Přejít na obsah

RUST - Založení serveru


georgee

Recommended Posts

To je otazka. Zalezi jak by byl orientovany. Kolik bys chtel mist, pve,pvp, modovany nebo vanilla.

 

To uz zalezi co by vetsina chtela nebo co vetsina hraje, neni problem to rozjet, server by na to byl.

 

Takze by stacilo se domluvit, klidne se mohou udelat dva na PvE a i na PvP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz zalezi co by vetsina chtela nebo co vetsina hraje, neni problem to rozjet, server by na to byl.

 

Takze by stacilo se domluvit,

 

Za mě:

PvE, popřípadě PvP s PvE zónami.... A nebo PvE s PvP zónami.... (To už je jedno, záleželo by na domluvě)

 

server modovaný s následujícími módy/pluginy:

ZLevels

AutoDoors

nějaký plugin s meteory (např. Rain of Fire,  Meteors for Hurtworld)

nějaký remove plugin (např. R-Remover Tool)

nějaký plugin s mapou stačila by i mini(např. LustyMap)

zvýšený stack

vypnutá degradace všech stavebních prvků a předmětů (bedny, pece)

 

Naopak bych nechal defaultní noc, helikopotvory, objem těžby (ten by se navýšil pouze pomocí Zlevelu), velikost lootu, radiace...

 

Toliko má představa...

 

Napište (prosím) i další, jak by jste si to představovali ať má eventuelně georgee představu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě:

PvE, popřípadě PvP s PvE zónami.... A nebo PvE s PvP zónami.... (To už je jedno, záleželo by na domluvě)

 

server modovaný s následujícími módy/pluginy:

ZLevels

AutoDoors

nějaký plugin s meteory (např. Rain of Fire,  Meteors for Hurtworld)

nějaký remove plugin (např. R-Remover Tool)

nějaký plugin s mapou stačila by i mini(např. LustyMap)

zvýšený stack

vypnutá degradace všech stavebních prvků a předmětů (bedny, pece)

 

Naopak bych nechal defaultní noc, helikopotvory, objem těžby (ten by se navýšil pouze pomocí Zlevelu), velikost lootu, radiace...

 

Toliko má představa...

 

Napište (prosím) i další, jak by jste si to představovali ať má eventuelně georgee představu....

 

Je nekde nejaky podobny server popripade maji nekde config na podobny server?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě tohodle https://developer.valvesoftware.com/wiki/Rust_Dedicated_Server#Configuration_.26_running o ničem nevím....

 

Na modování se používal Oxide http://oxidemod.org/downloads/oxide-for-rust.1659/ a do něj pak jednotlivé pluginy...

 

Ale přes strýčka Googleho by jsi určitě něco našel....

 

(A tady je steam profil člověka, co modovaný server provozuje... Třeba by ti nějak poradil http://steamcommunity.com/profiles/76561198062538812/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě PVE nebo PVE s PVP zónami, to bych taky snad zkousnul.

Mody na objem těžby, vyšší stack, remove se také hodí, lépe jde stavba od ruky. Tohle mě třeba stačí.

Další mapu považuju za zbytečnost.

 

Hodně by mě zajímal přístup serveru k té poslední vychytávce, kde si každý může stavět jak chce. S touhle vlastností nejsem za jedno.

 

Pokud by mě podmínky vyhovovali, tak také rád přispěju na provoz.

 

Edit:

Jo a teleport se občas hodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzato kolem a kolem, tak všechny ty pluginy jsou jen na "zpříjemnění" hry.... Co je pro mě ale naprosto zásadní je vypnutá degradace základů, pecí, postelí a beden (prostě stavebních prvků a předmětů).... Nejsem schopen tam lézt každý den a nebaví mě přijít po týdnu a mít půlku baráku, protože se rozpadly základy a žádné suroviny, protože se rozpadly bedny... 

 

Na nějakém serveru jsem zaregistroval, že degradují stavební prvky v základním levelu... Jakmile se upgradujou (byť třeba jen na dřevo) tak už nedegradujou.... To je dle mého ideální nastavení... Zmizí nepovedené stavební pokusy, ale nezboří ti to barák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jen test, potreboval bych vyzkouset jestli se da pripojit a provest nejake ty zakladní veci.

 

rust.PNG

 

Zatim se jedna o cistou hru bez zadnych uprav a modifikaci.

 

Bylo torsku problem to vubec spustit.

 

Proto prosim vyzkousejte, pak by se pokracovalo dal. Mody atd a posleze prehozeni na SSD  vice CPU a RAM :-)

 

Bude bezet na  virtualu 

 

server: 

server.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...