Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Dneska zatím můj největší úspěch:

Bitva: Siegfriedova linie 22.prosince 16:16

Vozidlo: Tiger I

Získáno zkušeností: 5430 (x5 za první bitvu dne)

Získáno kreditů: 24 779

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Obránce

A to jsme v jednu chvíli o dost prohrávali, naštěstí jsme to ale otočili a nakonec jsem to přežil jen já s jedním KV-3, on měl na kontě čtyři a já pět zničených tanků :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sme se potkali v týmu se Satanem a náramně se zadařilo. Dali sme dohromady 11 killů a vyhráli bitvu a to se to vůbec nevyvíjelo dobře. Dost sme prohrávali, ale my počkali u báze on s Ferdou a já s T25T a už sme to brali na střídačku hlava nehlava :Smile_veryhappy:

<a href=0c453124bffcccd742eb6963592b5bdc.jpg' alhttp://0c453124bffcccd742eb6963592b5bdc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr bitva s frantíkem, schytal jsem 173 zásahů uprostřed malinovky než jsem zhebnul s 5 killama 8 poškozenýma a 14 nascoutovanýma, zatímco mí kolegové stály na základně. Měl jsem chuť to vypnout, ale protože mi šlo o 5násobek dodíval jsem se dokonce a nelituju. Pohled na enemácký frantík a leichttraktor jak se snaží na naší base uramovat naši MS-1 se zbývajícíma8 hp , protože už neměli náboje se mi už dlouho nenaskytne. Ovšem v té MS-1 byl nějaký začátečník, místo aby frantíka objel a pral to do něj zezadu, tak mu dingal o předek, což trvalo asi minutu a bitva skončila remízou:)Škoda, že nemám replay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...