Přejít na obsah

S.T.A.L.K.E.R.


Zoltar

Recommended Posts

Samosebou, že SoCh není nějak náročnej ze začátku (pak po potkání Monoliťáků a hloubější Zóny už to chce dávat bacha)... ale je spousta modů, který právě tohle upravujou, aby u mrtvol bylo co nejmíň munice, jídla... atp.

 

Spíš je to hra plná zážitků (a to mam radši, i když je to třeba lehká obtížnost než že by to bylo pro hrdlořeze :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samosebou, že SoCh není nějak náročnej ze začátku (pak po potkání Monoliťáků a hloubější Zóny už to chce dávat bacha)... ale je spousta modů, který právě tohle upravujou, aby u mrtvol bylo co nejmíň munice, jídla... atp.

 

Spíš je to hra plná zážitků (a to mam radši, i když je to třeba lehká obtížnost než že by to bylo pro hrdlořeze :-D )

mno podle všeho jsem v polovině hry cca a to za sedm hodin času... po příběhové linii jdu docela dost a vedlejšáky plním jen když kolem nich projdu...

 

dva artefakty vedle sebe

 

oZubh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno podle všeho jsem v polovině hry cca a to za sedm hodin času... po příběhové linii jdu docela dost a vedlejšáky plním jen když kolem nich projdu...

To se ale připravuješ o spoustu skvělých zážitků. Mě to flákání po Zóně a vedlejšáky právě baví nejvíc. Za sebe mluvím o štěstí, že to byla v podstatě první hra, s kterou jsem se popasoval tak, že jsem u toho byl schopen sedět, dokud mi hlava nespadla na klábosnici, tak jsem to žral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak žádná náročnost způsobená posunem Slunce/Měsíce není, vyzkoušel sem si zastavit herní časovač parametrem time_factor_single 0 (default je 7, jde i zrychlit, ale bacha na to :-) ), kterým se zastavil posun Slunce/Měsíce a s FPS to ani nehlo, je to tedy čistě tím vzdáleným vykreslováním stínů ve velké kvalitě. Akorát sem si změnil Ambient occlusion na HDAO (zřejmě přizpůsobeno pro AMD/ATI grafiky (mám HD7850 OC)) a už se mi to tolik neseká (kde sem měl i 25 FPS mam při stejné situaci a ostatním nastavení skoro 40 FPS).

Upraveno uživatelem Mafian2771989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem se tohohle jednou lekl, ale bylo to tím, že sem udělal nějaký úkoly pro Svobodu a pro Povinnost nic, takže byli nepřátelé...

 

EDIT: Jestli si taky náhodou nějaký nezabil... oni maj Bar pod palcem, takže asi to budeš mít tvrdý, jestli máš celou frakci Povinnost znepřátelenou :-D

Upraveno uživatelem Mafian2771989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super ;) a je tak good jak všude čtu? že to dělali fanoušci a dali tomu to co jim chybělo...tím pádem asi nejlepší hra série?

 

Nápadově a herně technicky je to dost dobrý, horší je HW optimalizace a (po prvním patchi už jen) občasné pády, bugy ve scriptech, občas imbecilní AI... mě to hodně chytlo, to sem plánoval vyzkoušet pár novejch her (Wolfenstein - The New Order, Watch Dogs...) a díky Lost Alpha sem se nedostal ani k instalaci.  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je další hotfix na dokončení mise o zařízení (lokace Pripyat Outskirts), které nejde vrátit Lukash-ovi kvůli bugu v dialogu...

 

http://mafian2771989.own.cz/stalker_lost_alpha/hotfix_lukash_ukol.rar

 

(V archivu je opravený soubor + info o jejo umístění.)

 

Doporučuju pro jistotu původní soubor zazálohovat!

 

Dialog ještě trochu blbne, první část jde, pokud mu furt nebudete moci nabídnout zařízení, stačí zkusit jinej dialog a pak zase dialog na tu misi

 

Mělo by to bejt opraveno v následujícím 2. patchi, kterej snad vyjde zanedlouho.

Upraveno uživatelem Mafian2771989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...