Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes strašná smůla nebo jak to nazvat. 100% bitev rozhodnutých při odpočtu. Je jediný win a tak jsem pokusy o další násobky vzdal. Za takového MM a ještě negativního to fakt nemá cenu. Denní win hluboko pod hodnotou 50% přesněji víc blíž hodnotě 0%

Můj mail WG má. Pokud to tak chce řešit podobně dále, tak mi stačí poslat výsledky (stav win/lost + připsané expy a stříbro) a já tím ušetřím spoustu času. Vlastně omyl. Jim by ten boot co by hrál můj účet bral výkon serveru a tak to musím brát za něj. Sakra - smolík :(.

 

PS: Začínám mít pocit, že hod mincí může být extrémně napínavá záležitost proti tomu jak dopadne při odpočtu bitva ve WoT. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 7 her a 7x win Jumbo odvedl skvělou práci i proti osmičkám, který ho zprvu ignoróvaly, ale po pár zásazích za 350dmg začaly couvat. Jen víc takových bitev. Zajímavý, jak jsme se pomalu posouval v pořadí dolů. První bitva jsem byl top a v poslední bitvě poslední v pořadí, ale i tak mezi prvními ve výsledcích. tak jsem zvědav, kdy mi to WG zase vybalancuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem že to někdy udělám, ale včera jsem v afektu prodal ISU. Dohnala mne k tomu skutečnost, že jsem neprostřelil stojící T71, která si pak pro mne na konci dojela a rozhodlo to celou bitvu. Mít v tu chvílu po ruce někoho z WG, tak jsem dneska v hlavních zprávách na Nově.......

A nějak podobně to bylo celej večer, vůbec se nedařilo. Silně uvažuji, že se také přestěhuji na nižší tiery, protože při počtu pěti artyn, na každé straně, to jako heavy tank moc neovlivníte. Když po bitvě kouknete na statistiku a vidíte, že první dva "tanky" enemáků jsou artyny s 5,5tis a 5 tis DMG, přitom vaše nejlepší artyna má 2,2 tis a další čtyři do tisíce DMG, tak co pak chcete dělat? Ale nechci si tu stěžovat! Co když to byl třeba jen "bulhar" na straně našich artynářů? Ten faktor náhody začíná nějak moc ovliňovat výsledky bitev a to se mi nelíbí. Opravdu jsem hodně, ale hodně znechucen.... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku. To že jsi to nezaregistroval neznamená , že se to neděje.Ty za den nepotkáš ani jednoho.Někteří jich potkají třeba deset.(statistů)Jasně v průměru se to neděje a o to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když po bitvě kouknete na statistiku a vidíte, že první dva "tanky" enemáků jsou artyny s 5,5tis a 5 tis DMG, přitom vaše nejlepší artyna má 2,2 tis a další čtyři do tisíce DMG, tak co pak chcete dělat? Ale nechci si tu stěžovat! Co když to byl třeba jen "bulhar" na straně našich artynářů? Ten faktor náhody začíná nějak moc ovliňovat výsledky bitev a to se mi nelíbí. Opravdu jsem hodně, ale hodně znechucen.... :-(

 

Přesně tak jak píšeš, vše se losuje.

U artyn je to obzvlášť očividné. Osádku na 250%, zapnutý serverový zaměřovač,vybírám si statické cíle (když to jde), zaměřuji do 100% - bum - rána T92 totálně vedle za 80 HP :facepalmic: . Na konci bitvy vidím, že kolegas artynou stejného tiru či dokonce typu naproti nastřílel 3x větší dmg než já. Jeho EFR 620, ale Matrix mu hodil kostkou. V téhle hře už skill hráče nerozhoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji zvýšený počet arty v posledních dnech i na středních tierech. Není výjimkou, že bitvy končí závěrečným arty duelem.

Včera jsem byl překvapen strukturou hráčů v losech. Expil jsem T29 a týmy byl složeny zejména ze žlutých hráčů, tedy už poměrně zkušených. Sice jsem byl většinu bitev na straně, která prohrála, ale ty bitvy byly poměrně důstojné.

Ovšem bulhar řádí ostošest. Vrcholem bylo, když jsem se s T29 střetl s Tigerem a v čelním kontaktu jsem jej 4x dingnul a jemu prošlo vše, takže mě dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že nás sem chodíš provokovat. :Smile_sceptic:

To fakt ne.Jenom se mi nezdá fér váš přístup ke slabším hráčům.Za všechny vaše prohry můžou oni.Výhry jste zařídily jen a jen vy.Tak si to přeber.Kdy se někdo z vás přiznal k tomu , že prohrál týmu vyhranou bitvu.O tom se tu nikde nedočtu.Takové chyby děláte určitě taky.Nikdo není stroj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt ne.Jenom se mi nezdá fér váš přístup ke slabším hráčům.Za všechny vaše prohry můžou oni.Výhry jste zařídily jen a jen vy.Tak si to přeber.Kdy se někdo z vás přiznal k tomu , že prohrál týmu vyhranou bitvu.O tom se tu nikde nedočtu.Takové chyby děláte určitě taky.Nikdo není stroj.

 

Podívej se do vlákna ,, Pochlubte se neúspěchy,,. Já začínal loni, tak mám začátky ještě v živé paměti. Nejde o výhry, co kdo zařídil, ale o to, že spousta tzv. hráčů hraje tanky způsobem, jako kdyby jezdili po mapě s teréníma autíčkama, co umí náhodou ještě střílet. Já to hraju už jen proto, že 2. světová, technika a tanky jsou můj koníček a nic jiného prostě není.

Pokud prohrajeme 7:15, já jsem s TD v dolní polovině týmu a přesto mám 6 killů, asi není chyba u mne, že. Nikdo netvrdí, že nikdy nic ve hře nepodělá. Ale, pokud to někdo hraje delší dobu, tak si to už uvědomí a zkusí se toho příště vyvarovat, spousta pitomců, co to berou jako ty autíčka, těm je to šumák a hnojí to dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt ne.Jenom se mi nezdá fér váš přístup ke slabším hráčům.Za všechny vaše prohry můžou oni.Výhry jste zařídily jen a jen vy.Tak si to přeber.Kdy se někdo z vás přiznal k tomu , že prohrál týmu vyhranou bitvu.O tom se tu nikde nedočtu.Takové chyby děláte určitě taky.Nikdo není stroj.

 

Dvě roviny, z nichž tu první si (asi) nechceš přiznat, protože tam patříš (bez urážky).

 

Zalamí každý. Ale ti slabší lamí častěji, tudíž jsou příčinou porážek logicky taky časteji. A opačně.

 

Druhý pohled.

I slabší hráči mají právo na hru a urážet je ve hře je v podstatě hnus. Ale zde se holt odrážejí frustrace těch zkušenejších, kteří si svůj vztek a bezmoc vybíjejí na těch, co hrají tužku.

 

Viníkem je WG, které tohle připouští, Hráče na úrovni oblastního přeboru, taky neveznou do první ligy, aby s nimi hrál, protože by jim prostě nestačil.

 

Mně přesně tohle tu hru znechutilo tolik, že jsem hrát přestal. Se vším ostatním jsem byl ochoten se smířit nebo nad tím mávnout rukou, ale tohle už ne. Těch rudochů je dnes tolik, že zkušený hráč je jejich rukojmím, Sám nic i sebelepší jedinec nedokáže, je to týmová hra a pokud tým neexistuje, tak jsi tam zbytečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten chaos systém je dôsledok nedomysleného konceptu hry, pretože ako má byť skoordinovaný tím pätnástich náhodne vybraných hráčov? bez nejakého koordinátora tímu v bitke je to len chaos, červení nebudú len tak sami od seba rešpektovať niečie pokyny, že jo. v každej bitke byl mohol byť určený najskúsenejší hráč a ten by riadil tím, v prípade "neuposlúchnutia rozkazu" by mal právomoc uberať kredity resp expy. sci-fi, ale toto mi príde ako čiastočný liek na rozmohnuté noobstvo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na jednu perličku MM ze včera jsem si vzpoměl....

Měli jsem o jednu sedmičku méně, navíc my měli medka a jen jedno HT, enemák všechno T29...bylo město a aby toho nebylo málo, enemák vůbec pětky neměl. Naše pětková četa byla proti 2x KV2 s popelnící(ve městě). Ano, nakonec se stal zázrak a vyhráli jsme, ale při tomto losu stačí, aby byl soupeř jen trošku normální a vy si neprdnete....zkušenost nezkušenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na jednu perličku MM ze včera jsem si vzpoměl....

Měli jsem o jednu sedmičku méně, navíc my měli medka a jen jedno HT, enemák všechno T29...bylo město a aby toho nebylo málo, enemák vůbec pětky neměl. Naše pětková četa byla proti 2x KV2 s popelnící(ve městě). Ano, nakonec se stal zázrak a vyhráli jsme, ale při tomto losu stačí, aby byl soupeř jen trošku normální a vy si neprdnete....zkušenost nezkušenost..

 

To má někdo štěstí. Být to můj případ, tak by to můj tým dostal do enemáků asi 3:15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt ne.Jenom se mi nezdá fér váš přístup ke slabším hráčům.Za všechny vaše prohry můžou oni.Výhry jste zařídily jen a jen vy.Tak si to přeber.Kdy se někdo z vás přiznal k tomu , že prohrál týmu vyhranou bitvu.O tom se tu nikde nedočtu.Takové chyby děláte určitě taky.Nikdo není stroj.

Nikdo není stroj ale......Je docela nasrávací, když zkušený hráč, třeba s artynou, kde je dobře vidět jestli měl možnost střílet a kolik, zjistí na konci bitvy, že má prd damage a lamka od enemáků má 3 x tolik. Jednou a nebo 2x se netrefit, co ještě beru ale ono je toho poněkud moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že nás sem chodíš provokovat. :Smile_sceptic:

 

To né. Hold má jinej úhel pohledu a v podstatě má taky i pravdu. Ale tady jsou ty pohledy tak rozdílný, že každé straně se už nebo ještě nedaří pochopit úhel pohledu druhý strany. Co se týče toho, že jsem prohrál bitvu. Pokud zůstanu bránit sám proti 5 a dostanou mě, ano prohrál jsem ji. Pokud mě dostanou na začátku, kde jsem blbě najel, smůla, ale je tu dalších 14 tanků. Oslabil jsem tým, jasně. Když mě smahne arty na ránu, ne bitvu jsem fakt neprohrál, ten parchant měl z prdele kliku. Tady se nedá říct, že by jeden člověk dokázal prohrát bitvu, pokud nesedí jako jedinej v o dva tiery vyšším tanku. Ale jo, i jednoho jsem vlastně takovýho viděl, Fialovej AFK do konce hry... člověk může ovlivnit a zvrá*** bitvu dobrým hraním, ale sám bitvu prohrát opravdu nemůže.

 

Jděte s tou... dejte tu cenzuru prosím pryč...je to trapný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten chaos systém je dôsledok nedomysleného konceptu hry, pretože ako má byť skoordinovaný tím pätnástich náhodne vybraných hráčov? bez nejakého koordinátora tímu v bitke je to len chaos, červení nebudú len tak sami od seba rešpektovať niečie pokyny, že jo. v každej bitke byl mohol byť určený najskúsenejší hráč a ten by riadil tím, v prípade "neuposlúchnutia rozkazu" by mal právomoc uberať kredity resp expy. sci-fi, ale toto mi príde ako čiastočný liek na rozmohnuté noobstvo...

 

Sorry, ale tohle je návrh uplně mimo... Pak by support WG nedělal IMO nic jinýho než to, že by řešil stížnosti těch, kterým byly odebrány XP/kredity, protože neuposlechli rozkaz, který byl dle jejich názoru stupidní či přímo likvidační (znelíbili se tomu "battle commanderovi" a tak si to s nima chtěl vyřídit).

 

Myšlenka v jádru dobrá, ale tohle můžeš dělat tak na nějaký lanparty, kde proběhne pár bitek s pár lidma, ne když máš online x desítek tisíc lidí a těch bitek proběhnou mraky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bola to len taká idea, niečo ako keď sa pred rokmi WG rozhodlo urobiť hru s tankami...

samozrejme systém by musel fungovať bez ohľadu na počet bitiek a mať zapracovaný postup na riešenie konfliktov, aktuálne sa konflikty nemusia riešiť a na systém nadáva kde-kto... kľudne by sa sťažnosti mohli zahadzovať do koša tak, ako sa to robí teraz, v bitke môžeš podať sťažnosť na hráča, máš dokonca na výber viac druhov, ale videli ste, že by sa to nejako riešilo? ja veru nie...

ale netreba to hrotiť, ponadávajte si, súdruhovia z belarusi na to aj tak zvysoka prdia, hlavne že sa točia kolesá tankov a s nimi aj tvrdá mena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdeňku. Ano jsem podle barviček v celkovém hodnocení v červených číslech.Jinak to vypadá za posledních 60dnů.Aktuálně nehraji na červené úrovni.Navíc mi moje označení max vyhovuje. To překvapení enemáka, který na červeného se sebedůvěrou vyrazí a skončí jako vrak mě vyloudí úsměv na tváři. Nevyhrávám tak často jako vy.Zpravidla prohrávám na obsazení základny s nějakým prckem v rukou zkušeného hráče.Nebo totálním propadákem celého týmu. Za což v obou případech cítím svoje selhání v rámci týmu.Rozdíl mezi W/L mám zhruba (- 600).Když připustím,že polovinu jsem zavinil já,tak zbytek jsem ovlivnit nemohl.Mám horší týmy.Začal jsem hrát čety vrámci klanu a je to mnohem lepší.Za nějaký čas to půjde vylepšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že mít v bitvě velitele by nebylo od věci. To, že by někdo neposlouchal rozkazy by se mohlo klidně přehlížet protože i ten nejblbější hráč velice rychle zjistí, že bez velení je to prohrané, takže bude většina hráčů poslouchat. Furt by to bylo lepší, než tento chaos. Mohla by se hra rozdělit na klasický bordelpublic a na bitvy s velením. Dokonce bych si uměl představit velitele, který by nehrál a jenom sledoval mapu jako třeba artyna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, v pohodě, jenže když vezmeš, kolikrát se dneska na publicu lidi zhádají, ,a je opravdu jedno, jestli jde terminologií některých zde o "kečupy" nebo "zeleninu", kokotismus je rozlezlý vážně všude, tak nechci domýšlet, jak by to vypadalo... pak už je jen otázka, jestli víc hráče otráví to, že budou hrát s lamama, nebo jestli je víc otráví podobný "instrument", kdy někdo bude lidem ubírat i ty bídný XP a kredity, co si vydělaj, jen kvůli tomu, že třeba battle commander je určité národnosti, nebo naopak určitou národnost nesnáší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuhle matematiku na nejvyssi urovni jsem nepobral, holt mam jen stredni skolu:(

Aspon ze jsem se zasmal jak v sekci VTIPY.

 

Prý matematika na nejvyšší úrovni :-)

 

Vycházím z toho, že % blbců ve společnosti je víceméně konstantní... pokud hru hraje 1.000 lidí a debilů tam budeš mít třeba 20%, tak hru hraje 200 debilů. Pokud hru hraje 100.000 lidí, debilů je pořád stejné procento = 20%, tak jich hraje 20.000... tudíž máš větší pravděpodobnost, že na debila narazíš (pokud se vezme v potaz fakt, že jezdí na různých tierech, že "lepší" hráči valí roty nebo CW atd. atd.)

Jednoduché, ne? ;-)

 

Z pohledu hráče, který o hře vív víc jak Wargaming je hra nudná a smutná.

 

OT: takoví hráči opravdu jsou, kteří o WoTku ví víc jak WG? A tu o Karkulce by jsi neměl? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...