Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství

E100: metál za cap a 3killy.

Já vím, žádný zázrak, ale já měl BUG. Neměl jsme zaměřovač. Ano čtete správně. Když jsem chtěl zamířit...nebylo čím. Prázdná obrazovka. I tak jsem si sundal T30,JS4 a UST34 a kapnul base. Suveréně můj největší úspěch, kdy jsem vyhrál hru vlastně slepý. Mířil jsme na protředek monitoru :Smile_veryhappy: . Adrenalin jak kráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nic proti ničemu. Ale všimli jste si, že jsem tenhle topic zakládal já? A teď je tam, že ho založil Reeki. Dobrá duchařina. Jdu vyšetřovat :)

Asi Ti byl odstraněn příspěvek a ten kdo je teď první je brán jako autor? Jen hádám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a k tématu. Včera luxus bitva s Mausem. Po prvé mě mrzelo, že nenahrávám. Asi začnu. Jedu, jedu, vidím IS-3 z boku - BUM - ammorack. Z full HP na ránu :). Jedu dál, jedu dál, vidím T-59 z boku - BUM - ammorack. Z full HP na ránu :D. To už jsem si připadal jako Terminátor. Oba v chatu řvali jak raněný zvíře :). Pak už nic zvláštního. Ale další hra s Mausem. Vidim IS-3 z boku s full HP. Co myslíte? BUM - ammorack :D. To bylo hůůůstý :). Bohužel včerejší win/lost s Mausem 3:6, ale tohle to vynahradilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a k tématu. Včera luxus bitva s Mausem. Po prvé mě mrzelo, že nenahrávám. Asi začnu. Jedu, jedu, vidím IS-3 z boku - BUM - ammorack. Z full HP na ránu :). Jedu dál, jedu dál, vidím T-59 z boku - BUM - ammorack. Z full HP na ránu :D. To už jsem si připadal jako Terminátor. Oba v chatu řvali jak raněný zvíře :). Pak už nic zvláštního. Ale další hra s Mausem. Vidim IS-3 z boku s full HP. Co myslíte? BUM - ammorack :D. To bylo hůůůstý :). Bohužel včerejší win/lost s Mausem 3:6, ale tohle to vynahradilo :)

cheater ! uz sem te nahlasil. Styd se ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se nám pomalu začíná rýsovat jakási paralela mezi výrazy svejk007 a Chuck Norris :-D

:Smile_teethhappy: to píše ten pravej, moc nečumím na staty, ale nedávno sem mrknul na vás dva a klobouk i jakoukoli jinou pokrývku hlavy dolu :Smile-hiding: , ta paralela by se musela rozdvojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jinak tuhle hru můžu švejkovi dosvědčit - akorát vždycky potřeboval 2 výstřely předem, aby si srovnal kanon tak, že míří na tank :Smile_teethhappy:

 

jinak já sem v týhle hře zazářil v pravém slova smyslu - mrtvej během 3/4 minuty s IS 7čkou - to je ta jedna z 1000 her :Smile-tongue:

bylo to na stepy a tak sem vyrazil tradičně na setkávací místo u šutrů - jenže sem tam dojel až jako 5 a od enemáků tam nikdo nebyl - no a protože je třeba se rozhodovat rychle, tak sem se rozhodl nasprintovat k dalším skalám - defacto sem se ani nezpomalil - no a v momentě, kdy sem byl přesně v polovině tý rovinky(ta je dlouhá asi 100 metrů), tak se ze všech stran objevily kanony 9. a 10. tierů - bukkake, že by i Dolly Buster záviděla :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jinak tuhle hru můžu švejkovi dosvědčit - akorát vždycky potřeboval 2 výstřely předem, aby si srovnal kanon tak, že míří na tank :Smile_teethhappy:

 

jinak já sem v týhle hře zazářil v pravém slova smyslu - mrtvej během 3/4 minuty s IS 7čkou - to je ta jedna z 1000 her :Smile-tongue:

bylo to na stepy a tak sem vyrazil tradičně na setkávací místo u šutrů - jenže sem tam dojel až jako 5 a od enemáků tam nikdo nebyl - no a protože je třeba se rozhodovat rychle, tak sem se rozhodl nasprintovat k dalším skalám - defacto sem se ani nezpomalil - no a v momentě, kdy sem byl přesně v polovině tý rovinky(ta je dlouhá asi 100 metrů), tak se ze všech stran objevily kanony 9. a 10. tierů - bukkake jako kráva :Smile-hiding:

JJ i mistr tesař se někdy utne, sám sobě si někdy říkám jaké kraviny sem schopen udělat, někdy se sám sebe bojím :Smile_veryhappy::Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...