Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 4 minutami, arnost905 napsal:

Jinak jsem počítal náklady na nové autíčka do garáže v 0.24 a po1x T5-2M + 1x T6-4M + 1xT7-6M + 2xT8-8M + 2x T10-23M = 74 000 000 kreditů. Šetříte, špórujete :-D ? Taky nemám všechno.

Díky za info. :-)

Mám, na tanky to dá, ale jen na pár retrofitů.

Volný expy by prý neměli být potřeba.

AW má tu výhodu, že kredity nejsou problém, i když jich je potřeba hafo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stoner88 napsal:

Po poslednej súťaži v Globálkach , ak ste sa dostali na level 10 , okrem 5 mega odomkolo aj všetky retrofity :-)

Mne sa to podarilo a okrem toho som otvoril bedňu s pár mega...

ScreenShot0202.jpg

Hezký. Ještě jsi k tomu mohl mít 65k volných expů (to tam taky je, a viděl jsem to pohromadě).

A neodemklo se mě nic.

Jestli to nebude tím, že už bylo všechno odemčené. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, petrix1 napsal:

dajte si pozor na hráčov badmf a Devasmat, sú team killeri mal som tú česť práve teraz a vďaka tomu sme prehrali. oboch som hneď niekoľkokrát reportoval ale asi to nebude mať žiadny účinok. samozrejme EU server

A co proti tobě měli, že se do tebe pustili? Ono je zpravidla něco příčinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Iosifek napsal:

A co proti tobě měli, že se do tebe pustili? Ono je zpravidla něco příčinou.

Aj ja som mal tu česť a príčinu ,tak to neviem do dnes.Chápem akcia reakcia,ale ja som  neurobil skutočne nič,akurát som sa mu uhnul,pretože sa tlačil na moju poziciu a to som doňho ani nedrcol s mojí tintitkovím vozidielkom,ak je toto je príčina tak potom -ZBOHOM.Takže nehľadaj me slova,že je niečo z pravidla ,oni nemajú pravidla;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Aj ja som mal tu česť a príčinu ,tak to neviem do dnes.Chápem akcia reakcia,ale ja som  neurobil skutočne nič,akurát som sa mu uhnul,pretože sa tlačil na moju poziciu a to som doňho ani nedrcol s mojí tintitkovím vozidielkom,ak je toto je príčina tak potom -ZBOHOM.Takže nehľadaj me slova,že je niečo z pravidla ,oni nemajú pravidla;-)

V AW toho tolik není jako ve WoT.

Za ty desetitisíce odehranejch her co mám v obou, tak těžko uvidím něco nového. Od kopulujících zajíčků - a to doslova. Přihřátých tanků. Až po nevím co. Za tři rány máš ban okamžitě. To ovšem můžou být i tři killy ve WoT - zažil jsem. Sám jsem dal dva bez banu, bránil jsem se četě.

Utluče tě (naráží do tebe a dmg jde dolů) vedle stojící artyna, za to že jsi vystřelil a odstřelil tank na druhé straně mapy, na kterej on střílel taky, tak nemá nabito, ale má vztek.  Nebo ti přijde nadávat do garáže. 

A k motivům? Viděl jsem hned 15s po začátku jak dva odstřelili spojence. Hru před tím něco spolu měli a tak když ho potkali v další bitvě, tak ho  odbouchli jen co nabili. Taky ti samozvaní generálové jsou fajn, ti tě taky dovedou odstřelit, že jsi nudělal co chtěli. Atd, atd.

 

Jsou věci, na které jsem alergickej, který se nedělaj a já okamžitě střílím do viníka. Většinou se to končí výměnou jedné rány.

V AW to opravdu tak strašné není.. 

 

A report? Ten je na nic, to bys musel s replayem na podporu. Pak ano, ale to musíš být bez viny, neoplácet.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, peterramis napsal:

Aj ja som mal tu česť a príčinu ,tak to neviem do dnes.Chápem akcia reakcia,ale ja som  neurobil skutočne nič,akurát som sa mu uhnul,pretože sa tlačil na moju poziciu a to som doňho ani nedrcol s mojí tintitkovím vozidielkom,ak je toto je príčina tak potom -ZBOHOM.Takže nehľadaj me slova,že je niečo z pravidla ,oni nemajú pravidla;-)

Mě se nedávno v pvp stalo, že hned po startu do mě můj spoluhráč s wieslem střelil dvě rakety. Měl jsem td. Každý kdo zná můj názor na ty malé kryply si domysli jaká byla moje reakce i když hrdý na to nejsem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

V AW toho tolik není jako ve WoT.

Za ty desetitisíce odehranejch her co mám v obou, tak těžko uvidím něco nového. Od kopulujících zajíčků - a to doslova. Přihřátých tanků. Až po nevím co. Za tři rány máš ban okamžitě. To ovšem můžou být i tři killy ve WoT - zažil jsem. Sám jsem dal dva bez banu, bránil jsem se četě.

Utluče tě (naráží do tebe a dmg jde dolů) vedle stojící artyna, za to že jsi vystřelil a odstřelil tank na druhé straně mapy, na kterej on střílel taky, tak nemá nabito, ale má vztek.  Nebo ti přijde nadávat do garáže. 

A k motivům? Viděl jsem hned 15s po začátku jak dva odstřelili spojence. Hru před tím něco spolu měli a tak když ho potkali v další bitvě, tak ho  odbouchli jen co nabili. Taky ti samozvaní generálové jsou fajn, ti tě taky dovedou odstřelit, že jsi nudělal co chtěli. Atd, atd.

 

Jsou věci, na které jsem alergickej, který se nedělaj a já okamžitě střílím do viníka. Většinou se to končí výměnou jedné rány.

V AW to opravdu tak strašné. 

 

A report? Ten je na nic, to bys musel s replayem na podporu. Pak ano, ale to musíš být bez viny, neoplácet.

 

Bol som bez viny,neoplacal som,stiahol som chvost a odyšiel,žiadne písanie do noob,idiot a podobne a prečo?Report,tak to mi je na zasmiatie a nie som typ na vyplakavanie,ale vo Wot tak to bol iný mazec,to je pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak stalo sa mi to keď som sa respownoval po tom, čo ma odstrelili a on do mňa zozadu narazil so sphinxom. ostal stáť za mnou a strieľal do mňa kanónom. keď ma predbehol, pričom ďalej strieľal, tak som mu dal jednu na výstrahu no on strieľal ďalej a zničil ma. po opätovnom respowne bol zase pri mne a znova začal po mne strieľať, tak som mu znova dal jednu ranu no v tom mi odzadu priletela raketa od T-15 a opäť som bol mŕtvy. mám ich oboch v ignor, takže ich stretnem už len ako enemy, aspoň dúfam :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petrix1 napsal:

tak stalo sa mi to keď som sa respownoval po tom, čo ma odstrelili a on do mňa zozadu narazil so sphinxom. ostal stáť za mnou a strieľal do mňa kanónom. keď ma predbehol, pričom ďalej strieľal, tak som mu dal jednu na výstrahu no on strieľal ďalej a zničil ma. po opätovnom respowne bol zase pri mne a znova začal po mne strieľať, tak som mu znova dal jednu ranu no v tom mi odzadu priletela raketa od T-15 a opäť som bol mŕtvy. mám ich oboch v ignor, takže ich stretnem už len ako enemy, aspoň dúfam :ermm:

Víš, tohle je něco, s čím musíš ve hře počítat. A taky si k tomu vytvořit svůj vlastní postoj a na základě něho svoji reakci. 

Nevíš kdo s tebou hraje. Jestli to je malé dítě, nebo děděk nad hrobem. Či, jestli to není případ pro psychologa, nebo zrovna pro psychiatrra.

Jedno je jisté, a to, že nás tady není tolik, abychom se dost často nepotkávali. Takže tvoje reakce ti bude dělat tvoje renomé příště. Jestli si na tebe příště dovolí, nebo ne. Oni mají tihle jedinci tendenci se sdružovat a svěřovat navzájem. Naši severní sousedé jsou tím pověstní.

Máš několik možností.

Buď si to nechat líbit, nebo se s nima začít kočkovat, a snažit se aby  ztratili zábrany a jeden si do tebe 3x vystřelil. Prostě se jim věnovat. Hra pro tebe stejně skončila nic z ní nemáš a vítězství je iluzorní.

Report je na nic, to je jen kosmetická ikona. Report na podporu, to už je něco jiného, tam s replayem můžeš uspět. Patří tam ovšem takové věci, že si tě vyhlídne četa a a každý do tebe jednou narazí, přitom se sám poškodí. Tebe to vyhodí na ban za trojí poškození.  To jsem nezažil, ale prý se to dělo.

Ono, abys někoho štval a znepříjemnil mu hru, tak do něj nemusíš hned střílet, ale bude si tě pamatovat.

Klapky naivity ze mě spadli poté, co jsem byl ve WoT několikrát odstřelen ze zištných důvodů. Tam můžeš taky očekávat, že ti někdo odstřelí pásy, aby jsi neudělal udělal kill, který chce on. Odstřelení při capování báze, páč se mu/jim to zrovna nehodí, to je běžné.   Atd.

Prostě se s tím nějak vypořádat po svém.

PS: A to, že se sem přesouvají hráči z Wotka poznáš. Oni se chodí v PvP utopit, aby nedali někomu svoji dmg, když prohrávají. Berou si sebou i ostatní zlozvyky.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo zajímavé zpetření, kdyby se dmg utopeného stroje připočetla všem a k tomu kíl za něj pro každého :-D To by je odnaučilo rychle :-D

 

Takový malý OT bazar. Sháním plochý žebrový chladič, samozřejmě "vyhozený", nejméně 10x10cm s výškou od 3cm pod můj plechový hrnek pro chlazení čaje. Pokud bude větší plocha beru s povděkem i menší výšku. Nové jsem viděl od 500,-Kč nahoru a zdá se mi to pro účel hodně drahé.

Na bok časem přidělám malý ventilátorek poháněný kalkulačkovým minipanýlkem a budu mít v žebroví takový pidiprůvan.
Děkuju všem za zamyšlení, kde že to mají :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, arnost905 napsal:

To by bylo zajímavé zpetření, kdyby se dmg utopeného stroje připočetla všem a k tomu kíl za něj pro každého :-D To by je odnaučilo rychle :-D

 

Takový malý OT bazar. Sháním plochý žebrový chladič, samozřejmě "vyhozený", nejméně 10x10cm s výškou od 3cm pod můj plechový hrnek pro chlazení čaje. Pokud bude větší plocha beru s povděkem i menší výšku. Nové jsem viděl od 500,-Kč nahoru a zdá se mi to pro účel hodně drahé.

Na bok časem přidělám malý ventilátorek poháněný kalkulačkovým minipanýlkem a budu mít v žebroví takový pidiprůvan.
Děkuju všem za zamyšlení, kde že to mají :-D

Návštěva sběrného dvora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...