Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hlasim ze za posledni dva dny se zvysil pocet mych navstev zdejsiho vinyho sklipku, oproti ty sahare co je venku je to dost osvezujici :) ale cim dyl tam clovek je tim jeto drsnejsi kdyz se pak vyleze ven :D

 

 

jinak vcera tu mel koncert pan Misik a to bylo super jak vzdycky, predstavovat netreba, plus pred nim hrali jeste bratri Ebenove od nichz jsem nevedel moc co cekat a nakonec hodne dobry a zabavny, vetsinu textu jsme prekvapive pobirali i pres vyssi miru alkoholu v krvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny win cca 30%. Většina výher v četě, jinak když jedu sólo,  je to katastrofa. Dmg pravidelně 2-3x vyšší jak druhý za mnou... poslední hra Hellcat, 9 kousků, 3500 dmg, prohra. A takhle to mám celý dva dny. Už mě sólo jezdit nebaví, je to vyplý, vyhrát nejde.

SuNZa.jpg

Prostě lehounce demotivující... dnes s Hellcatem 1:4...vše na jedno brdo, jako přes kopírák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupena IS-6. Ten tank je neskutečnej mazec... :ohmy:

Kam se hrabe T34...

 

101.png

 

Ja mam podobne staty, ale u SU 122-44 se kterym paradne vydelavam i kdyz ted po patchi ma daleko horsi MM, tak to porad jde.

 

p.s. Lowe a T 34 nejdrazsi a za tu cenu nejhorsi premiaky vubec, tvrdim to porad ... dodnes lituji vyhozenych penez za T 34 mel jsem si radeji koupit IS 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend lze rozdělit do dvou polovin, sobota super, večerní osmičková a desítková rota, vyhrávali jsme, pohodička.

Zejména potěšila s X. Bat artynou  jedna bitva, za ni titul Odstřelovač, Ostrostřelec, a Rozparovač, to jsem trefoval snad i mouchu v letu  :-D

 

Neděle utrpení na randomu.

 

Když jsem cca před rokem a něco, poprvé použil XVM, tak v týmech byla většina hráčů zelených doplněna žlutými hráči, ti  doplněni modro/fialovým Brufenem. Červených bylo 2-3 hráči na tým, s EFR (WN6/7 tehdy nebylo) kolem 800. Průšvih byl, když byly v čele, tehdejší MM byl jiný, velké rozpětí tierů oproti dnešnímu stavu. Ale vlastně pohoda, jazz.

 

Dnes?! V týmech je pravidelně a zcela bežně červených více než polovina a to téměř vždy. Jejich hodnoty jsou 600 a nižší. A úplně nejhorší na tom je to, že si na to začínáme zvykat a bereme to jako normální stav.

 

 

 

Připomíná mi to, jako když jsem si před lety, v zimě 1999, koupil na nátlak  mé těhotné manželky TV. Tu jsem jsem od roku 1991 neměl (myslím pochopitelně televizi, i když manželku vlastně taky ne :biggrin:  ). Večer jsme si pustili zprávy TV Nova a já koukal s otevřenou hubou na tu děsivou úroveň. A po pár měsích mi to přišlo normální... :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to je povahou nebo hraju na jinym serveru nez vy, co si tu porad stezujete :-D Ale proste kdyz hrajou uplni dementi, tak o to vetsi jsem ja potom skiller :Smile_trollface-3: Neni nad to, kdyz se enemak sam nastavi bokem pred 170mm lauf a jeste ochotne pocka nez zamerim. Lamy ve vlastnim teamu sice situaci zhorsuji a musim si tim padem krejt nejen predek, ale i boky a zadek a hodne sledovat minimapu...

Faktem je, ze jezdim s vlivnymi vozidly, co nastrilej za bitvu 8000 DMG... W/L hroznej neni, tak si nestezuju...

 

germany-jagdpanther.png

Jagdpanther

  53% class-ace.png

 

VIII germany-ferdinand.png

Ferdinand   49% class-ace.png

 

IX germany-jagdtiger.png

Jagdtiger   51% class-ace.png

 

VI germany-jagdpziv.png

JagdPz IV   51% –  

 

X germany-jagdpz_e100.png

JagdPz E-100   52% class-ace.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děs, běs, hrůza, zmar. Nevím proč, ale něco si zasedlo na moji PZ IV, kterou jsem si zase koupil po dlouhé době zpátky, nějak mi s ní nejde vyhrávat. Včera 1 výhra ze 6 bitev, pak už jsem neměl sílu. Odjel jsem si jenom zbylý německý medka (násobky) a pak jsem to vzdal. Nevím, jestli to je tím vedrem, ale podle barviček byla skoro všude šance na výhru mezi 25% - 41%. Samozřejmě, že je to jen náhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bylo vedro jak v peci, takže jsem se ke hraní dostal až dost pozdě večer a dal jen pár bitev...Pocity takové smíšené - sám jsem si zahrál dobře, leč jsem to často sám neuhrál a když se to z 8:2 najednou vysype na 10:15, tak to zamrzí :-D

 

Jen škoda, že mě teď zrovna baví Wolverine, se kterým je už trochu problém nasypat 3+k dmg, aby byly dvojnásobné XP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, víkend se nesl ve znamení hlášky critical hit , at už ISU, E3, E1, T34 atd...a zásah za 0 dmg, kritičák do AMX 13-90 s E3 považuju za joke WG, to si fakt dělaj legraci. Jinak co si člověk at už sám, nebo v četě nezahraje...nemá, takže spoluhráči....tři tečky. A oblíbil jsme si T62 A :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal 7 her, 7x Win a jdu zas na pivko. Je to banda Lam, to už to ani nebaví je střílet.  :tongue:

 

Tier 4,6,7. 

Ty si (s)prostě starý provokatér. Troll. Nahlásím tě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen dvě bitvy a obě win. Dnes opak a díky výpadku netu a pak taky el. energie jsem stihnul od 18:45 do 22:00 jen 7 bitev. Mimo dvou vše totální propadák. 2-5:15. Denní win 0 a počet killů za den taky 0. Sečtení expů dá možná dohromady aspoň 1k. Řek bych jeden z nejhorších herních dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že dnes jeden z mých nejhorších dnů za poslední dobu, 14 proher v řadě mi jasně naznačilo, že avg tier 9 co jsme dnes měl nebyl štastný nápad....nakonec jsme z 19 her celkem 4 vyhrál,mohu si gratulovat. Jediné co mě v tento smutný den potěšilo byla bitva desítek proti HAMI v čele se skvidem, kdy jsem si dal dva z nich, jednoho v M60 a  jmenovaného v Objectu 268 s mazlem  E3, musel být rozladěn, moje E3 měla poškozené dělo a přesto jsem ho  trefil na minimálně 200 metrů, štěstí nobíka vím :-D Ale jinak slabé nu , snad to bude příště lepší :-) a když ne, tak ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes docela pohoda.... jen u Hellcatu si WG řeklo, že je mi potřeba srazit hřebínek, a řadilo mne to vždy dolů do tabulky... navíc se samejma ****píp** .... což znamenalo jistou prohru...  ale jinak docela zábava.

Taky jsem měl poprvé tu novou mapu... zasněženou .... upřímně vůbec netuším co tam mam dělat a kam jezdit.   :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem hrál jen Wolverine a docela to šlo, ale večer teda těch pár bitek... sice samý výhry, ale po tý poslední, kdy tam zůstali sami náš M7 s full HP a SU-85 s full HP, přičemž nepřítel měl skoro mrtvý Pz IV a polomrtvý Pz III/IV, kdy jsem se nervoval a koukal, jak ta lama s M7 neumí ani nic trefit, ani capnout, jsem to radši vypnul. Naštěstí i tahle bitva "dopadla", protože hráč v SU-85 neměl v hlavě nas**no a spoluhráči navzdory to doklepal, díkybohu :-D

 

EDIT: No a co je ještě lepší, konečně jsem vytáhl Wolverina nad 51%. Tímto se v duchu tomuhle mazlovi omlouvám, jak jsem to s ním prve prasil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...