Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Já ti dám fuj, že tě sesmahnu svým mocným hněvem teamkillem :). Mně se zdá, že jsem tě už potkal víckrát, ale nevim. Možná už tě vidim všude...

Taky hrávám většinou max do 20:00. Výjimečně o vejkendech celej den.

To označení by se hodilo. To ti podepíšu. Vždycky mě někdo pozdraví a pak si teprv všimnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na naše skautíky: :Smile_Default:

b3d223761a1217bbc4b6d34281dc4ea5.jpg

Hra to byla hrozná... Mimo to, že jsem lempl (což jistě pánové dosvědčí, pokud sledovali do konce :Smile_teethhappy: ), mě v rozhodující chvíli zařízl critical a 0 dmg (měla to být poslední rána pro IS-4, která mě pak dostala). Škoda. Dík za hru!!! Nějak jsem ani nepozdravil, ale všiml jsem si vás až na konci :Smile_teethhappy: . :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na naše skautíky: :Smile_Default:b3d223761a1217bbc4b6d34281dc4ea5.jpg Hra to byla hrozná... Mimo to, že jsem lempl (což jistě pánové dosvědčí, pokud sledovali do konce :Smile_teethhappy: ), mě v rozhodující chvíli zařízl critical a 0 dmg (měla to být poslední rána pro IS-4, která mě pak dostala). Škoda. Dík za hru!!! Nějak jsem ani nepozdravil, ale všiml jsem si vás až na konci :Smile_teethhappy: . :Smile_honoring:

 

A to že jsme vám rozsvítili s Red_Vulturem a GLOCKEM celou jejich bázi, to ani neřekneš co :)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, omlouvám se, úplně jsem zapomněl. :Smile_Default: Šli jste na to hezky od lesa. Teda vlastně jeden od lesa, druhej od vody a třetí... no ani už ani nevím... :Smile_teethhappy: Kooperace byla vidět (ikdyž pro mě jen na minimapě, svištěl jsem na pozici - a jako top tank samozřejmě následovaný snad všemi ostatními z našeho týmu...). Někdy tu četu budu muset taky vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super a s dvěma T-50 a jedním PZ II A lítáme jak magoři. GLOCK s REDem by ti mohli vyprávět co jsem s tím tankem udělal na dolech. Třikrát jsem jim projel bázi tam a zpátky a do toho sundal dva tanky :)))) Jen jsme měli LAMA tým a skončilo to remízou :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska 2x se Snajprem72, 1. bitva (viz screen) stála za prd, město jsem držel jen já s E-50 (nakonec úspěšně), Snajpr72 jel zřejmě druhou stranou. No a druhá bitva (mezi těmito bitvami byla pouze jedna, měli jsme na sebe prostě štěstí :Smile_teethhappy: , ale vždy jako enemy), zde už přišly dětičky ze školy a já se nestíhal divit, co se to děje - všichni zahájili hurá útok a najednou jsem zbyl ve městě jen já a Typ-59 capoval. Radši jsem pak přestal hrát, byla to první prohra po sérii 9 vítěžství s E-75, tak jsem si nechtěl kazit náladu :Smile_teethhappy: Díky za hru, budu čekat někoho dalšího! :Smile_honoring:

9320ef553b082c24545990c8138ee789.jpg

 

6542ef7c23d3a961e88bcaccaf03a560.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak trošku jsem si to myslel, když jste mi tady napsali, že jsou Švejkové dva.... :Smile_Default: Tak snad příště :Smile_honoring:

Dej si mě do přátel a když bude v plattonu místo můžem pár her dát. Tamten Švejk sem já nebyl. T29 jsem dávno prodal. A navíc tamten Švejk je obecně velice "oblíbený" .Už dvakrát si mě sním spletli jeho bývlí spoluhráči z tska. A ihned na mě zaútočili....po zjištění, že to nejsem on, se omluvili. Prý je to total magor a dokonce řeže i svou ženu....Já sním vedl po chatu spor o nick...marný a zbytečný dohadování...je to neuvěřitelný nerv co startuje po prvním našlápnutí. Docela mě mrzí, že mám stejný nick s takovám magorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice BIAk, ale stejně. Challenger si koupil nověj nabušenej comp a hraje grafický orgie s novejma hrama. WoT šlo stranou.

jo,presne tak.ale onehda sme na sebe narazili na WOT strankach na Fb,takže bude asi za chvili comeback :Smile_teethhappy:

a dneska,respektive včera jsem po dlouhe dobe ve hře viděl Nathanaela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...