Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

A proto mám w/l 57% sólo public.. Kdyby mi sem šlo dávat smajly tak by to byl facepalmic až by to zapraskalo..

Ta poznámka na zkratku CZ bylo suché konstatování nikoliv útok na nějakého zdejšího uživatele. K w/l ti gratuluju, ale ani 300 smajlíků nezmění mojí převažující zkušenost s hráči co mají CZ v nicku a hodilo je to do mého týmu. Bylo by super kdybych do týmu dostával takové hráče jako jsi ty a CZ by bylo zárukou kvality.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, ja se snad z těch francouzskejch 10 TDček zblázním. Proti tomu se nedá hrát :-). To mi snad dělá WG schválně (nějak telepaticky ovlivnuje hráče), vždycky když vemu m103 a je proti mně Foch, tak ať jedu kamkoliv na jakékoliv mapě, tak ho skoro pokaždé potkám :-). Jediné, co mi pak zbývá, tak doufat, že mě musí dát na 3 rány, aby pak za trest nabíjel :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bonus za cap ani žádnej znatelnej nebyl, capující dostane max 100xp. Kill je vždy lepší, protože dmg + kill.

 

 

Amen.

 

A když není CZ v nicku, tak stockovej tank + camo + vlaječky jsou opravdu záruka kvality.

 

Co máš proti Camo a vlaječkám ? :D Já to mám na všech strojích které si hodlám nechat v garáži :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poznámka na zkratku CZ bylo suché konstatování nikoliv útok na nějakého zdejšího uživatele. K w/l ti gratuluju, ale ani 300 smajlíků nezmění mojí převažující zkušenost s hráči co mají CZ v nicku a hodilo je to do mého týmu. Bylo by super kdybych do týmu dostával takové hráče jako jsi ty a CZ by bylo zárukou kvality.

 

Miri neblbni.. mě je jasný že nejde o nějakej útok ať už na kohokoliv.. Jen tohle paušalizování je na prd.. Je to jen pocit že ti kazí hru lidi co maj za nickem CZ (nebo PL nebo cokoliv jinýho) takoví hráči jsou jen víc vidět.. zárukou prohry je jen blbě zvolená taktika nebo nevyváženost týmů.. Dřív se nadávalo na siemky dnes je móda nadávat na čechy.. mě taky trvalo dlouho než jsem si zvykl na to že né každej TURK nebo SPA1N určitě zalamí a zkazí hru ;-) Jeden týpek mě opravdu dostal.. když mi nadával po bitvě v garáži že CZ si může dát do nicku jen ......! On sice CZ neměl, ale za to měl krásných 43% w/l.. :-D Chápu, někdy se to sejde ale jen o CZkách to není ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qaAlQ.png

 

Balzám. A je mi jedno, že jsem vraždil rajčata. Dokonce ani ty artiny na dvojkách nic nemění. Zkusil jsem je, ale jelikož jsou tak malý dosahy rádií a sedí v tom lamky, absolutně si neškrtají. Ani já jsem si v nich neškrtal, páč jsem nic neviděl.  ještě jak jsou nepřesný, trefit tak malej tančík je umění. Taková MS-1 může být v klidu  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vidíte to. Já mám na konci nicku G ( Argem v tankodromu čteno jako Džíííííí ) a taky už jsem potkal blba, co se mě vesele od enemáků ptal, jestli je to G jako G.A.Y.. Poté co jsem si udělal válečníka a posledním šestým byl ten tazatel, tak jsem mu napsal, že jestli věří tomu, že to G je G.A.Y, tak je právě rozsekala buzna a ať se s tím smíří :D

 

PS : Ten váš pravopisný grammar nazi je fakt super. G.A.Y. to vyhvězdičkuje a buznu to nechá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Balzám. A je mi jedno, že jsem vraždil rajčata. Dokonce ani ty artiny na dvojkách nic nemění. Zkusil jsem je, ale jelikož jsou tak malý dosahy rádií a sedí v tom lamky, absolutně si neškrtají. Ani já jsem si v nich neškrtal, páč jsem nic neviděl.  ještě jak jsou nepřesný, trefit tak malej tančík je umění. Taková MS-1 může být v klidu  :biggrin:

 

S čím jezdíš na II. tieru? Já mám snad nejmenší tank ve III.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať sem dělal co sem dělal, tak dneska nepomůže nic... a takhle je to skoro pořád. A když už vyhraju, tak tvl nenastřílím, protože můj tým mi nic nenechá... to nechápu tohle

 

 

jedna ochutnávka z prohry... všimnite si, co heavy medko dokáže :-)

 

 

 

shot_070.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalováno Far Cry 3. Vypadá to, že by mě to chvíli mohlo bavit :) Jinak vytáhnu Cruisera...a dneska se to odpoledne dost zhoršilo. Hlavně losy a retardi. Musím počítat s tím, že T18 s houfnicí neminou, kulomety trefí minimálně dvojnásobek...

Hele ja taky:) Zatim se mi to libi....WoT o vikendech vetsinou ani nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...