Přejít na obsah
John_ice

Division 2

Recommended Posts

1 hraji sem tam stále...je to odpočinek nádhernej oproti wotku.

No můj tip je tak okolo 59 éček...ale já vždy čekal na slevu,ale tady asi to už neudělám, jelikož potom není s kým hrát :)

v betě jsem taky, tak se uvidí, jen se spíš bojím,aby to utáhnul comp :(

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na jaké nastavení hraješ jedničku? Dramatický nárůst požadavků bych asi nečekal, pokud nebudeš chtít hrát na Ultra. Je teda fakt, že proti jedničce to vypadá hodně na otevřené prostory, takže asi to bude náročnější. Moc toho zatím vidět nebylo, takže uvidíme.

 

Jestli to bude jako s uzavřenou Betou u jedničky, tak tam jsem se dostal zakoupením pre-order verze. Předpokládám, že tady to bude něco podobného. Docela se to vyplatí koupit, protože dávají lepší cenu v kombinaci se season passem. To se ještě uvidí...každopádně se těším. :-D

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nemýlil...59,99...

ale docela s tím teda vyjebali...standart a nic víc, jen pre-order = beta nic víc. To jak slibovali, že rok to bude veškeré DLC a pass budou zdarma, tak jedině za 99,99 popřípadě i více... ty jo, no nikdo nic nedostane zadarmo, jen kecy. Jen jestli do roku vyjdou nějaké pass a DCL, aby to nevyšlo jen 1x a to by bylo potom nejdražší pass s DLC.

No půl roku před tím a kupovat si to? babo raď...

Division hraji vlastně stále a stále nechápu lid v PvP, kde to tam vraždí jako by se nic nechumelilo a ani 1vs4 je neodradí a pozabíjí je tam všechny.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×