Přejít na obsah

WOWs: Myogi - IV tier - IJN Battleship


waisik

Recommended Posts

myogi.jpg

 

Bojeschopnost - 42 800 (45 700) HP

Pancíř - 6 - 203 mm
Výkon - 77 000 hp
Rychlost - 32 uzlů
Poloměr otáčení - 900 metrů
Otočení kormidla - 20 (16) s

 

Výzbroj

Hlavní

3x2 305mm/45 41st Year Type - Dostřel - 13,9 (15,3) km
                                                   Rychlost střelby - 2  ran/min
                                                   Čas otočení o 180st - 40 (37,5)s
                                                   Max. DMG HE - 3790 (4100)
                                                   Max. DMG AP - 8790 (10790)

 

Sekundární

6x1 80mm/40 41st Year Type - dostřel - 3,5 km

16x1 150mm/50 41st Year Type - dostřel - 3,5 km

 

Maskování
Dosah nalezení lodí - 17,1 km
Dosah nalezení letadlem - 10,7 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Mno jak se to vezme... aspoň už má trochu dostřel, takže tě nepřestřílí každej cruiser co pluje kolem :-) Naprostá absence AA výzbroje na počátečním setupu je ovšem více než nepříjemná... jinak za mě je to taková neslaná nemastná kocábka. Nemůžu říct, že bych ji nějak nesnášel, ale ani ji nijak nemiluju... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jak se to vezme... aspoň už má trochu dostřel, takže tě nepřestřílí každej cruiser co pluje kolem :-) Naprostá absence AA výzbroje na počátečním setupu je ovšem více než nepříjemná... jinak za mě je to taková neslaná nemastná kocábka. Nemůžu říct, že bych ji nějak nesnášel, ale ani ji nijak nemiluju... :-D

Prave naopak ,kazdej cruiser me ustrili jak nic,protoze se trefim kazdou jednou z osmi,no des. A to mam zamereno dobre,jedna strela jde za pravy bok a druha za levy (z jednoho kanonu) Nebo jedna jde pred lod a druha za lod a to je porad. Nebo ted pluju pluju a najednou mam na boku osm torped....uvidel jsem je az par set metru ode me,kde se vzali nevim,do osmi kilometru nebyla zadna lod ani letadlo......zeby neviditelny DD? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele člověče, zaprvý, přijde mi, že za ten problém s torpédama co vidíš až pár set metrů od sebe, Myogi nemůže :-D Nevím o tom, že by si ta kocábka generovala torpéda :-D Já osobně s tímhle problém nemám... Osobně to opravdu vidím spíš na onen neviditelný (= třeba jen tři kiláky od tebe za ostrůvkem schovaný) torpédoborec...

 

Co se týče palby - ano, spread do dálky tam prostě je. A světe div se, co jsem si tak v době, kdy jsem hrál NavyField, četl o lodích atd., tak to docela odpovídá i realitě. Ten rozptyl je tuším někde v údajích lodi, jestli se nepletu, Kongo ho má 250 metrů, když vezmeš šířku běžné lodi, tak ano, bez problémů se ti to tam "vejde". A pokud se bavíme o střelbě vysokými úhly na větší vzdálenost, tak tam to prostě je víc vidět... Navíc Myogi má trochu nevýhodu, že projektilů letí na cíl maximálně šest v jedné salvě. Takže tam každý co plácne vedle je problém...

 

Co se týče soubojů s cruisery - pokud tě každý cruiser ustřílí, tak to znamená, že s každým cruiserem jdeš do souboje na vzdálenost, která je pro něj pohodlná. Otázka je, proč to děláš? :-) Myogi konečně má dostřel takový, že si může aspoň chvíli (i díky slušné rychlosti) držet lodě s kratším dostřelem od těla a sypat to na ně, zatímco nepřítel nedostřelí... Tohle je výhoda, kterou je potřeba se s BB naučit využívat... Pokud půjdeš s Cruiserem až moc zblízka, tak prostě budeš mít problém vždycky, využije svou obratnost a případně tě zasype přívalem zápalných granátů a ty prostě shoříš... a před tímhle tě efektivně zachrání leda odstup...

 

Zrovna dneska (protože jsem potřeboval ještě na něco počkat) jsem si s Myogi před cestou do práce jednu bitvu dal - držel jsem si enemáky hezky od těla, většinou jsem pálil na cíle 12-13 kiláků daleko, abych omezil možnost odvety... a docela pěkně to fungovalo... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze cruisery samozrejme dostreli take pekne daleko, a cim dal jsou tim mensi sanci,ze zasahnu mam,takze se mi s ni bojovalo nejlepe kolem 9-10 km. A vubec nejlepsi je vypustit letadlo a pekne z poradne dalky odstrelovat a modlit se za uspesny zasah :-) ,to ale nejde porad no. 

 

To s tema torpedama jsem samozrejme nechtel svalit na Myogi,asi jsem se spatne vyjadril.Byl jsem nastvanej celkove a tohle jsem jenom pridal k dobru.Stalo se mi to uz vickrat,ze se DD nekde zaparkovalo a cekalo na vhodnou chvili a me prijde celkem divny,ze by v oceanu melo fungovat takovehle maskovani,ze uprostred niceho neni videt lod dlouha nekolik desitek metru (DD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Já se přiznám, že na Myogi zatím moje pouť japonským BB stromem skončila... chtěl jsem letadlovku, tak jsem na to šel přes žapončíky, ale nakonec jsem to nevydejchal a udělal si zbaběle radši Langley cestou přes Wyoming... ten mi přišel daleko zábavnější, než tyhle necky s pár laufama... Jako jo, když se člověk trefí pořádně, je to super. Problém je, že s tím rozptylem událost "když se člověk trefí pořádně" nenastává zas tak často :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kongo je super,hlavne diky jeho rychlosti. Kdyz se v zapalu boje ocitnete nekdy sami,neni to az takovej problem,protoze se da celkem slusne ujet i nekterym kriznikum a jeste jim pekene zatapet. Fuso v topu je celkem fajn,akorat APecka nedoporucuju na stredni vzdalenost,80% se jen sklouzne po panciri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...