Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství!

Bitva: Malinovka 7. července 2012 14:26:45

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 3 048 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 34 599

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina

 

Vítězství!

Bitva: Karélie 7. července 2012 12:40:26

Vozidlo: T-50-2

Získáno zkušeností: 3 108 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 25 233 (kompenzace za poškození spojenci: 1 400)

Úspěchy v bitvě: Průzkumník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: I. třídy

 

Tou t-50-2 má první bitva, hned jsem se zamiloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ješte sem :Smile_honoring:

 

 

Vítězství!

Bitva: El Halluf 7. července 2012 14:13:16

Vozidlo: Objekt 704

Získáno zkušeností: 1 896

Získáno kreditů: 76 677

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

Objekt 704 je muj jedinej tank, nic jiného ani nechci :-)...teda...časem Objekt X tier, ale po BL-10 se mi bude stýskat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První bitva s novým tankem a osádkou na 82%základního skillu.Potěšující :Smile_Default:

Vítězství

Fjordy 7. července 2012 16:13:09

Vozidlo: Panther II

Získáno zkušeností: 2 124 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 27 955

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: III. třídy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Dragon Ridge 7. července 2012 21:35:34

Vozidlo: Panzerjäger I

Získáno zkušeností: 2 846 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 21 205

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Ostrostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

Vytáhl jsem z garáže další křáp ... a hned druhou bitvu - AMX40, PzIII, Marder, Luchs, BT-7 a ... vanilková ... ne .. ale StpzII. :Smile_veryhappy:

http://mwreplays.com/replay/CP9HBE99PHYI/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle byla taky masáž expů :)

(s prémkem)

 

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží 7. července 2012 20:48:31

Vozidlo: E-75

Získáno zkušeností: 4 388 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 71 364

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina

 

... mooc pěkný, na tohle já stále čekám 8/ ... a Glock17 ... taky parádička .. na takovýho hajzlíka Pzjg :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se trochu červenám, ale je to tu chlubárna, tak se du chlubit :-). Rekóóóóórd :-))) Sorry, mám velkou radost. Dlouho se mi nedařilo překonat rekord xp cca 2400 s KV-5, až už jsem to přestal sledovat. Zrovna včera jsem si na to vzpomněl a dneska šup :-).

 

Zde pokud by chtěl někdo vidět replay, ale není to nic tak zázračnýho. Jen ten konec je takovej napínavej :)

 

http://czshare.com/3...rimea.wotreplay

 

 

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží 8. července 2012 10:17:00

Vozidlo: T-50-2

Získáno zkušeností: 5 072 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 41 013

Úspěchy v bitvě: Válečník, Útočník, Odstřelovač

 

Takže maximum xp 2536. Kdo dá víc? :D

 

(ps: je to s prémkem. pps: dovedete si představit to číslo, kdyby byly pětinásobky? :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://czshare.com/3...rimea.wotreplay

 

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží 8. července 2012 10:17:00

Vozidlo: T-50-2

Získáno zkušeností: 5 072 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 41 013

Úspěchy v bitvě: Válečník, Útočník, Odstřelovač

No aspoň dík ze ten replay ... já scouty moc nemusím a ani je nedovedu hrát. Je nějakej problém používat http://mwreplays.com/ ??? ... Hele, tenhle byl o chloupek horší http://mwreplays.com...y/1QA5MVNOZIKP/

Teď na to koukám ... tys ho hrál jako medko ... njn E-50 se pozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné kredity Moonwell :)

 

Teď jsem měl první bitvu po namontování 1200 H.P. motoru na E-75 (je to úplná Formule 1 teď, hodně znatelné vylepšení, a otáčí se na místě jak baletka):

 

Victory!

Battle: Steppes 8. července 2012 12:48:24

Vehicle: E-75

Experience received: 1 451

Credits received: 55 470

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

(bez premium)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství

Arktida 8. července 2012 15:51:47

VK 3601 (H)

Získáno zkušeností: 2 590 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů 28 236

Úspěchy v bitvě: Válečník, Vzorný tankista: Hrdina

Bez PÚ

 

Za stavu 9:12 sem se vracel bránit bázy když už sme zbývali jen dva tak sem byl spoluhráčem nazván NOOBem.

Bázy sem ubránil (capovalo 70 HP ARL-44) a zaÚtočil na zbytek enemáků z druhé strany a vpadnul jim do zad a dodělal je.

Na konci sem měl 7 killů ale očividně sem NOOB :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže maximum xp 2536. Kdo dá víc? :D

 

(ps: je to s prémkem. pps: dovedete si představit to číslo, kdyby byly pětinásobky? :D )

 

Velmi slusnej vysledek, to se jen tak casto nevidi. Ale dovedu si to mega cislo predstavit, uz jsem to sem taky nekdy daval.

16.4. s jeste starym dobrym KV rekord 2.772 expu + 67.914 stribrnaku (a byl to zrovna 5 nasobek = 13.860 expu)

5 killu, 3 poskozeny a 2 spotly - tedy nic moc extra, az jsem se to cisla zalekl, necekal jsem to.

Vyjimecne jsem mel v akci taky PU na 1 den, takze az do dalsi akce kdy bude PU zdarma si o podobnem vysledku muzu jen nechat zdat. A bez stareho OP KV asi taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi slusnej vysledek, to se jen tak casto nevidi. Ale dovedu si to mega cislo predstavit, uz jsem to sem taky nekdy daval.

16.4. s jeste starym dobrym KV rekord 2.772 expu + 67.914 stribrnaku (a byl to zrovna 5 nasobek = 13.860 expu)

5 killu, 3 poskozeny a 2 spotly - tedy nic moc extra, az jsem se to cisla zalekl, necekal jsem to.

Vyjimecne jsem mel v akci taky PU na 1 den, takze az do dalsi akce kdy bude PU zdarma si o podobnem vysledku muzu jen nechat zdat. A bez stareho OP KV asi taky.

Příště sem Wolframovi postneme výsledky z testservru, ne? Tam je desetinásobek.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Pouštní řeka 9. července 2012 15:43:15

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 2 444 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 36 420

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Vzorný tankista: I. třídy

bez pu hra obrana nez capli vyprsel jim cas :D 5 killu a tak 26 strel vystrelenych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi slusnej vysledek, to se jen tak casto nevidi. Ale dovedu si to mega cislo predstavit, uz jsem to sem taky nekdy daval.

16.4. s jeste starym dobrym KV rekord 2.772 expu + 67.914 stribrnaku (a byl to zrovna 5 nasobek = 13.860 expu)

5 killu, 3 poskozeny a 2 spotly - tedy nic moc extra, az jsem se to cisla zalekl, necekal jsem to.

Vyjimecne jsem mel v akci taky PU na 1 den, takze az do dalsi akce kdy bude PU zdarma si o podobnem vysledku muzu jen nechat zdat. A bez stareho OP KV asi taky.

No tak hodně slušný jako :). A teď si vem, že máš ten tank v maxu a zašrtlej zrychlenej výcvik posádky :-). To ti ten jeden, na kterýho to zrovna vychází přeskočí sotatní o dvě čáry :))

Glocku, nejsem uplně blbej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se trochu červenám, ale je to tu chlubárna, tak se du chlubit :-). Rekóóóóórd :-))) Sorry, mám velkou radost. Dlouho se mi nedařilo překonat rekord xp cca 2400 s KV-5, až už jsem to přestal sledovat. Zrovna včera jsem si na to vzpomněl a dneska šup :-).

 

Pfffff takovej trapne OP stroj :Smile-tongue: . Koukni se na muj rekord expu a s cim ho mam :Smile_blinky: A Zoltar mel pres 3k expu s kafeeckem, bohuzel nemel zaple replaye vul :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...