Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Tý kráso. Hráli ste úkol: Noc, na kterou nezapomeneš? To byla dost sranda... Svadba s vranicí brrr

Ty bláho :facepalmic: Kde si na to přišel ? Je mi jasný, o kterou vranici jde, na tu chaloupku jsem narazil, ale tenhle úkol ještě nemám. Já se chci voženit!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude tim,ze ta ma postava je svarna divcina a na lesbicke navrhy reaguje ehm jak reaguje :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Pánové, řekl bych, že jste mě dost pobavili.

Jinak podruhý hraju taky ženskou postavu a po nalezení Mařina amuletu jsem se rozhlížel, kdo je nejhezčí a nakonec jsem zjistil, že jsem vlastně úchyl, protože dle své přirozenosti jsem koukal samozřejmě po ženskejch :facepalmic: .

Jinak mě potěšilo, že Skyrim vyhrál dvě ceny, aspoň to odůvodnilo moje nadšení a čas, kterej jsem u toho ztrávil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě potěšilo, že Skyrim vyhrál dvě ceny, aspoň to odůvodnilo moje nadšení a čas, kterej jsem u toho ztrávil.

:) taky mě to potěšilo

 

He he. Teď mám zábavný ebenitový brnění. Když se skrčim tak zčernám, když se přiblíží nepřítel zčernám já, pak von, když je blízko a ještě mu to začne žrát hp.

jo na tuhle zbroj si vzpomínám, dost dobrá věc, jednu dobu jsem z ní taky uchcával blahem. ale už nevím kde se dá sehnat. nebylo to po takovým questu pro jednoho deadrickýho prince, kdes měl zabít několik lidí a nesměli tě při tom zahlídnout??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No. V úkolu stálo, že je mam zabít skrytě. V reálu to nebylo potřeba, páč by se mi to stejně nepovedlo. Ale je to ono.

Jo je to Boethin quest a řekl bych, že to je těžká zbroj. Pak mam ještě rytířskou ebenitovou zbroj, která sice vypadá mohutnějc, ale schopnost zvýšení těžký zbroje o 17 bodů je na nic. Rozhodně v porovnání s tim co mam.

A pak ještě ten fajn štít, co když se za něj schovám, tak mě kreje i před kouzlama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vyzkoušel ten bug-repair a nevim nevim. To co sem potřeboval neopravil, jen ty co tahám za sebou sou ještě debilnější. Tuhle sem lítal někde jako poděs načež vydim jak Lýdie skáče z 30-ti metrovýho vodopádu jako nic. Dost mě udivilo, že to přežila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká dýně, takhle vypadá každá tchýně :Smile_ohmy::Smile_teethhappy:

Mickheshi, koukám že máš v ikoně znak Starků, to by se ti mohlo líbit tohle :) pokud to teda už neznáš

21037-1-1343140731.jpg

můžeš si do Skyrimu dát různý obrázky na pláště nebo na štíty, podle výběru, nebo si i vlastní vytvořit

ještě jsem zapomněl dát link na ten samotnej mod, pomocí kterýho se to dá udělat:

http://skyrim.nexusmods.com/mods/21037

já teda nerad míchám motivy z různejch her nebo filmů do jednoho, takže si tam nic ze Hry o trůny nedám (i když třeba ten znak Starků je fakt pěknej).

ale asi si vytvořím něco vlastního. ten nápad, vložit si na štít vlastní znak se mi hrozně líbí :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...