Přejít na obsah

Penetrators 7214 [PEN]


Recommended Posts

Vítejte na našem náborovém "plakátu"

Jsme česko - slovenský klan zformovaný koncem roku 2011. Pravidelně hrajeme CW. Jsme klan tzv. bez pravidel, bez nucení pravidelného docházení v určitý čas a den na roty či tréninky, nebudeme po vás chtít, vylepšení tanku do určité doby ani věk není překážkou, tank dokáže ovládat jak 10ti letý tak 70 letý. Náš věkový průměr je 20 - 46 let s několika mladšími spoluhráči. Hrajeme po zábavu, každý den hrajeme roty i čety nebo odpočty všech možných tierů. Samozřejmě, že vyšší tiery výhodou, pokud by se chtěl připojit i menší klan nebráníme se tomu. Jednotlivcům i skupinám jsme otevřeni.

 

pár pravidel:

 

1. používat TS3 .-. máme vlastní IP nehrozí přeplněný stav

2. používat TS3 :)

 

PS: kdo TSko nemá a neví jak, rádi pomůže s instalací i nastavením.

 

pokud by jste měli zájem, kontaktujte velitele klanu Gulagtc - již nejsem členem tohoto klanu.

 

naše stránky :http://www.penetrators7214.clanweb.eu/

 

Pen_7214_logo_01.png

 

Pen_Recruiting.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

už jsem si říkal, po dlouhé době klan který by mi po stránce pravidel mohl vyhovovat.Ale na stránkách klanu jsem se dozvěděl "jsi li online reaguj na výzvu klanu", to je pro mne moc striktní. Takže zatím zůstanu vlkem samotářem. Přesto palec nahoru a píšu si vás do úzkého kruhu mezi kterými bych se případně rozhodoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat,co musím udělat,abych se dostal do klanu.

Hraju sice jen týden,ale nějak mě to chytilo a už jsem se vyškrabal na V.úroveň a začíná mi vadit,že hraju s random spoluhráči,u kterých se nedá mluvit o nějaké spolupráci při bitvách,což je dost limitující,jak jsem měl možnost zjistit.

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těm co ještě nemají pořádné tanky a chtěli by k nám, mohu doporučit, aby si zatím požádali o členství v klanu -BA- (Black Angels). Máme společné TS, tak není problém si zahrát i s námi v četách. Bohužel už máme spoustu lidí s nižšíma tierama a kapacita klanu bude brzy zaplněná. Až se vyjezdíte na vyšší úroveň, nebude problém přestoupit.

 

to bigdragonAF: "jsi li online reaguj na výzvu klanu" jediné pravidlo v klanu (kromě vlastnictví TS) je hlavně kvůli tomu, že když se hrají důležité bitvy v CW aby lidi reagovali, když jsou online. Stejně to moc nefunguje :o) Klidně můžeš na zkoušku přijít do klanu když budeš chtít, rádi tě mezi sebou uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...