Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Někde jsem zahlédl nějakou zprávičku o tom, že Queen budou mít nějakého nového zpěváka a tak jsem zkoušel na YouTube něco najít a přišel jsem na docela zajímavé týpky. Asi nebudou s těmi Queen zpívat ale za poslech to fakt stojí.

 

 

a pak jsem našel tyhle dva bratry a to už fakt nechápu :biggrin:  jeden dělá Roda Stewarda

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už teda vyrost z toho, abych rejpal do hudby, která se mi nelíbí, ale tohle je ukrutnej hnůj. No, koneckonců, poslouchat to zaplať bohové nemusím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se jmenuje zpěvačka, která má hlas podobný Bonnye Tyler ale není tak chraplavý a je mnohem hlubší ? Chodila v TV reklama na nějaké cukrovinky a tam byl kousek z její písničky. Možná je to černoška podle toho hlasu ale nevím to jistě. Trochu podobně zpívá i Kim Carnes.

http://www.whosdatedwho.com/tpx_8965/bonnie-tyler/similarartists vyber si :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda! Vžběr parádní, to jo ale není tam.... :biggrin: . Ten hlas je takový hluboký a klidný. Asi budu hledat mezi reklamami. Mlhavě si vzpomínám, že opakovala jen jednu větu asi a bylo tam něco jako for you a for me....???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...