Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Hehe, tak sem si dal FRB s bombrem ( zcela vychcane sem mel v planu vsechny kropit ze strelcu ) a to s B-25. Narodil sem se ve vzduchu, pri trosce kotrmelcu sem ustalil let a zvykl si na myso ovladani a hura nad cile. Byl sem nad kolonou cca  700m a videl sem jen oblacky tak sem to tam pustil a jeden tank zaplatil. Vracim se nad letiste a rikam si jak stim asi pristanu a najednou si vsimnu ze se me prehriva volej. Nikdo me nikde neposkodil jen sem si pri bombingu pustil bojovky a nezahlidl ani letadlo, vlastne sem nezahlidl ani zadne pozemni cile ani strelbu na me. Reknu si uberu otacky a snad to tam doklepu. Najednou zrudnou oba motory ( od letiste sem asi jeste 14 km ) Hmm tak vypnu motory aby se trosku ochladily, zapnu je zabafa to a oba motory fuc. Hmmm tak si chvilku hraju na kluzak a samo ze najdu pekny policko s jedinym stromeckem na konci. Pristanu na bricho a trefim presne ten jedinej kericek a je hotovo. Tak FRB zase na dlouho nepoletim :)

jenom jestli si tu někdo nevymejšlí :D ve FRB žádný červenání motorů není
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ma zosundal náš vlastný - letel som v Dore, úvod bitky, odliepame sa z runway a za mnou stúpajúca G2 do mna začala strielat. Nechal som ho, nemanévroval som,  nech si užije opravy - to je na takýchto trotlov najlepší recept :)

V dalšej bitke som si potom spravil náladu - 3 killy a 92k lionov v čistom. 

 

Inak, po tk bola oprava dosť nízka, tak na úrovni 1/3. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušákuju, že dříve létali i na strojích s vyšším rankem, ale poté přešli čistě na rezervy :-)

Ja ja, pravdu díš... Ačkoliv jsem z velké části arkádolama, tak pár HBček jsem už zkoušel a onehdá tam lítali AI na Buffalech... Ale teď už pěkně jen na He-51 C... Jsem si chtěl s Mitchellem užít srandu cestou na základnu pro další bomby, ale nějakej š...lín na Spitu mi je vyndal oba před nosem, grrr :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sestřelení nad letištěm po startu by se klidně mohlo řešit jako ve WoT v kruhu. Neřekl bych že by to byl problém časově nastavit, když nepřítel je cca 1min daleko.

Prostě kdo dá kill do 1 min, tak třeba ban na 1h a bylo by to.

Za tu dobu co to hraju, mně ještě nikdy nesestřelili po startu. Jednou mě někdo trefil, ale hned se omluvil, jinak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám dotaz - co byste doporučili do začátků v HB? Myslím stihačku... Zatím to lítám s bomberama, celkem se i daří, většinou v bitvě aspon jeden sestřel letadla, pak celkem slušná řádka pozemních cílů, ale přesto - rád bych si i zalítal ve stihačce.

 

Zkoušel jsem vzít do bitvy YAK-9T, protože ho tu lidi do HB chválili, ale budu to muset asi zatím přehodnotit - přece jen, chce to ještě pocvičit střelbu a zásoba munice je dost žalostná a když to člověk "vykropí" z kanonu mimo, tak je v pytli... Čili budu asi muset vzít něco víc "kropičského", než se trochu zastřílím...

 

S čím byste mi doporučili lítat? Mám v hangárech následující (píšu jen stihačky):

 

SSSR: Yak 9T, Yak 7B, Yak 1

USA: P-39 (Q i N), F6F Hellcat

Německo: Bf 109 F-4 (normál i "trop"), BF 109E, Do217 (typ teď z hlavy přesně nedám, tu "heavy fighter" verzi, R6)

Británie: Spitfire Mk Vb, Spitfire Mk II, Typhoon Mk 1a

Japonsko: Tam to asi moc nestojí zatím za řeč - A6M2-N a Ki-61a, pak ještě A5M4 (doufám, že ty japonský čísla dávám dobře - prostě první Hien, to rank 1 letadlo a ta potvora s plovákem a kanonem) :-)

 

Co byste doporučili "vytáhnout" pro začátek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem LAMA, proto bych začal s Bf 109F. Slušná palebná síla, zásoba munice a rychlost. U anglánů mám na letadlech největší problém se zásobou munice, až na Mk.IX jsem použitelnej.  :biggrin:

 

Ale největší sranda je s Chaikou. Doporučuji. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som síce žiadne eso v HB, ale odporučil by som ti F6F - dobre ovládatelné lietadlo, dostatok munície, slušná výdrž, dobrá palebná sila a nakoniec - už sa aj tie spojenecké tímy dávajú trochu dokopy a pomaly sa to vyrovnáva.

Každopádne, hned ako sa bude dať preskoč do corsairov.

Na BnZ určite skús BF109 F4 (má lepší reward bonus ako trop verzia).

 

Za JAP je potom výborné A6m2 (rank 7), ktoré má síce menej munície do kanonov ale je to výborná škola presnosti strelby :) Ja s ním lietam stále aj ked už mám odomknuté dalšie dve zera nad ním a pomaly siaham na rank 10. S Ki-61 sa mne osobne tragicky nedarilo.

 

Rusov neporadím, nehrám ich.

 

Ale vzhľadom k tomu, že v nasledujúcom veľkom patchi dostanú spojenci kopec FM, ktoré sa často dajú chápať ako buff, lietal by som - kým sa dá - ešte nemcov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám dotaz - 

 

 

 

No nejsem taky zrovna zadnej HB mistr ale docela me ted bavi Ju-87 D s tema 20 mm kanonkama. Oprava je za babku a chytraci na tebe litaj ze predu a dou k zemi jako hrusky.  Zrovna vcera sem s tim nad Ruhrem sundal 3 letadla :) A ze zadu to jisti strelec s velice rychlopalnou zazracnou MG-81 :D A kdyz ho mas za sebou brzda klapka a mas ho jak na taliri :) Jinak asi Bf-109 F moc me to snim teda nejde, utoci me kazdej ale nekdy se zadari. Btw bnz me snim zrovna moc nejde nemam na to asi bunky :( Nekolikrat sem slozil kridla a nebo me krysak presne v dobe utoku zatoci a pri splhu na horu me sestreli nakej jeho kamos :) Za japka zkus se dostat na Ki-61B to je docela hustej stroj a i ja ac sem lampion stim mam uz asi 30 sestrelu. F6F me sedi jen s plnou vyzbroji a nekde v dalce se pak prizenu a neco pokosim jinak na zatacky me to snim moc nejde. Ale jak rikam na letadla sem docela lama, prumer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vzhľadom k tomu, že v nasledujúcom veľkom patchi dostanú spojenci kopec FM, ktoré sa často dajú chápať ako buff, lietal by som - kým sa dá - ešte nemcov.

 

Jsem na ty anglány potom zvědavej. Momentálně jsem tak trošku bezradný a není mi moc jasné jak za ně hrát. Musím říct, že ten pocit letět a mít proti sobě a hlavně nad sebou jen 109 a 190 a vědět, že jim neuletím, neumanévruju (to je rukama) mi na klidu před bitvou moc nepřidá. :biggrin:

 

Naopak, sedět v Bf109 nebo Doře a říkat si: "Tak kdo to bude?" je pocit úplně opačný. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám dotaz - co byste doporučili do začátků v HB? Myslím stihačku... Zatím to lítám s bomberama, celkem se i daří, většinou v bitvě aspon jeden sestřel letadla, pak celkem slušná řádka pozemních cílů, ale přesto - rád bych si i zalítal ve stihačce.

 

Zkoušel jsem vzít do bitvy YAK-9T, protože ho tu lidi do HB chválili, ale budu to muset asi zatím přehodnotit - přece jen, chce to ještě pocvičit střelbu a zásoba munice je dost žalostná a když to člověk "vykropí" z kanonu mimo, tak je v pytli... Čili budu asi muset vzít něco víc "kropičského", než se trochu zastřílím...

 

S čím byste mi doporučili lítat? Mám v hangárech následující (píšu jen stihačky):

 

SSSR: Yak 9T, Yak 7B, Yak 1

USA: P-39 (Q i N), F6F Hellcat

Německo: Bf 109 F-4 (normál i "trop"), BF 109E, Do217 (typ teď z hlavy přesně nedám, tu "heavy fighter" verzi, R6)

Británie: Spitfire Mk Vb, Spitfire Mk II, Typhoon Mk 1a

Japonsko: Tam to asi moc nestojí zatím za řeč - A6M2-N a Ki-61a, pak ještě A5M4 (doufám, že ty japonský čísla dávám dobře - prostě první Hien, to rank 1 letadlo a ta potvora s plovákem a kanonem) :-)

 

Co byste doporučili "vytáhnout" pro začátek?

 

 

No, pokud mohu, tak něco napíšu. Yak-9T je skvělý, ale spíš vyhledávat větší cíle: bombry, attackery. Na ničení stíhaček už to chce nějaký cvik.

 

Vemu to popořadě:

 

SSSR: Moc do začátku nedoporučuju, většina má málo munice, což pokud si zvyklý "sprejovat" ti nebude vyhovovat, asi. No dá se hodně slušně zahrát se Šturmem, který má dost munice, hlavně proti japoncům je killer, kdy i zadním střelcem se dájí slušně "kosit"

Ishak není špatný v HB, sice není "OP" jak v arkádě, ale pokud víš co a jak je s ním sranda. Pokud se za někým pověsíš a enemák místo,aby ti uletěl začne se s tebou točit... je tvůj.

 

USA: Hellcat Určitě dobrá voba, já s ním lítam docela často, jak psal Matho nemá víceméně slabinu na svůj rank, má i většinou slušný MM. Aircobry, záleží hodně lidem nesedí...zde je výhoda čtyř kulometu, takže jde s tím  i na stíhačky, ale je to čistě BnZ. Určit bych zkusil Buffalo, s FM co má teď můžeš nahánět i Fokáče a vyzbroj na svůj rank je nadprůměrná. Jinak Corsairy, hodně, hodně dobré letouny, na 7 ranku Dčková verze, můžeš jít do fightu i s Dorou.

 

Německo :BF-109F/G2  je do HB ze všech letounů co máš k dispozici nejlepší volba. Pokud si držíš rychlost,výšku mužeš klidně útočit i na letouny o 8,9 ranku výš. Jak je známo ve WT se na ranky nehraje  :smile:

 

Británie: tam ti moc neporadím, to není moje "parketa" za mně Beaufighter MK X, vynikájící palebná síla, ovládaní také slušné.

 

Japonsko: Dokud nemáš První Zero je to fakt bída. I když s Hayabusou se dají dělat pěkne vylomeniny, dokud nepříjde řada na střelbu :biggrin:

 

Tak asi tak, nevím jestli ti to něčemu pomůže :biggrin:  Musíš hlavně sám vyzkoušet co ti bude vahovovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na ty anglány potom zvědavej. Momentálně jsem tak trošku bezradný a není mi moc jasné jak za ně hrát. Musím říct, že ten pocit letět a mít proti sobě a hlavně nad sebou jen 109 a 190 a vědět, že jim neuletím, neumanévruju (to je rukama) mi na klidu před bitvou moc nepřidá. :biggrin:

 

 Ja som na tom podobne. Čakám na update a rozohrám Britov.

Čo sa týka Nemcov a ich dominancie v poeldných mesiacoch, to som aspoň využil vo svoj prospech a vytiahol si ich z ranku 8 na rank 14 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pokud teď sedím v Mk.IX tas se držím u země a zaměřuju se na bombry. Malá výška je slušná ochrana před BnZ, neb když to na mě někdo pustí z pěti kiláků, tak přijde o křídla. A v souboji s bombrem mám alespoň šanci trefit. Sice je to pak o prázdném kanonu, ale bomber většinou spadne a já mám při návratu na letiště ještě v zásobě kulomety, kdyby se tam někdo potloukal.

Radši bych honil Bfka, ale na to teď nemám, nepochybuji, že je to rukama, ale FM mi v tom určitě nepomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes paráda.

Letím v F4/trop. Kritnem súpera raz, vzápätí druhý krát. Priletí Dora, zostrelí ho a ja nemám ani asistenciu. Ok.

Letím v Dore - kritnem súpera, kolega ho zostrelí, ja samozrejme bez asistencie. Ok

Ked sa sa mi to stane 2 x, tak si poviem, že na  Nemcov kašlem, idem na JAP

Letím v Zere (rank 7) a vidím ako náš bomber okusuje Lagg 3. Zavesím sa za neho, jeden crit, druhý crit ... chlapík to už neudrží, bum do zeme, asistencia ...

8 hier a jeden kill.

Nebudem ventilovať svoje momentálne pocity, lebo by som si musel dať perma-ban, ale na dnes to proste vypínam.

Idem tadšej do entropie, kde sa čas strávený za kompom dá aspoň merať penaizmi. Posledných prá dní som 60 eur v pluse, tak si spoň spravím pár dalších.

Dnes je tej smoly na mna moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož díky za rady, hoši, vytáhl jsem do HB Hellcat a docela fajn.

 

Chci se ale zeptat obecně k HBčku - je mi jasné, že tam je reálnější letový model, tak je to na pilotáž náročnější, přesto mi připadá, že letadlo je tam občas (hraju na myši) dost neklidné, když s tím manévruju tak sebou dost "kvrdlá" a někdy to uklidnit, když se člověk potřebuje rychleji obrátit a po někom flusnout dávku, není úplně snadné...

 

Tak se jen ptám - chová se to tak standardně, nebo mám třeba něco blbě nastaveno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

PictusCZ: Je to standartní. Záleží na rychlosti, na výšce, atd.

 

 

OK dík za reakci. V tom případě se s tím v pohodě vyrovnám. Já jen, abych já neměl něco blbě poštelovanýho a neklepalo se mi to jako letadlo s Parkinsonem, zatímco protivník bude brilantně a ostře manévrovat... Ale Hellcat je bezva, obratná potvora s dostatečnou zásobou munice, aby i taková lama jako já ukroutila a sundala dvě letadla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...