Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Beta verze pro 0.9.0

Stahujte ZDE

 

Je třeba aktivovat XVM: http://www.modxvm.com/en/news/testing-new-method-of-activation-of-statistics/

 

- chybí YK statistiky

- chybí minimapa se zobrazovacím čtvercem atp... asi na to WG šahalo. Pokud ne, budu muset najít funkční verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktivovane to praveže mam predtym som používal modpack od mušaciho kym ešte zvedak nemal spraveny od neho mi xvm šlo ale toto mi nejde sice nabehne ale všade mam len prazdne polia žiadne staty neukazuje

EDIT: Tak som si schvalne nahodil do zvedakovho baličku to xvm od musaciho ale stale nezobrazuje nič ....je možnosť že by sa toi bilo s nejakým iným modom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVM je stále ve složce res_mods. Přesně, jak je to v balíku tak to udělal kámoš a jede mu to taky v cajku.

 

Ale nečekal jsem, že první reakce bude "Proč nejde XVM".

 

Až bude čas, tak sepíšu česky návod. Ale zjednodušeně: V pravo nahoře se přihlaste přes WG stránky a potom na tom místě bude aktivace. Kliknout a restartovat hru. Mělo by běžet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přiznám se mě to opravdu nejde,ale četl jsem že prý je to jinak rozhozené než to bývalo snad nevím a nerozumím,.-začíná mě to už sr... takže se asi o to budu muset zajímat a naučit se stím pracovat protože mě to opravdu už vadíííí :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVM je stále ve složce res_mods. Přesně, jak je to v balíku tak to udělal kámoš a jede mu to taky v cajku.

 

Ale nečekal jsem, že první reakce bude "Proč nejde XVM".

 

Až bude čas, tak sepíšu česky návod. Ale zjednodušeně: V pravo nahoře se přihlaste přes WG stránky a potom na tom místě bude aktivace. Kliknout a restartovat hru. Mělo by běžet.

jj diki už mě to píše www.modxvm.com

 

Status: Aktívny

Zůstáva dnů:    13

Počet přístupů:    0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šipka odkud kdo střílí nebude. Znát v podstatě přesné křoví, odkud to letí... zakázal bych.

Lepší hitlog. To, co uvádíš úmyslně mažu. Zakázal bych to. Znát jméno hráče, který vás střílí, aniž by byl spotnut je solidní cheat... ne dík.

 

Mapa bude jako dřív. Snad zítra.

Hodiny snad také, ale to spíš počkám na něco pro 0.9.0.

 

Takže tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...