jejich veci a nemelo to chybu, jedna z mala metel u ktery se ani na moment nenudim. jak tu nedavno hrali tak jsem na ne nesel,, ocz byla kurevska chyba kdyz ted vim jak jsou dobry

 

 

jinak jsem dneska vyhrab kompilackuod velvet underground, zapalil obriho jonta a trochu se zaposlouchal. vzpominam si jak na trauci hral vzdycky jejich revival band a byl fakt vybornej, skoro k nerozeznani od puvodnich songu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Ten cover Astronomy Domine je asi nejlepsi predelavka vsech dob. Jinak Voivod byli nejlepsi, dnes uz ale ne. Co zemrel jejich ustredni kytarovy mag je to uz jen recyklace:(

Nejradsi mam jejich obdobi Negatron, Phobos, ale i starsi, nahodim nejakej hard rock od nich:

 

Toho se nemusi bat i ten co metal vubec nemusi:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jerku, mám dotaz. Ty jsi masochista ? To je brutální hnůj, třeba ten pokus o kritickej hip hop je... nemám slova, leda k smíchu. To světýlko na konci tunelu... tady to září celou dobu, čoveče... No nic, jdu si pustit starou doom death školu. Přeji ti mnoho zdaru v tvém hudebním hledání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jerka snad ani nema cenu reagovat, ale ty jeho kecy o zanrovy omezenosti me docela pobavily:) ja kdyz uz sem neco poslu, tak zanry dost stridam, stejne tak ostatni lidi co sem chodi castejs. ale on to asi vi lip, kdyz sem vlezl asi petkrat a kdyz uz z nej nejaka blitka vypadla, tak to znelo uplne hrozne a skoro stejne diky ty buzerantsky produkci

 

jinak

ne ze bych je nejak zral, ale tohle byla dobra deska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...