Přejít na obsah

bluedevilcz

Members
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1
 • TS3 Server

  Never Logged On

bluedevilcz last won the day on JLeden 6

bluedevilcz had the most liked content!

O uživateli bluedevilcz

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Aha, no jooo tak sry, takový tanky já nemám!)
 2. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Ok, "pravda je někde tam venku"!)
 3. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Předpokládám, že ten sphinx byl v tvým týmu v době, kdy se ještě dalo střílet do vlastních....já to být nemoh, páč se sphinxem jsem v pvp nebyl ani jednou, plesknul jsi mu ji heatem za 1300 z otočky, asi jsi měl M1A3, ale s tou porážkou si nevím rady, co mi uniká?)
 4. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Kuci především, já si nestěžuju, je mi to šumák a chápu to!) Ať si každej dělá, co chce, já samozřejmě vždycky rád pomůžu, jen jsem trošku citlivej na to, s kým jezdím. Nás CZ players je v komunitě AW pořád strašně málo, takže k sobě buďme slušní a pomáhejme si. A vy kluci z CZP sorry, že jsem tu rozvířil takové dohady. Prosím, už to neřešte, o nic nejde, kařdý máme svoje mouchy!)
 5. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Kluciiii fakt ste hodní, ale můj názor je jinej (nechci psát, že se oba pletete)))...jen to uvedu na pravou míru...))) Tak k mýmu vstupu do CZP, už nevím s kým jsem ve hře mluvil, ale jen jsem se ptal kolik je vás v klanu, místo odpovědi na mě byl vznesen dotaz, jestli a kolik mám desítek, odpověděl jsem že 10 a že už to hraju dlouho, jen s pauzou a opět jsem vznesl dotaz, kolik je členů v klanu. Odpověď zněla podívej se sám a byla mi poslána pozvánka...tak jsem koukl. Po vstupu na TS jsem se doslech, že mám zpřístupnit jako všichni v klanu svoje staty a bylo mi doporučeno, asi po shlédnutí statů, abych začal víc hrát PVP. Dál už se se mnou nikdo nebavil, tak jsem si hrál svoje a nasával v TS atmosféru, až do předmětného rozhovoru dvou hráčů CZP klanu. Když jsem slyšel to fakt hustý odsouzení PVE modu a hráčů, tak jsem koukl na staty dotyčných, respektive stačily mi jen staty jednoho....nebudu se opakovat, je to popsáno výše. Něco odehráno už mám nejen v AW, pro představu, třeba ve wot něco kolem 37000 bitev, takže mě bylo jasné, kde že pramení ta síla a sebejistota onoho dotyčného hráče, který má odehráno celkem 3500 bitev v AW a v garáži všechny TOP tanky včetně altaye. Mno já mám odehráno něco kolem 7-8000 bitev a typl bych, že jsem tak v polovině, možná těsně za. Většinu 10 už mám, ale pořád mi v garáži nějaký chyběj a cesta k nim je trnitá, hlavně co se týká kreditů. Doteď to bylo tak, že když jsem si chtěl koupit novej tank, musel jsem prodat starej, abych na něj měl. Teď jsem ve fázi, kdy doplňuju garáž již prodanejma tankama kvůli úkolům, jedu pomalu na 10, který nemám + čekám, že přibude za chvíli nějakej další obchodník a tudíž další tanky, na který budu muset vydělat. Takže pokud do hry nechci vrážet reálný prachy, nic jinýho, než hrát převážně PVE mi nezbývá!!! Nejsem vůbec proti PVP a hraju ho rád, asi o tom to i v poslední fázi bude, ale ještě to chvíli s politikou mycomu potrvá. Všichni to přece znáte, vyčleníš si příklad 3 hoďky na PVP. Když dobře a statistika win/lost bude 50%, jak zkušenosti, tak kredity se moc hejbat nebudou.(není to škoda?) Když budeš mít peška, tak dokonce proděláš a budeš si spílat, že si ty 3 hoďky moh dělat něco jinýho a navíc budeš ********, že si to vůbec hrál. A nakonec se už taky řadím ke starejm pardům, gamesama ostřílenejm a úplně mi stačí stupidita některých hráčů, v současnosti především ruských, v PVE k tomu, abych souhlasil se svou ženou a řekl si, že mi to nestojí zato, rozčilovat se, nadávat a vůbec to řešit!!!))) A k tomuhle mi stačí jen selskej rozum a nějaký flame game mě nezjímá, vždycky to bylo, je a bude jen o lidech!)
 6. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Předem taky moc děkuju pitovi za cz a pepovi za obětavost a rady! Chtěl jsem jen dodat, že CZP je striktně o PVP. Než jsem klikl nad odejit z klanu, tak jsem vyslechl fakt nechtěně rozhovor na TS dvou klanových hráčů z nichž jeden, který má ve statistikách odehráno celkem 3500 bitev dohromady(PVE,PVP,GLOPS,SPECIAL) a v garáži všechny desítky, co jsou ve hře, všechny zajímavý premiáky a samozřejmě novou velitelku a novýho altaye, prohlásil, že PVE je režim pro dementy, že nechápe, jak to někdo může hrát a už vůbec ne, jak tam někdo může nahrát 8000 bitev a tak dál))). Takže vybrat klan není dle mě vůbec jednoduchý!)
 7. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Do riti, update a co ctu, tak to jde stejnou cestou, jako WOT do pr....., cek expi, aby dosahl na tank, kterej oni pozdej znehodnotej a tak to pude dokola, jen kupuj premiaky a UFO tanky a furt dokola a dokola!(viz sheridan a chall!!!)
 8. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Cus, dostal nekdo za vcerejsek nakou kompenzaci, co slibili?
 9. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Ne máš pravdu, to ani netuším, her bylo víc, ale byla tam serie 21 her z nichž byla 1 výhra a jedna remíza!) Za co jsem dostal těch 40 bodů do klanovek fakt nevím, ani sem si toho nevšiml!)
 10. bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  D...to fakt odmítám hrát...2 hodiny v řiti a totok je výsledek
×