Přejít na obsah

Payday 2


Sorrines

Recommended Posts

Tak jsem koupil tu GOTY edici. Ti komici na steamu mi za to přidali achievment.

 

 

Mystery Card 10
135dc1ac1cd9763dfc8ad52f4e880d2ac058a36c
Steam
Holiday Sale 2015 Sběratelská karta
??????????
Platné do 1/4/2016, 6:00:00 PM
Uděleno za nákup během výprodeje.
Značky: Obyčejná, Holiday Sale 2015, North Pole Noir Sale, Normální, Sběratelská karta, Lze vyměnit, Lze prodat

 

To je opravdu banda komiků.

 

Zítra to stáhnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Big Oil - 2. den - výpočet tlaku správného motoru

 

Po několika pokusech o výpočet tlaku jsem nakonec našel přesný postup... A není ani nutno nic počítat... 

 

Hodnota PSI je buď ≤ 5812 PSI (401 bar) nebo ≥ 5783 PSI (399 bar)...

 

V_st_i_ek.png

Tlak je menší nebo rovný 5812 PSI =  399 barů... 

 

V_st_i_ek.png

Hledáme tedy tlak menší nebo rovný 399...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten Payday odinstaloval, protože to nešlo spustit. Dal jsem to znovu stáhnout a furt to nejde spustit. Zkoušel jsem nějaké rady na fórech a nic nepomáhá. Ale všiml jsem si, že mi při té odinstalaci nezůstal prázdný adresář. Asi mojí chybou, protože jsem dal na Steam klientu odstranit místní obsah, ale ve správci souborů jsem měl jeden adresář té hry otevřený. A ten se mi neodstranil. Tak to zkusím znovu odstranit, znovu to stáhnu a když to nepůjde, tak bude support. Snad si to do léta zahraju :-)

 

Pro Aarona, to Tsko už by mi mělo jít. Ale příští týden se jede do Alpy, tak potom nějak ošetřím tu hru a budeš mi dělat kantora v loupežích :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak střílet shieldy? Tím myslím poldy se štítem. Ve dvou je to jasné, jeden ho natáhne na sebe a druhý ho dá do zad, ale včera jsem zůstal sám a 1na 1 jsem s ním měl problémy. A to, že při míření dojde k rozmazání mířidel a pozadí je vlastnost hry, nebo to jde v nastavení vypnout?

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na granáty jsem ještě malá ryba, hraju to dva dny a spostu věcí mám zamčených. Teď se snažím dopracovat k pile na zámky, ale za tip děkuji

 

Granát jde relativně brzy... Dokonce snad od levelu 0... Máme na mysli samozřejmě házecí granát (nikoliv z granátometu)...

 

Jinak na štít také pomůže jakákoliv sniperka (musíš střílet do toho zamřížovaného okénka) na ránu... Thanatos (je od levelu 65 - nejtěžší sniperka ve hře) dá štít na ránu kamkoliv...

 

Sniperka R93 dá štít kamkoliv na dvě až tři rány... 

 

 

A dále je také možné použít brokovnici s AP municí... Ale na ránu to většinou nebude (někdy dokonce až na pět a více)... Záleží na brokovnici a také na vzdálenosti...

 

Edit: I když teď koukám, že na granát musíš mít DLC GAGE WEAPON PACK #01 (je součástí GOTY edice)...  Pokud máš DLC The Butcher's Western Pack tak můžeš místo granátu házet dynamit, pokud máš DLC The Butcher's BBQ Pack, tak můžeš použít Molotov nebo plamenomet (od levelu 44).... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mikrotransakce je tam jen jedna.... Za vrtáky na "sejfy za odměnu".... A v těch sejfech jsou pouze skiny na zbraně... Sice unikátní, ale pořád pouze skiny... 

 

Systém DLC není systém mikrotransakcí.... A že je systém DLC ždímání zákazníků víme všichni... 

 

 

Řešení je prosté.... Koupit GOTY edici (kde je obsaženo slušné množství DLC)... No a zbytek lze (vyjma nových) pořídit za hubičku (cca 30 - 40 Kč za kus)... Troufám si tvrdit, že tanky/lodě/letadla přijdou ve skutečnosti na víc....  :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...