Přejít na obsah

WT začátečník - dotaz


Doom9

Recommended Posts

Tam mě to právě nepustilo do simulátoru,že to chce letecký výcvik ačkoliv ho mám dodělaný celý a stejně to trvá na výcviku a letadlo se né a né odlepit..stočí se doprava a spadne.To je snad nějaký bug vada ve hře...vůbec ho nemůžu stočit a vyrovnat.Nechápu proč mě to nutí do výcviku,když už mám tolik sestřelů.Hrál jsem to už asi 30x a pokaždé se odlepím nahoru a nos jde dolů a stočí se doprava spadne.Vůbec mě to do simulátoru nechce pustit přes tenhle prokletý start ze země.

Dále to píše,že nemám nějaká vozidla ,když vyberu jiný simulátor,ale už to nepíše jaká mám mít.

Nemůžu se dostat ani do jednoho simulátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simulátor se myší skoro nedá ovládat. Navíc si pro simulátor musíš nastavit ovládání. To, které používáš v arkádě tam nefunguje správně předpokládá se, že letadlo se ovládá kniplem. Tankový RB ( simulátor už není, resp je ale nemůžeš hrát s čím chceš ale jen s nabídkou ) musíš mít tak, že máš zvolený jeden tank a jedno letadlo, ale to letadlo pak nemusíš využít. Stejně, když nebudeš mít dostatek bodů, tak ti to resp s letadlem nedovolí. Dokud neodstartuješ a nepřistaneš, tak tě to do simulátoru nepustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam mě to právě nepustilo do simulátoru,že to chce letecký výcvik ačkoliv ho mám dodělaný celý a stejně to trvá na výcviku a letadlo se né a né odlepit..stočí se doprava a spadne.To je snad nějaký bug vada ve hře...vůbec ho nemůžu stočit a vyrovnat.Nechápu proč mě to nutí do výcviku,když už mám tolik sestřelů.Hrál jsem to už asi 30x a pokaždé se odlepím nahoru a nos jde dolů a stočí se doprava spadne.Vůbec mě to do simulátoru nechce pustit přes tenhle prokletý start ze země.

Dále to píše,že nemám nějaká vozidla ,když vyberu jiný simulátor,ale už to nepíše jaká mám mít.

Nemůžu se dostat ani do jednoho simulátoru.

 

Tak si asi simulátor nehrál, když to po tobě chce vycvik.

 

Simulátor se myší skoro nedá ovládat. Navíc si pro simulátor musíš nastavit ovládání. To, které používáš v arkádě tam nefunguje správně předpokládá se, že letadlo se ovládá kniplem. Tankový simulátor musíš mít tak, že máš zvolený jeden tank a jedno letadlo, ale to letadlo pak nemusíš využít. Stejně, když nebudeš mít dostatek bodů, tak ti to resp s letadlem nedovolí. Dokud neodstartuješ a nepřistaneš, tak tě to do simulátoru nepustí.

 

Myší to jde a celkem v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zkoušel sim. s nastavením co mám celou dobu pro AB a tam jsem jen přehazoval klávesy (jsem zvyklej na ,,šipky " a s WSAD jsem nikdy nekamarádil ) a odlítal i dvě mise v SB modu a celkem bez větších problémů (obě splněno ).Čili to beru tak jako že lze,ovšem je třeba cvičit, což ovšem s ,,klackem " taky. . . . :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže díky kolegové !

Udělal jsem to a prošel tím výcvikem a jsem v simulátorech,ale co to...mám nějaké tanky i letadla,ale z misí na simulátor jsou dostupné jen tři,z nichž pouze jedna je Rusko-Německo ostatní smíšené(zase guláš vojsk i tady)Vyleze tank střílím do něj a on je to Ruský tank s americkým nápisem a vlajkou brrrr.

Chce to další tank,letadlo a na výběr více misí v simulátoru není.

Akorát nějaká soutěž v letadlech a v tancích.Z bitev jenom jedna reálná.Asi se mapy přidávají až mám více dobových tanků a letadel,nevím.

 

Takže jsem Kanár ,přistál a vzlétl a je to.Jenže kde seženu další mapy??Tot vše?Jenom jedna mapa na simulátor?Nebo co dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže díky kolegové !

Udělal jsem to a prošel tím výcvikem a jsem v simulátorech,ale co to...mám nějaké tanky i letadla,ale z misí na simulátor jsou dostupné jen tři,z nichž pouze jedna je Rusko-Německo ostatní smíšené(zase guláš vojsk i tady)Vyleze tank střílím do něj a on je to Ruský tank s americkým nápisem a vlajkou brrrr.

Chce to další tank,letadlo a na výběr více misí v simulátoru není.

Akorát nějaká soutěž v letadlech a v tancích.Z bitev jenom jedna reálná.Asi se mapy přidávají až mám více dobových tanků a letadel,nevím.

 

Takže jsem Kanár ,přistál a vzlétl a je to.Jenže kde seženu další mapy??Tot vše?Jenom jedna mapa na simulátor?Nebo co dál....

Mapy se střídají automaticky ale někdy to trvá :laugh:  než naběhne jiná. V simulátoru nemůžeš mít guláš národů, to si pleteš s Real Battle. V simulátoru je vždy jeden národ proti druhému a nebo třeba Amíci s rusákama proti němcům a nebo japončíkům. To, co mají ostatní na tancích a na letadlech není záležitost hry ale lidové tvořivosti hráčů. Máš tam možnost si stroje různě vyšperkovat, takže není nic divného, že tam jezdí Tiger s rudou hvězdou a nebo nahatou babou na věži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako nováek co to hraju týden jsem narazil na problém a to takový že si nachystám mimo jiné do boje Stuh 42 G a když si ho vyberu tak se objeví hláška: Osádka není připravená a pod ní je tlačítko OK.

Po přesunutí na jinou techniku je vše v pořádku a můžu bojovat. Stalo se někomu něco takového? Přitom posádku tam mám. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  •  

    Já jako nováek co to hraju týden jsem narazil na problém a to takový že si nachystám mimo jiné do boje Stuh 42 G a když si ho vyberu tak se objeví hláška: Osádka není připravená a pod ní je tlačítko OK.

    Po přesunutí na jinou techniku je vše v pořádku a můžu bojovat. Stalo se někomu něco takového? Přitom posádku tam mám. :-(

    Tomu nějak nerozumím. A to jako je stálý stav a nebo kdy to dělá a kdy ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako nováek co to hraju týden jsem narazil na problém a to takový že si nachystám mimo jiné do boje Stuh 42 G a když si ho vyberu tak se objeví hláška: Osádka není připravená a pod ní je tlačítko OK.

Po přesunutí na jinou techniku je vše v pořádku a můžu bojovat. Stalo se někomu něco takového? Přitom posádku tam mám. :-(

 

Zkus zakoupit munici v tý tabulce, kde se zkoumají a nakupují modifikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já ji neměl zakoupenou. Tu druhou lepší Gr 39 rot HI/B. Jen zatrhlou zatržítkem že ji mám vyzkoumanou. Díky ale tomu "kolu štěstí". Takže nyní jsem ji musel dokoupit trošku složitěji. Už je to nyní OK. Díky za radu Forgere v čem byl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v simulátoru je to šedá proti khaki a to je teprve zážitek,protože nic není vidět.Jenže mě to nenabízí,nic jiného mám jen jeden tank,který splnuje parametr.Takže Japonské Zero nemůžu nikdy ovládat dokud ho nevyvinu a to ani v dynamické kampani,tam je všechno uzavřené.

Nevíte někdo zda se ta dynamická kampan otvírá podle vynalezených strojů?Nebo podle čeho?Tady si nemůžu zahrát kromě prvních 3,všechno je uzavřené.

 

Ty simulované bitvy mají i tady smíšené Rusové+Němci a pak i proti sobě,ale není tam vůbec na výběr z bitev asi každý den jednom jedna,protože včera byla Finská Karélie a dneska tam je jenom jedna a to DUKLA.Jenže tam chtějí o stupen pokročilejší tank a ten nemám.

 

Takže pokud nebudu mít celou japonskou armádu,tak si prostě Pearl Harbour nezahraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ,úplně stejně jako jednotlivé mise.Tak jak budeš vyzkoumávat stroje a hlavně je kupovat a přidělovat osádkám/posádkám tak se ti budou otvírat i jednotlivé dynamické kampaně.Je to u nich (minimálně u jednotlivých misí na které jsi se taky ptal ) i napsané kolik letounů a jaké éry u toho kterého národu musíš mít koupeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím,tím je otázka tohoto simulátoru/hry vyřešena nikdo to hrát nebude,protože vývoj jednoho letadla/tanku trvá 10 bitev a žádné bitvy nejsou přístupné,takže několik lidí co znám to vůbec dělat nebudou..nemají na to náladu ani čas,škoda nepostavím si tým.

Mě to nevadí,ale proč nemůžu pokračovat ve vývoji normálně směrem dolů?Mám skvělý letoun a nejde dát výzkum toho pod ním?Přitom nechci nic jiného?Proč se vývoj v tomto stromě zastavil?

A když budu chtít vzít starší stroj musím vždycky vyměnit posádku?Protože tolik posádek nemám.Hlavně,že mám žárovek a těch stříbrných lvů,jen se přemnožují.

 

A máte to tedy všichni také tak,že ty simulované bitvy tam je vždycky jenom jedna na výběr přes den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím,tím je otázka tohoto simulátoru/hry vyřešena nikdo to hrát nebude,protože vývoj jednoho letadla/tanku trvá 10 bitev a žádné bitvy nejsou přístupné,takže několik lidí co znám to vůbec dělat nebudou..nemají na to náladu ani čas,škoda nepostavím si tým.

Mě to nevadí,ale proč nemůžu pokračovat ve vývoji normálně směrem dolů?Mám skvělý letoun a nejde dát výzkum toho pod ním?Přitom nechci nic jiného?Proč se vývoj v tomto stromě zastavil?

A když budu chtít vzít starší stroj musím vždycky vyměnit posádku?Protože tolik posádek nemám.Hlavně,že mám žárovek a těch stříbrných lvů,jen se přemnožují.

 

A máte to tedy všichni také tak,že ty simulované bitvy tam je vždycky jenom jedna na výběr přes den?

Nevím jaký nick máš ve hře, tedy ani nevím jakou úroveň (éru ) lítáš ale nemám strach že když budeš lítat IV éru a hlavně pak jety (tryskáče ) že by jsi nevěděl kam s lionama. A co posádky, kupuješ jim třeba  tytul ,,expert" .? A Když budeš nakupovat letouny vyšších ér tak je to taky dobrej ,,kanál " na měnu.O cenách modulů ani nemluvě.

 

A jen tak bokem, dal jsem ti typ třeba na videa na YT a většina toho na co se ptáš se tam řeší.. . . . co ,kde jak a proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár,to je fakt,že i bodově vydělává arkáda a simulátor ne. :-) Ani těm ostatním moc také ne,co jsem koukal padají jako švestky a to i tankem(ze srázu).

Za odpovědi,díky.

 

1-)Jenže na PS4 mě nejde změnit jméno !!!Nevíte někdo?

 

2-)Proč nejde vyvinout další stihačku?Nechce mě to tam pustit ačkoliv mám všechno,ale vedlejší bombarder,které samozřejmě nikdo nikdy nehraje ani já...ten jde.Proč mě to nepustí?Setkal se s tím někdo z vás?Mám horní 2 a chci tu pod tím tedy 3 zezhora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlape,zas se ptáš na věci které se na Netu (YT) řeší hned několikrát. . . . :-)

V každé éře máš stanovený počet letounů který musíš vyzkoumat a i koupit aby se ti otevřela možnost zkoumat další éru. To že máš vyzkoumané letouny v jednom sloupci vůbec nemusí stačit.

V levé části obrazovky vedle označení ér (jsou tam ty svislé šipky) je zároveň číselný údaj kolik letounů ti umožní postup do té další éry. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle to je...počet co musím mít abych mohl mít další.

Ted jak se přejmenovat?Nikdo to nenašel ani já..je to dost nutné nemůžu létat se jménem gf4336.

 

Jak se přejmenovat na PS4 ??? :whistling:

No pokud jde zvolit a ty jsi si ho zvolil tak asi lze :devil:

Ve hře jsi chvilku tak co třeba začít znova (a lépe :-) ) Já to říkám mladýmu pořád, dobře si rozmysli co děláš ,později to může být problém. Kámoš v BSGo si dal nick MLMLML což vlastně byla počáteční písmena jeho jména (proč třikrát nevím ) nechali ho s tím hrát, po roce a to už v tom měl i prachy se začaly rozmáhat bot učty a když to dosáhlo určité meze tak všechny účty s pochybným nickem blokli . . . .

Oblokovat by to i šlo ale musel by english na podporu a to pro něj byl problém takže pápá lála. . . A přitom stačilo když začal napsat třeba MartinL když už to muselo být jeho jméno.

 

No s PS4 nevím jestli ti někdo poradí, asi tady nebude moc hráčů na tousťáku. . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

JAK VYPNOUT NOVÝ "TENTONOC V LEVO

 

Zdar všichni :-)  rozseknul jsem si kus prstu,takže ted můžu a mám čas hrát.

 

Stáhnul se mě 3 hodiny apdejt a najednou je v levo nějaký průhledný "tentononc..je to tank s 4č. posádkou a já to chci zrušit,nechci to na obrazovce zabírá to místo,nevíte kde jde toto zrušit?Stačí mě akorát minimapa v pravo.Informaci s průhledným tankem v levo NE.

 

Edit:

rttw

To s tou podporou je dobrý nápad,ale my na PS4 nemáme klávesnici,jsem 100 let za opicema.Tudíž nemůžu podpoře napsat ,navíc se nejde přihlásit,bo nějak to moc nefunguje v PS4 se přihlásím,ale přihlásit se přes PC to moje přihlášení z PS4 se mě nikdy nepodařilo,bo to mají celé už tak zakamuflované tisícovkama otázek a bezpečnostních kodů nesmylů a podobně a přitom já dávám všude heslo akorát 0.

Nikdy se to nepodaří dostat odpověd z podpory do PS4....Protože po mě budou chtít všechna ta hesla.

 

 

Ted jsem si dával heslo 0 i tady a napsalo to,že musím změnit i mail ačkoliv mail vůbec měnit nechci akorát heslo.Píše to"mail je již používám nějakým uživatelem...já ho jenom potvrzuji a píše mě to tady na foru tohle.

Upraveno uživatelem rttw
sloučeno, změna barvy textu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...