Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hexo: nic proti ničemu, ale dej si ten obrázek aspon do spoileru at to nevidí všichni hned.. nevim kolik jsem chodí lidí 18- ale pár jich bude... ale jinak za mě dávám líbí :D ale sám si to nahodit nemužu , to už by mi ty tanky žena fakt smazala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hexo: nic proti ničemu, ale dej si ten obrázek aspon do spoileru at to nevidí všichni hned.. nevim kolik jsem chodí lidí 18- ale pár jich bude... ale jinak za mě dávám líbí :D ale sám si to nahodit nemužu , to už by mi ty tanky žena fakt smazala :D

tak před nima neklikejte na detaily tankistek no.....

a těm lidem 18- se to bude líbit taky, ať si to tam klidně daj. rozhdně si myslim, že XVM je škodlivější, než nějaké "tankistky".

a u těch britskejch, ruskejch a čínskejch je to upravená verze, kde je jaxi to pro děti "škodlivý" zakryto vlajkou :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však mě nejde o to jak to kdo má u sebe v počítači, já jen že tady to vidí fakt kde kdo.... ale jak myslíš... a proč je xvm škodlivější? že se víc nadává?

 

Jinak abych nebyl uplně OT, dnešek takovej tradiční někdy týmy super, jindy plný bezmozků, artyny co se rozjedou a ramujou nepřítele a tak... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hexo: nic proti ničemu, ale dej si ten obrázek aspon do spoileru at to nevidí všichni hned.. nevim kolik jsem chodí lidí 18- ale pár jich bude... ale jinak za mě dávám líbí :D ale sám si to nahodit nemužu , to už by mi ty tanky žena fakt smazala :D

 

ale no ták :Smile-tongue: , sexuální výchovaje je už v sedmé třídě základky, čili od 13 let

krom toho nahota snad nikomu neuškodí :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně vytáhnul win na 51%... a WG se rozhodlo že je to prostě nepřístupné takže všechno při starém, 50%...

 

Poslední kapka bylo tohle:

 

 

Porážka

Bitva: Westfield 1. února 2013 17:10:13

Vozidlo: T-43

Získáno zkušeností: 1 111

Získáno kreditů: 45 459

 

4000 dmg a nic z toho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně vytáhnul win na 51%... a WG se rozhodlo že je to prostě nepřístupné takže všechno při starém, 50%...

 

Poslední kapka bylo tohle:

 

 

Porážka

Bitva: Westfield 1. února 2013 17:10:13

Vozidlo: T-43

Získáno zkušeností: 1 111

Získáno kreditů: 45 459

 

4000 dmg a nic z toho.....

 

Čím víc budeš hrát lépe a lépe.. Tím víc se Ti tohle bude stávat častěji... Takže v klídku... Nechat to plavat... Další hra bude win... Jinak se zblázníš... :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no ták :Smile-tongue: , sexuální výchovaje je už v sedmé třídě základky, čili od 13 let

krom toho nahota snad nikomu neuškodí :Smile_blinky:

 

ok, v tom případě jako bych nic neřekl :D Já vím že děti co hrajou wot jsou aj dost šikovné aby lozili aj na jiné stránky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně vytáhnul win na 51%... a WG se rozhodlo že je to prostě nepřístupné takže všechno při starém, 50%...

 

Poslední kapka bylo tohle:

 

 

Porážka

Bitva: Westfield 1. února 2013 17:10:13

Vozidlo: T-43

Získáno zkušeností: 1 111

Získáno kreditů: 45 459

 

4000 dmg a nic z toho.....

 

Si nech zarámovat s tím dělem plivátkem co má T-43 je to pěkný úspěch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím víc budeš hrát lépe a lépe.. Tím víc se Ti tohle bude stávat častěji... Takže v klídku... Nechat to plavat... Další hra bude win... Jinak se zblázníš... :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

 

Já to řikám pořád že mám obrovskou výhodu v tom že sem flegmatik jinak bych to tady už všechno rozbil :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak... T110E5 je opravdu moc fajn tank. Ovšem nejvíc mě sejřej artiny, 1800 na ránu, proč ne... taky nechápu, proč dostávám věčně týmy na dvě věci. Mám 38% win a to si myslím, že mi stroj sedl a nehraju vůbec špatně. ale opravdu dvě ze tří her jsou jasný hned po startu, když můj tým je žlutej a enemy zelenej. Fakt chuť hrát, když už jsem to koupil se blíží nule. No a poslední bitva...když WG nechce, baych vyhrál, tak prostě nevyhraju. Souboj 1 VS 1 s IS-4. Vystřelím po řidičově okýnku, objeví se díra, hláška penetrace, hnedka s tím se objeví flek odrazu...jedna střela penetrace+odraz (zpomalený replay)...tak si říkám, co dělám blbě a ono asi nic...fakt netuším, kam čelně penetrovat IS-4 s penetrací 270mm...krom malé vany.

 

T49 docela jde, ale týmy jsou dneska úplně brutální. I když jsem naspod losu, hraje se sedmama, mám nejvyšší rozdaný dmg i při prohře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes tedy "opravdu výborné" bitvy....... hrůza hrůz...... dokonce jednou se povedlo, že 7!!!!! našich tanků zůstalo stát na bázi.... né že by campovali... zkrátka jen stáli... :-) 2 nepřipojení.... a zbytek asi BOT anebo si jen děcka odskočila za mamkou pro nanuka.... nádhera.... :-) Jak taková bitva asi může dopadnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no wg jsou dementi a ten jejich MM je fakt bomba, nejlepsi je kdyz mi mame skoro celeje team ve stocku a enemy ve fullu, to se pak hraje, nebo heavyny jedou na louku medka do mesta radost se koukat, nase artyny ani kill enemacky treba 6, jaky dementi a vemena hrajou je neuveritelny....jinak se dneska dari a par oceneni uz mam ,jinak asi 20 vyher a 6 proher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem to po sérii předem prohraných bitev vzdal a šel na pivko. Trošku jsem top přehnal a tak stál dnešek za prd. To je tak, když má člověk druhá den volno a přestane se hlídat. Odpoledne jsem sednul k tankům a losy raději neřešil. Celkem dost bitev se neslo v duchu já jezdím ve stroji potaženém papírem0 a nepřítel je neprůstřelný. Na 25 m neprostřeli bok tanku co má třetinový pancíř než já penetraci tož to jsem čuměl. Denní win jinak kousíček na 50%.

 

Mám jednu pozitivní zkušenost. V jedné bitvě po mě chtěl nějaký polák s Lowe, abych jel se scouten na cap, když u kruhu stála enemácká osma a střílela po všem co se objevilo. Říkal jsem si, že je to magor. Po tom co toho enemáka sundal, tak jsem jel na cap včetně jeho a ještě jednoho našeho posledního stroje. Moc šancí jsem tomu nedával. My 3 a u nepřátel ještě 7 strojů a značný počet poblíž naší základy. Na obranu základy přijel jen jeden nepřítel a ten borec s Lowe se postavil bokem a vytvořil tak štít. Byl zničen, ale nám se díky využití jeho vraku podařilo capnout. V bitvě nebyla arty. Pak jsem se podíval na toho hráče. Měl win 56%. Většinou je praxe jiná. Ten nejsilnější tank a nejlépe ten co přijede do kruhů poslední se kryje za slabé stroje co mají největší podíl na capu. Tahle zkušenost s tím polákem potěšila.

 

To, že byla dnes střelba v hodně bitvách dost na prd a i nějaké ty předem prohrané bitvy jsem byl snad ochoten nějak překousnout. Herní systém se rozhodl, že mě i po 20k bitvách překvapí a samozřejmě negativně. Vytvořil los, kdy dal enemákům na top hráče a na nás i přes 135k přihlášených hráčů drobet pozapomněl.

Říkal jsem si, že enemácká topka je asi dost špatný hráč a hra mu chce dát šanci, ikdyž neférovou. Po bitvě jsem se na toho hráče podíval čuměl jako puk. Procentuální šance na výhru musela být dost zajímavá. Ještě ke všemu jsem měl v bitvě dost mizerný ping, takže to stálo za prd dvojnásob.

 

Los s vloženou topkou nepřítele:

 

mmwxw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek mi otevřel mé zaslepené oči, když Wg rozhodne, že nevyhrajem tak nevyhrajem...když WG vidí moc dobré staty na tanku ihned zareaguje....ubohost.

Dnešek začal pěkně..9 winů...osmyčky několikrát a pak vše do 4 třídy. Pak jsem se sešli a dali tří členou četu. Dle statů hodně dobrou četu a to WG nemá rád...začne to dlouhým losováním.

První dvě hry s 5 třídou...vždy proti 7 třídám. Ani 6 nebyly...tak nějak již klasika. Navíc další klasika...naše topky vždy win rate mezi 43 - 48%.

Ok vykašlali jsem se na 5 a utekli na šestky...my dole proti 8 třídám. Jediná enemy četa v osmičkách...

No nebude to prodlužovat to bylo celý večer. Nebýt těchto zásahů od WG, tak jsem snad neprohráli.

 

Další věc: MkIII, nedávno jsem na něm měl už skoro 90% a super výsledky. No dneska jsem musel jezdit už jen s T18 a proč? Z ničeho nic, začal MKIII dávat neuvěřitelné množství za nula. nejdřív jsem se tomu tlemili, ale paku žto vtipný nebylo....poslední tři hity do T26 z boku za nula mě dorazili a já vzal T18.

Kdepak, jak ti ***** nalosují prasárnu, nic stím hráč nenadělá. Ale jak chtějí...utekli jsem na dvoky a dali si asi milión metálů. Dvakrát i zásadní přinos a ve dvou 14ks.

Pak se diví že topky nikdo nehraje...blbouni...já bych si vyšší třídy zahrál rád, ale debila jim dělat nebudu. Tak mučíme nováčky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

večer sem hrál četu, já t32, kámoš typana. řek bych asi tak 50%. někdy sem vydělal, někdy ne, výhry to samý. artyparty jen jednou na wideparku, jinak jedna dve spg. jediný co mě nasýralo, byly fr TDčka. přijedou, vrtí se, střílej jak kulomet, nedaj se pořádně trefit ani propálit. ušlo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro svejk007.

 

Já jsem celkem rád, pokud je to pravda, že WG trochu znevýhodňuje v losech dobré hráče. Ty jezdíš stroje, které jsou vlivné a řekněme v rukách zkušeného trochu OP. Teď ještě když se dá do hromady četa takových hráčů. Na publicu stačí na rozhodnutí bitvy v topu četa 3xT29 a to nemusí být žádný super hráči. Stačí jen ty co mají win na 49%. Možná je jednodušší dávat takovým řekněme OP četám jako jezdíš ty hroší posty než jim pracně vyhledávat rovnocennou četu k enemákům. V T10 tě to dolů hodit nemůže, ale k této třídě se já vyjadřovat nemůžu. Po úpravě MM tak vysoko už ani nenakukuju, takže nemám vůbec páru jak to tam chodí a vypadá.

 

Nic proti tobě nemám a jako hráči ti takové losy co máš nepřeju, ale z hlediska vyrovnanosti bitev na publicu obecně jsem za takové opatření pokud existuje rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty namakaný čety problém nejsou. Když se začne rozkazovat a tým nestojí za nic, dají se taky dobře vystřílet. Problémem je, že tyhle čety hodně používají goldy...a s tím už se hrát nedá. Jakmile vidím četu ve fialových číslech v Pz IV, proti tomu prostě nejde skoro nic udělat, protože co k nim přijede, bez míření sejmou na ránu a když jsou u sebe, ani já v T49 je nezabiju všechny...

 

Dřív jsem si goldy nepřipouštěl, ale poslední dobou se mi zdá, že to opradu používá každý druhý, jakmile vidí tank o tier výš... jasně, borci killujou...ale není nic lepšího než si na férovku v T49 povodit KV-1S :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...