Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

@Talvi hele asi dobrý, jenže na to nemám náladu. Až bude, věřím, že to bude mrda pro ušiska i duši.

Jinak dneska Fleret, živě. Další výtečně nazvučenej koncert. To sólo na bicí hoši, to byl nářez jako od Lombarda :-D a kytary? Nečekal bych! Si říkám, proč lezu na metalovej koncert co nestojí ani za psí chlup bo zvukař je hňup a klub je v absolutně nevyhovující místnosti.

A jinak zesilovač už je připraven k převzetí, přístí týden jedu pro něj. A začne průser jménem výběr beden...

Tak souhrn- Fleret živě i z cd, The Eclipse a Apocalyptica.

Jo a příští týden mi mají dojít cd Liveevil. Kurde to je spíš denní hlášení :-D no tak si to najděte na bandzone či youtube a hoďte si hrbem koloušci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle kapela a LP bylo první setkání s metalem jinak- musím si konečně sehnat LP nebo CD, protože je to jedna z mála MC, které pořád točím... Dodnes mě to moc baví a to jsem to poprvé slyšel cca. 4 měsíce po vydání... Jo, v pravěku to tak bývalo, děti, vážně :) A to byl dost dobrej kontakt na novinky. Ty vole, seš stařec, hochu :D Velká škoda, že jsem to nenašel komplet, super deska.

 

 

Hele, tohle je taky pravěk metalu jinak :)

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLzDMOar-1Y_wpUxoB5D6cddotxc45m89n

 

Obzvlášť poslední track, na tu dobu a styl úžasná progrese. P. S. : pamatujete si českou pohádku o " O statečném kováři " ? Ať mi nikdo neříká, že kapela ji neviděla a nenaposlouchala soundtrack- kdyby něco takového někdy vyšlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nostalgie po úchylech neukojena, tedy milované české LP ANACHRONIC- Lame Gart And... Bohužel jsem našel jen klip, případně anglické verze písní, které jsou ... nedobré :) V češtině ty depky vyzní jinak a 100 x lépe. Jedno z nej techno thrash metal LP, co jsem kdy slyšel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah tohle jsem dneska objevil, čistě náhodou, a pro Ostravaky ty jejich koncerty nejsou ani tak daleko...

 

 

No a tahle partička na mě vyskočila v odkazech a jsou fakt super, aneb to samý trošku jinak a zase skvěle..

 

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle kapela a LP bylo první setkání s metalem jinak- musím si konečně sehnat LP nebo CD, protože je to jedna z mála MC, které pořád točím... Dodnes mě to moc baví a to jsem to poprvé slyšel cca. 4 měsíce po vydání... Jo, v pravěku to tak bývalo, děti, vážně :) A to byl dost dobrej kontakt na novinky. Ty vole, seš stařec, hochu :D Velká škoda, že jsem to nenašel komplet, super deska.

 

Vyborny! Poslechnu rozhodne vic, ty zvuky "navic" me stvou ale jinak je to skvely!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na úpěnlivou Gutovo žádost jsem zahájil pátrání v nejutajovanějších zákoutích internetu a hle, našel jsem... Já to mám podobné, taky si to vždycky nejdřív poslechnu a potom, když je penis, je i laska :) Pro mě je překvapení, že dodnes hrajou... komplet diskografie k poslechu i koupi je tady http://kong1.bandcamp.com/music a když hodíš dotaz do Google, nějakej ten warez to vyhodí. Mám na pár dní co poslouchat, mají toho teda dost, ale nejvíc se těším na první desku " Mute Poet Vokalizer " , něco mi říká, že to bude totální marast a paráda :)A teď si dávám z " Phlegm " poslední track " My Heart Soars Like A Hawk (remix Quiet!)", to je taková paráda ! Nesnáším jazz, ale co z toho ty lidi těma najazzlejma vložkama a náladou udělali, to je žrádlo :) Jo, to teda čumím, že tě ty zvuky navíc štvou, ale to byl předpokládám první poslech, mě to právě moc bere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY. KRÁVO. Tohle bolí poslouchat, ale něco v tom, ta magie nejde přeslechnout.. Naposledy jsem něco podobného zažil při poslechu posledního LP CELTIC FROST, " Monotheist " , tam je to taky, jen nevím, jak to nazvat. Hrůzostrašně vynikající ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz druhej den posloucham v kuse jen Kong, asi si z tech stranek objednam i tricko. Fakt me dlouho nic tak nechytlo. Ty novy alba maj super zvuk.

Tak moment :D Dnes jsem koumal, že bych se tě zeptal, jestli si od nich nechceš něco objednat, že bychom sdružili poštovný... Co to má jako bejt ? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moment :D Dnes jsem koumal, že bych se tě zeptal, jestli si od nich nechceš něco objednat, že bychom sdružili poštovný... Co to má jako bejt ? :D

Ja si rozhodne neco objednam (jeste nevim co, nejspis to bude posledni album CD + tricko), postovny stoji necelych 100Kc! Takze je zbytecne se v tomhle sdruzovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...