Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

zdarec.mam poskladanej modpack podle svyho.shanim jen klanikony.tady mam pocit že to tam je.mohl by jsi byt tak laskav,mocny Hogo z klanu opičích valečníku a prozradit lamě jako jsem ja,kterej je to soubor.diky

Klanikony jsou třeba v Aslainově balíku...Má tam ikony snad všech evropských klanů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale videt ikonu u kazdeho ponekud ztraci vyznam, ze ... v tomto plati, ze mene je nekdy vice.

 

Ja osobne jsem zvolil cestu ikon u ...

 

1. Top clanu

2. Cz/Sk klanu, ktere maji jine nez default logo (klan s default logem neni klan, ktery to mysli opravdu vazne)

3. Zajimavych hracu v ramci Cz/Sk komunity

 

To si myslim je plne dostacujici. Totiz, cim vice ikon, tim mene FPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale videt ikonu u kazdeho ponekud ztraci vyznam, ze ... v tomto plati, ze mene je nekdy vice.

 

Ja osobne jsem zvolil cestu ikon u ...

 

1. Top clanu

2. Cz/Sk klanu, ktere maji jine nez default logo (klan s default logem neni klan, ktery to mysli opravdu vazne)

3. Zajimavych hracu v ramci Cz/Sk komunity

 

To si myslim je plne dostacujici. Totiz, cim vice ikon, tim mene FPS.

Hele, můžu kopčit tyto tvé vybrané ikony? Dopíšu, že balík obsahuje i tvá klanová loga. Teď tam mám zas vše a to je na prdlas.

Prosím, prosím, smutně koukám  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to neni problem. ja to delam tak nejak prubezne a lidi mi pisou, ze chteji pridat. jinak ja jsem puvodne pouzival balik ikon od musaciho :D. se to takto preleva, ze ... hledal jsem nejakyho pokracovatele, abych se nemusel starat, ale zatim se nikdo nenasel, no.

 

p.s. i tvoji ikonu v modpacku mam :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek prosim Vás mohl by někdo šikovnej vytáhnout z balíku (superbalíku) pouze damage panel s hitlogem? A zeptám se někoho ještě šikovnějšího, jestli můžu pouze hitlog zkombinovat s damage panelem od rabbita. A úplně nejšikovnějšího se zeptám, zda je hitlog součást xvm (pak bych si ho mohl nakonfigurovat ke každýmu damage panelu jak se mi zlíbí pomocí online editoru)

 

díky dík a pěknej večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finální verze:

ZDE

- rozšířená čeština a YK od Crabtreho, YK staty se po dni mažou

- odstraněn zoomX

- upraveny "barvičky" dle skutečných parametrů

 

Pozor!

ZoomX nechává mizet části keřů a stromů, což má blízko k zakázanému módu na odstranění listoví. Tímto vás žádám, vykašlete se na něj do doby, než napíšou nový zoomX, který bude "legálnější". Děkuji za pozornost.

Z balíku byl odebrán.

 

nazdárek prosim Vás mohl by někdo šikovnej vytáhnout z balíku (superbalíku) pouze damage panel s hitlogem? A zeptám se někoho ještě šikovnějšího, jestli můžu pouze hitlog zkombinovat s damage panelem od rabbita. A úplně nejšikovnějšího se zeptám, zda je hitlog součást xvm (pak bych si ho mohl nakonfigurovat ke každýmu damage panelu jak se mi zlíbí pomocí online editoru)

 

díky dík a pěknej večer

Promiň, ale ani já nepomůžu. Nejsem člověk, co by si uměl dělat ve věcech pořádek, takže už ani nevím, kde jsem to vzal a co vše k němu patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravím, zjistil jsem jednu věc, po po minipatchi na konci března se v příp., že v res_mods je cokoli mimo prázdného adresáře 0.8.11 nelze v týmových bitvách vybrat tank příp. přeskočit do slotu. Když se smažou mody je to OK. Potkal jste se s tím někdo? Díky za odpověď předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...