Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Válečník

• Zničte více nepřátelských vozidel než jakýkoli jiný hráč vašeho týmu (minimálně 6).

• V případě rovnosti více hráčů je uděleno hráči s více zkušenostmi získanými za aktuální bitvu (včetně bonusu z prémiového účtu).

• Při rovnosti není uděleno nikomu.

 

Bölterova medaile

Uděluje se za zničení sedmi a více nepřátelských tanků a samohybných děl s pomocí tanku nebo stíhače, nebo deseti a více vozidel s pomocí samohybného děla v jedné bitvě. Cíle musí být minimálně o čtyři úrovně výše než hráčovo vozidlo.

 

Takze kdyz mas Bölterova medaile mas uatomaticky Válečníka

 

To jo ale když máš bolterovu medaily a máš 7 killu a protivník jich má 8 tak dostane útočníka on a né ty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ale když máš bolterovu medaily a máš 7 killu a protivník jich má 8 tak dostane útočníka on a né ty :-)

 

Boltrovka se dává za zničení 7 nepřátel s Tier 4 a vyšším, NIKOLIV O 4 TIERY VYššíM NEŽ JE HRáČOVO šROT. Ta popiska je úplně blbě (Sorry Jezevec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glock: Dobrej MM. Žádný Hotchkissové, Tetrarchové a BT-2. To, cos tam měl tě dokáže penetrovat jednou z 10 ran.. Taky bych to někdy chtěl :Smile_Default:

Tak jo, abych nevypadal jako lama, co drtí jen nebožáky bez šance na penentraci, tady ej jich jen 11, ale 7 z nich má slušný kanon, co Frantu prostřelí:

967shot_299.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Step 1. května 2012 20:20:20

Vozidlo: IS-3

Získáno zkušeností: 3 117 (x3 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 28 212

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Válečník

 

A vrchol je, že sem to přečkal bez poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si někdo myslí, že je KV-5 paštika, tak je na hlubokém omylu. Mám jí druhej den a je to luxusní stoj!

Můj zatím nej úspěch:

 

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 1. května 2012 21:10:26

Vozidlo: KV-5

Získáno zkušeností: 2 005

Získáno kreditů: 105 882

úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina, Kolobanova medaile, Bölterova medaile, Ocelová zeď, Válečník

 

( s prémium účtem, opravy a munice necelých 14k )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, abych nevypadal jako lama, co drtí jen nebožáky bez šance na penentraci, tady ej jich jen 11, ale 7 z nich má slušný kanon, co Frantu prostřelí:

 

Tak jsem si prohlédnul seznam na snímku a moc strojů co by mohlo výrazně ohrozit minimouse na Malinovce jsem nenašel a pak je otázkou jaká byla asi jejich výzbroj. Sice minimouse může zničit většina strojů na seznamu, ale většina se 1 vs 1 nechytá natož na větší vzdálenost. Nejčastější chybu, kterou vidím u hráčů s Minimousem na Malinovce je ta, že si nechají postřílet tým, který jim pomáhá udržet nepřítel v patřičném odstupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedet v skoro neprustrelnym tanku a strilet slusnym kanonem goldama to je prava radost :Smile_harp:

 

No jasně, já jich vozím 12, celé 4 jsem spotřeboval - neplánovaně - páč ty obyčejné stříbrné došly. Normálně nevystřelím ani 40 ran za bitvu = 60 mi jich zůstává v zásobníku. Jsem bohatej a sponzoruju WG ... a taky jsem královna ze Sáby! :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Himmelsdorf 2. května 2012 16:58:33

Vozidlo: IS-7

Získáno zkušeností: 1 194

Získáno kreditů: 44 960

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina, Mistr dělostřelec, Bölterova medaile, Ocelová zeď, Odstřelovač, Válečník

 

 

Dal jsem 10 killů. Můj osobák. Díky amíkovi s T-32 ( dal 3 tanky ) co mi kryl záda jsme dali spolu 6 tanků co nás chtěli dostat jako poslední z našeho týmu. Prostě parádní hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 Killov :Smile_Default: posledna bola arty ktora nam obsadila zakladnu do 100 percent, ale nepomohlo jej to este som ju stihol sundat :Smile-tongue: a vyhra bola moja :Smile_teethhappy:

 

Vítězství!

Bitva: El Halluf 2. května 2012 19:09:29

Vozidlo: SU-100

Získáno zkušeností: 1 882

Získáno kreditů: 43 153

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile, Bölterova medaile, Válečník

 

5b35142f0d1b4c2ee398acf87f485f86.jpg

 

efcd075921f42cce3be092432682cc48.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Kampánie 2. května 2012 22:19:09

Vozidlo: Typ 59

Získáno zkušeností: 5 691 (x3 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 109 354

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: I. třídy, Odstřelovač

tak nejak celkem pririzene jsem si otravoval na prostredku za barackem a co vykouklo tomu jsem jednu napral

4*kill a 21 vystrelu a 18 zasahu. A pak ze s Typem se uz neda hrat, naopak hraje se snim stale dobre. Na kazde strane byli 2 tezke T9 a pak hromada osmicek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...