Přejít na obsah

FALLOUT (a podobný hry)


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Ten Wasteland 2 vypadá nadějně... To bych mohl zase zkusit...

 

Ad JA2 - Zoltare, můžu se zeptat, jakou verzi jsi hrál? A jak dlouho? Protože já jsem u JA2 strávil poměrně hodně času, ano, nějaké bugy tam asi byly, ale nepřišlo mi, že by zabugovanost hry byla nějaká extrémní... hrál jsem asi čtyři různé patche a asi dva datadisky a všechno cajk... Rozhodně za mě mezi pěti nejhoršíma ani náhodou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Wasteland 2 vypadá nadějně... To bych mohl zase zkusit...

 

Ad JA2 - Zoltare, můžu se zeptat, jakou verzi jsi hrál? A jak dlouho? Protože já jsem u JA2 strávil poměrně hodně času, ano, nějaké bugy tam asi byly, ale nepřišlo mi, že by zabugovanost hry byla nějaká extrémní... hrál jsem asi čtyři různé patche a asi dva datadisky a všechno cajk... Rozhodně za mě mezi pěti nejhoršíma ani náhodou ;-)

 

já se spletl, omlouvám se. ta zabugovaná hra co jsem měl na mysli nebyla JA2 ale Jagged Alliance - Back in Action na Steamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se spletl, omlouvám se. ta zabugovaná hra co jsem měl na mysli nebyla JA2 ale Jagged Alliance - Back in Action na Steamu

 

Jo tak to jo... JABIA jsem chvíli hrál, ale nebylo to ono... sice taky nepamatuju nějaký extra potíže s bugama, ale ta hra byla hlavně přiblblá tím systémem... nevím, asi jsem moc stará škola, ale já mám docela rád tyhle taktický hry v tahovým systému. Tohleto "naklikej tam sled akcí a pak se modli, aby se ti blbouni nezačali nějak složitě motat uprostřed nepřátelský palby" mě nikdy nebralo...

 

JA2 byla úplně jiný kafčo... to jsem hrál poprvé na Pentiu 90 a pak snad i na Core i5, dalo se to rozběhat na obojím a vždy jsem se u toho královsky bavil... zvlášť perverzní potěšení mi působilo nalákat nepřátelskýho zmetka co neměl helmu do palebnýho pole mého elitního snipera a pak mu jednou ranou HP municí z Dragunova rozpliznout škebli :-D Ach, to byly časy, nějak jsem se zasnil.

 

JA:BIA proti tomu je zběsilá klikačka pro retardované děti. Možná ne mezi pěti nejhoršíma (hrál jsem i větší pytloviny), ale snad si to ani nezaslouží po původní Jagged Alliance, Deadly Games a JA2 + datadiscích nosit název "Jagged Alliance" :-( A už končím s OT o JA, slibuju ;-)

 

BTW jakej systém bojů má ten Wasteland 2? Já koukal na nějaký gameplay video a přišlo mi to jako tahový boje, tedy když není enemák na blízku, hraje se normálně realtime, když je boj, tak tahovka, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

BTW jakej systém bojů má ten Wasteland 2? Já koukal na nějaký gameplay video a přišlo mi to jako tahový boje, tedy když není enemák na blízku, hraje se normálně realtime, když je boj, tak tahovka, je to tak?

 

já bych si musel trochu osvěžit paměť, ale myslím že je to přesně jak píšeš. když nejsi v boji tak realtime (můžeš volně prozkoumávat okolí, mluvit s lidma atd), a když tě spotne nepřítel, začne bojovej režim a ten je už na tahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No tak to já budu asi v těchto případech imunní, páč moje angličtina je velice bídná a horko těžko poznám detaily  :-)

 

Co se stane pak co ho sejmeš? Nase...u se a jdou po tobě? Pár těch hodnejch jsem takhle už naštval  :-D

Jo to mi pripomina pvni hrani Fallout, cestina nebyla a load trval asi 5min! Stejne jsem to dohral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ale už tam byly třeba modely vegetace nebo báráků, což bylo fajn vidět v novým enginu

Když jsme u těch konverzí, tak si dovolím malé (no, spíš velké) OT a svěřím se vám, nač já nedočkavě čekám....Fallout 1 - The Story (http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/48095/? )... Jedná se o kompletní převedení Falloutu 1 do enginu FNV... (jen doufám, že to někdo i přeloží) A ještě přidám dva vlogy pro představu... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Zdar vespolek. Protože nerad platím ty přestřelený ceny za nový hry, tak jsem se nedávno rozhodl, že to zkusím s digitálním klíčem, kdy mě to vyjde na méně jak půlku ceny na Steamu. A tady bych se chtěl zeptat jak moc je to spolehlivý a jak to vlastně celý funguje, protože s tím fakt opravdu nemám žádný zkušenosti.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou je to bez problémů (sám tak kupuji hry- Key4you, gamesale, ultragame a ostatně i G2A)... Ale jako u všeho i zde existují lidé, kteří tvrdí, že známí jeho známých s tím problém měli... Mě osobně se sice už stalo, že mi poslali použitý klíč, ale když jsem jim napsal mail, tak mi obratem (a bez nějakého pruzení, či vymlouvání) poslali klíč funkční...

 

Přijde ti mailem klíč... Ve Steamu dáš přidat hru - aktivovat produkt ve službě Steam (nebo to samé u Originu, či Uplay podle toho pro koho klíč je )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vespolek. Protože nerad platím ty přestřelený ceny za nový hry, tak jsem se nedávno rozhodl, že to zkusím s digitálním klíčem, kdy mě to vyjde na méně jak půlku ceny na Steamu. A tady bych se chtěl zeptat jak moc je to spolehlivý a jak to vlastně celý funguje, protože s tím fakt opravdu nemám žádný zkušenosti.  

pres g2a sem koupil tak 20her a muzu rici ze ani jednou sem nemel problem. Ale dobra volba je taky https://www.humblebundle.com/jumbo-bundle-7 mivaji zajimavy akce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...