Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Tak nyní jsem potkal v bitvě jako protihráče místního uživatele s nickem Orbicek. Měl IS4 a jednalo se o mapu Himmelsdorf. Přežil s 19 % a naposled co jsem viděl, tak bránil svou základnu. Ale naštěstí ji neubránil a vyhráli jsme. :Smile-playing:

Jo tu bitvu si pamatuju, rushovali jste přes kopec, takže Vás capovalo asi 8, já jsem se vracel z levé strany, asi třikrát jsem někoho trefil, ale bylo Vás tam tolik, že to ani neubíralo cap body. V tom fofru jsem si ani nevšimnul, kdo proti mě hraje...:) Navíc se stále trápím s BL-9 a do do 130mm ještě daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas potkal vrahouna. Nikoho nepotkám a vrahouna furt. Proč pořád potkávám v noci vrahouna? :)

Jo a menší perla. Hraju občas četu se synovcem (je mu 14). On někam musel odběhnout, tak že dám zatim sám. No ale ono se mu to zrušilo a tak šel hned dát taky bitvu sám. Asi tušíte. Hodilo nás to k sobě :D a ještě do stejnýho teamu. I bez čety :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se včera potkal v jednom týmu s Biggpetem. Mapa Karélie, já měl francouze AMX50-100. Začali jsme nahoře. Když jsem viděl, jak se celé tupé stádo žene za medkama doleva a pravá stráň je prázdná, vydal jsem se pojistit tuto stranu. Marně jsem klikal na mapu a psal do chatu. Byli jsme na konec mezi šutrama schovaní dva a jako zákon schválnosti se to tam protivník rozhodl rushnout. Znovu klávesa "pomoc"¨, vyprázdnil jsem zásobník a za kamenem přebíjel, když se na mě hrnula přesila. Pak mě splashem sundali dvě 8. artyny a bylo po trápení. Biggpete zahynul během stejné minuty na druhé straně mapy a jen jsme si vzájemně posteskli do chatu, že tady opravdu nemá cenu nic psát a klikat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bylo to smutné, klikám at mi jedou medka pomoc na kopeček když jedou za mnou a hle když tam vyjedu jsem sám a po pár sekundách statečné bitvy proti e-50 a t-54 moje ubohá rejže zdechla. Ještě že to byla rejže , i tak jsem dosat za těch pár zásahů asi 50k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal hráče s nickem Argo37. Jednalo se o mapu Himmelsdorf. Nehráli jsme v jednom týmu. Měl jsem KT a Argo měl Mause. Bohužel nedlouho po startu mi spadla hra a po opětovném přihlášení byl můj tank už zničený, tak jsem ani jednou nevystřelil. Argův tým danou bitvu vyhrál. K tomu mu dodatečně gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem potkal medařCZ, mapa Artic Region, byl v týmu nepřítele, měl Panthera II.

Přejeli jsme je jako nic, zahráli tužku, měli i smůlu na los, na této mapě jsou medka na nic.

Na tu bitvu si pamatuju(včera jsem hrál dvě arktidy-tak snad to je ona).Byl jsem tam za šutrem a střílel na Tygra a ještě jednoho heavy.Rozstřílel mě tuším odněkud ferdinand,kterého jsem ani neviděl.Z této bitvy mám odstřelovače,takže aspoň něco.

Poslední týden je to tragédie.Zhoršil jsem si na PII o 2% stat.Příjde mi že čím dýl hraju,tím hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu bitvu si pamatuju(včera jsem hrál dvě arktidy-tak snad to je ona).Byl jsem tam za šutrem a střílel na Tygra a ještě jednoho heavy.Rozstřílel mě tuším odněkud ferdinand,kterého jsem ani neviděl.Z této bitvy mám odstřelovače,takže aspoň něco.

Poslední týden je to tragédie.Zhoršil jsem si na PII o 2% stat.Příjde mi že čím dýl hraju,tím hůř.

 

V tom Ferdovi jsem seděl já. :Smile_Default: Byl jsi můj šestý kill ve hře, sedmý mi vyfoukli, takže jen jedna medaile.

Jel jsem spodem společně s Loewe, tu soutěsku vedoucí k vlajce bránila směs KV 5.+6. tieru a jedna T-44, neměli šanci, vykostil jsem je všechny. Měli jste blbý los, rozhodla palebná síla, tu jsme měli výrazně vyšší, na této mapě bez podpory arty to jinak asi nejde.

 

S tím poklesem % to znám (bohužel) důvěrně dobře. Poslední dny je to hrůza, přesně jak píšeš.. Ten den, když jsem tě potkal, to byla jediná výhra s Ferdou, jinak samé prohry.

Díky lamám v týmu, fakt jsem neudělal žádnou chybu, kterou občas vyseknu. Ten den se mi dařilo, jako jedinci, ale stupidita hráčů bohužel převážila v neprospěch mojí strany. Měl jsem % win/lost s Ferdou 53/46, teď jen 52/48,doháním to, ale jde to ztuha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V tom Ferdovi jsem seděl já. :Smile_Default: Byl jsi můj šestý kill ve hře, sedmý mi vyfoukli, takže jen jedna medaile.

Jel jsem spodem společně s Loewe, tu soutěsku vedoucí k vlajce bránila směs KV 5.+6. tieru a jedna T-44, neměli šanci, vykostil jsem je všechny. Měli jste blbý los, rozhodla palebná síla, tu jsme měli výrazně vyšší, na této mapě bez podpory arty to jinak asi nejde.

 

S tím poklesem % to znám (bohužel) důvěrně dobře. Poslední dny je to hrůza, přesně jak píšeš.. Ten den, když jsem tě potkal, to byla jediná výhra s Ferdou, jinak samé prohry.

Díky lamám v týmu, fakt jsem neudělal žádnou chybu, kterou občas vyseknu. Ten den se mi dařilo, jako jedinci, ale stupidita hráčů bohužel převážila v neprospěch mojí strany. Měl jsem % win/lost s Ferdou 53/46, teď jen 52/48,doháním to, ale jde to ztuha.

V té 44 byl kámoš z čety.Shořeli jsme tam dost nechutně(taky jsem nezvolil nejlepší místo.Mohl jsem předpokládat,že budeš na obvyklé pozici pro tuto mapu) .Ferdinanda nemám rád jako protivníka.Většinou bývá vzadu a než se k němu dostanu,tak mě dá na tři rány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal na mapě Step hráče s nickem elsadistico. Nehráli jsme ve stejném týmu. Měl jsem Löweho a elsadistico měl T32. V samotné bitvě jsme se setkali a myslím, že jsme na sebe 1x vystřelili. Jeden čas jsem myslel, že prohrajeme, ale měli jsme kliku a vyhráli jsme. Chtěl jsem ještě před koncem bitvy elsadistica pozdravit, ale dva hráči z jeho týmu špatně nesli porážku (v chatu se objevilo šmejde, chcípni). Aspoň jsem zjistil, že v bitvě bylo několik slovanů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal na mapě Step hráče s nickem elsadistico. Nehráli jsme ve stejném týmu. Měl jsem Löweho a elsadistico měl T32. V samotné bitvě jsme se setkali a myslím, že jsme na sebe 1x vystřelili. Jeden čas jsem myslel, že prohrajeme, ale měli jsme kliku a vyhráli jsme. Chtěl jsem ještě před koncem bitvy elsadistica pozdravit, ale dva hráči z jeho týmu špatně nesli porážku (v chatu se objevilo šmejde, chcípni). Aspoň jsem zjistil, že v bitvě bylo několik slovanů.

jj dobra bitka , napriek prehre som bral cez 1000 exp. ( ak myslis tu tesne pred polnocou ) Najskor sme mali prevahu , prve vase tanky padli velmi rychlo. Potom ste otocili vam zostal vyssie tiery ako nam Lowe, KT zo stock vezou a T44 ....??. Prave som sa tusim s tebou strielal ( ak mas nick Pixi392 ) , ked ma odzadu zrusila skvele hrajuca T-44 so par hp. Myslim ze T-44 skoncila s Wittmankou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dobra bitka , napriek prehre som bral cez 1000 exp. ( ak myslis tu tesne pred polnocou ) Najskor ste mali prevahu , prve nase tanky padli velmi rychlo. Potom sme otocili vam zostal Lowe, KT zo stock vezou a T44 ....??. Prave som sa tusim s tebou strielal , ked ma odzadu zrusila skvele hrajuca T-44 so cca 40hp. Myslim ze T-44 skoncila s Wittmankou.

Ano, bylo to kolem půlnoci. Byla to dobrá bitva plná zvratů. Tak zase někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno, už je to asi měsíc, jsem potkal Satana jel v Tetrarchu, mapa Himmlersdorf. Byl se mnou v týmu. doufám že to byl místní satan.

Ano jsem asi jedinej Satan , který vyrazí v Tetrachu namlátit zlobivejm dětem co mi pijou ve hře krev a ty pak klidně můžou volat na linku důvěry.Stejnak si pro ně zas přijdu. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dostal do týmu s Mildarem z našeho klanu a podařilo se nám rozhodnout uplně prohranou bitvu. Ale o to ani tak nejde. Chci vám ukázat zásadní chybu, kterou dělají všichni s lehkými i medium tanky. Když jim napíšu, kam mají jet a oni tam dokonce jedou, tak si myslí, že musí za každou cenu střílet a tím se během chvilky odrovnají. Když se kouknete na záznam, tak by stačilo aby jen sem tam spotli a sem tam podráždili a artyna, já a další těžké tanky mohli rozstřílet všechno na kopci a tím se vyhnout pozdější problematické obraně. Ještěže jejich artyna byla nic moc a ke konci ji někdo zhasnul protože jinak bychom to nedali ani omylem! http://files.ulozist...bd5dbf68f21ca5/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci jsem potkal Wolframa.Měl jsem od kamaráda půjčenou E75,abych lépe pochopil úlohu těžkých tanku v bitvě.Musím říci,že heavy bez řádné podpory medek je jak nahý.Na druhou stranu 128mm kanon je naprosto ultimátní.Musím trochu upravit taktiku s Pantherem II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...