Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Tak to ne. To by me bolely ramena. :-) Ja si zalezu do postele s notasem a hraju. Nebo v obyvaku v koutku.

A jinak k cetam. Ja jako notorickej WoT samotar si na ne musim teprva zvyknout. Neni to jednoduchy zmenit navyky. :-)

To bude i na triceps. Přijde mě to nějak nevyvážený, takže musíš pořádně tlačit do klávesnice, aby se to celé nezvrátilo dozadu :teehee:

Leda by za tím CRTéčkem bylo ještě nějaký závaží :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mamlass , jako rekrut by jsi se musel spokojit s leštěním od Janičky, dvorní mechaničky ale musíš se jí zalíbit  :-)

 

zatím se žádnej tankán nelíbil, možná budeš mít kliku

 

2637.jpg

 

 

:Smile_trollface-3:

 

PS: tohle báječné děvče zvládne opravit pásy u Tigra sama, takže přeleštění mamlasse nebude problém :-)

výborně walte, tak dlouho jsem se úpřimně nezasmál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

FREE-SHIPPING-Womens-Adult-Camouflage-Se

sexy maskáč ;-)

 

 

OT: a to jsi v tomto přiléhavém sexy latexovém maskáči neviděl "waltara"... tomu to sekne jako nikomu jinému... kdybych nebyl chlap, asi bych se neudržel ;-) vona je to totiž NOVÁ KLANOVÁ UNIFORMA :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: a to jsi v tomto přiléhavém sexy latexovém maskáči neviděl "waltara"... tomu to sekne jako nikomu jinému... kdybych nebyl chlap, asi bych se neudržel ;-) vona je to totiž NOVÁ KLANOVÁ UNIFORMA :-D

:-) jako klanová uniforma u CFF? No a to jsem chtěl požádat o pozvánku!?! To by byly vidět všechny mé přednosti....ále jestli mají XXL velikost, ták by to možná šlo....doufám, že v klanu je dost ženských a dělají mejdany!! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vyhlašuji soutěž. Máme 29 členů, kdo bude třicátý a bude to během víkendu, dostane ode mě................................................................. včelku do zadku při četě  :biggrin:

 

 

Mysleli jste že napíšu třeba tank nebo goldy, ale na to vám kašlu, už tak mě klan stál víc než jsem chtěl  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měk jsem tu čest hned po přijetí dát si pár bitev s JassonSmithem a cekokoskem bez hlasovky jen tak a děkuji pánové za hru a trpělivost se mnou jako týmovým nováčkem...občas se dařilo i nedařilo, poměr výher/ proher 6:4...tak snad to šlo....jedna povedená viz. náhled...díky pánové

shot_288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jsou mé staty po 5 dnech v klanu a bitvách v četě....myslím, že pozitiva jsou jasná......v četách je asi 80% bitev, zbytek sám....

Výsledky pro Mar 6, 2014 2:33:13 PM až Mar 12, 2014 8:27:11 AM pro MaXi_cz:

Statistics                          For interval             Change

Bitvy:                                    155                    16,642  →  16,797 (+155)

Podíl vítězství:                      65.81%                52.76%  →  52.88% (+0.12%)

Průměrné poškození:            1,058                   752.2  →  755.0 (+2.8)

Průměrné zkušenosti:             796                    494.8  →  497.5 (+2.8)

Průměrný počet zničení:         1.35                   1.097  →  1.099 (+0.002)

Průměrná úroveň tanku:          6.69                   5.587  →  5.597 (+0.010)

Průměrné obsazení základny: 2.06                   1.847  →  1.849 (+0.002)

Průměrná obrana základny:     0.25                   2.118  →  2.101 (-0.017)

Vehicles spotted:                    1.15                   0.942  →  0.944 (+0.002)

Ratings  For interval  Change

Hodnocení výkonu:                1,672                  1,456.4  →  1,458.6 (+2.2)

Hodnocení efektivity:              1,295                  1,357.7  →  1,357.2 (-0.5)

Hodnocení WN7:                   1,553                  1,399.9  →  1,402.3 (+2.4)

Hodnocení WN8:                   1,808                  1,379.2  →  1,384.2 (+5.0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...