Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vždy, když uvidim v četu pšonštinu tak mám chut se odhlasit. Pořad jen spamujů, šukajů klany, dávajů rozkazy ostatním a přitom jsou poslední s PZIII. A sami nic nehrajů, jen sů zalezení. A všichni spolubojovníci je na slovo poslouchají. To mě škube žilama. :Smile-angry:

Jako včera. Mapa Himmelsdorf. Los vyrovnaný byl sem prvni s E75. A poslední grille(pšonek) zavelel všichni na kopec. A všichni jak blbci jeli na kopec.Teda kromě mě. A jak to dopadlo???? Po 2 minuty nám zabrali bázi. Výsledek 1:0 pro ně. A ten 1 kill sem byl já. :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš? A keby si poslúchol, čo ten Juzek či Antek velil, mohol si prežiť aj ty :-)

No jo no. :Smile_teethhappy: Sem prostě lama největší a vždy plavu proti proudu. :Smile-izmena: Figl je určitě v tom šukání. Taky zkusím na začátku psat, že šukám. A hned se za mnou všichni pohrnou. :Smile_veryhappy::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poláci byli proslulí smrtícími střemhlavými nájezdy těžkých zlatých husarů, kteří skutečně nasekali všemu, co kolem nich prošlo, projelo nebo proběhlo až do období třicetileté války, kdy narazili na Švédy a jejich salvy flintama a polním dělostřelectvem a manévrovací boj. Střelné zbraně poslaly taktiku sebevražedného nájezdu do starého železa, ale často jsem si ve WoT všiml, že kluci z Polska to maj asi v genech a krvi, útočejí a umírají velmi statečně a velmi rychle a je jim v celku jedno v čem jedou. Já snad viděl útočit šusem i artynu? Nebo to ten chlap jen rozjel a odešel od počítače. No a u některých mi to příjde, že používají Wot jako bezplatný volný chat a to bojování je celkem ruší.

for admin. Jsem mimo téma, já vím. Ale když to téma, kde se mluví ošklivě o našich sousedech je už zamčený. Ale polepším se. Už se to nebude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby jste měli představu,jak se hraje na ruským serveru..

zisk exp za jednu bitvu :

25 986 !!

kredity:

771 832!!

medaile:

Kosa smerti

Strelok

Bronebojščik

 

 

http://imageshack.us...6/shot015g.jpg/

 

má někdo víc?

No, až poběží test 0.7 tak si to klidně nahraješ taky, možná i více.

Násobí se to tam totiž 10x, to aby jsi něco nahrál a mohl testovat a nemusel se trápit expením a vyděláváním.

Takže pokud máš Löwe a umíš to s ním, tak nebude problém třeba i 1.450.000 kreditů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ted v zakladu T40 s jen 50% posadkou (105mm gun), ale vcera v Himelsdorfu jsem s ni dal 8 enemaku (muj rekord), z toho na poslednich 5 uz jsem zbyl z naseho tymu jen ja. Pekne jsem se opotil, vsichni byli uz u nasi vlajky a capovali , a to jsem jim prekazil z poza rohu. Nastesti je nenapadlo, ze by po me vyjeli min. 2 najednou, to by me hned dostali, mel jsem uz jen 7hp. Vyhra - Valecnik, Rozparovac, Kolobanova medaile. Exp. 2044 (dabl), 15.274 kreditu. Cekal jsem krapatko vic za tu namahu a nervy. Hral jsem po 22h, ale pocet sebevrazenejch nemyslicich magoru v tymu byl snad jeste vetsi nez byva odpoledne. Z 11 her jen 3 vyhry, ale ta jedna stala za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazeeec, moje devata hra s IS-7 :) prohravali se v jednu chvili sest ku dvema.. ja a E75... proti nam IS7, IS-4, T-34, T28. IS, VK4502A... vsichni padli :)

Victory!

Battle: Himmelsdorf 15. listopadu 2011 22:25:56

Vehicle: IS-7

Experience received: 3 504 (doubled for the first victory each day)

Credits received: 72 912

Battle Achievements: Top Gun

f56fd459e6261d4cdeb8102c2e7411fc.jpg

http://www.sdilej.eu/pics/da9c56850a242209cd5b188f6ef1e099.jpg

http://www.sdilej.eu/pics/bda138935fddce5cadbc4ba77a44cb39.jpg

http://www.sdilej.eu/pics/184e73f7953db742399d895e8e50d609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...