Přejít na obsah

Rychlá-Divize R_D


Recommended Posts

RYCHLÁ-DIVIZE

37emblem_64x6444.png

Zdravíme všechny hráče WoT.

Klan byl vytvořen 28.11.2012

Nábor do klanu

1.Klan hledá hráče co mají tier V,VI VIII IX X

2.Klan nehledá neslušně hráče

3.Klan nabízí vlastní (Ts3)

4.Klan hledá hráče ve věku 15ti.let ,klan muže udělat vyjimku

5.Ts3:37.46.80.124:7710

6.Klan nabízí soutěže , a podobné akce klanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně na co pořád zakládat další a další klany když už je jich milion, to fakt nechápu. Naše komunita je fakt divná....

Je to jen hra...není jedno jestli je 5 nebo sto klanů?

Nic méně ten nábor by mě neoslovil....pokaždé když bych pustil tak bych musel v případě založení do roty nebo na CW....

To bych neskousnul. Mám náladu pařit pětky, tak si budu pařit pětky.

Mám náladu pařit rotu, zapařím si rotu....proto nemusím ty "vážné" klany. Pravidla a disciplína muší být a mě nevadí( proto jsem 9 let byl v ozbrojených složkách) ale od hry očekávám relax a né slovo "musím".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč tohle tak komentujete každý člověk neumí vše, a každý člověk není dokonaly , můj česky jazyk není tak dokonaly , proto se snažím něco dělat s tím. PS: mějte na vědomí že nejsem české republiky !!!

 

ten který mi rozumy tak vy o čem mluvím

 

Jinak Klan pracuje na úpravě náboru a podmínek !! Děkují za pochopení a přejí všem hezky den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí nikdo není dokonalý a zrovna nějaký pravopis bych neřešil...

Schodou náhod jsem dneska s SU100 sundal Panthera z tohoto klanu. Nebudu hodnotit kvality toho hráče, to je jedno...ale měl 2100 her....a přitom podmínka přijetí je od 3500 bitev.

Ale to je jen takový postřeh, podmínky mohli změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dop.... dyt je tam víc chyb než poprvé snad :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: A ty barvy,to je mazec..jen by mě zjímalo proč něco je zelený a něco červený :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: ale tohle mě dosekalo totálně ,,1. V klanu se nesmí používat žádné cheaty a podobné věci." Sakra chlapi hráli jste vůbec WOT nebo jste si spletli forum? :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove moc Vam preju at vam to vyjde ale ty pravidla si asi hodne rychle predelejte

podminka 3500 bitev min. je pekne ,ale ze vic jak polovina klanu na to nedosahla a nekteri ani na 1000 bitev, to je nejak moc vyjimek a to nebudi zrovno dobre svetlo,pokud to opravdu myslite vazne jak pisete v naborovem plakatu, tak si za tim aspon stujte a neberte opravdu vse co se prihlasi ,nikam s tim nedojdete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové

 

Jedná se o náborový plakát.

Proto prosím v první řadě o klidnou debatu k tématu.

Pravopis plakátu je zcela v odpovědnosti zakladatele topicu a je jeho prezentací.

Téma o extrémním počtu klanů v komunitě patří do všeobecné debaty a nikoliv do náborového plakátu.

Dodržování podmínek a stanov vzhledem k jejich prezentaci je také na straně CL daného klanu.

 

Děkuji za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...