Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

@812014 však já to mám jako únikovku, když mě metal neba :-D ještě DM a vážnou hudbu.

Jinak včerejší koncert Kočkovců byla pecka. Tak dobře nazvučenou akci jsem dlouho nezažil.

Nicméně teď tu vrní Swallow The Sun a ráno cestou z Brna jsem poslouchal Fungoid Stream - Prehuman Shapes

 

Videa na YT jsem nekontroloval, netuším kvalitu

 

http://youtu.be/RXc-acHPAE0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja toho od Waltari teda moc neslysel, ale jednou jsem je videl nazivo, kde jsem byl totalne nasrot a bylo to ***** super. pred koncertem jsem opilou anglictinou pokecal s jejich bubenikem, ten jeste nez odesel hrat, tak mi dal listek na pivo zdarma, takze jsme se s kamosema fakt nakropili :D kazdopadne koncert si pamatuju doela zive, necekal jsem od toho nejakej zazrak, ale bylo to hodne dobry, melo to energii a napady. ani nevim proc jsem si od nich potom neco poradne neposlech... ale ono je dobrejch kapel fakt spousta, takze nez se k tomu clovek prokouse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, WALTARI, brouci milovaný z milovaného Finska :) Já teda rád zachmuřenou stranu not, ale tydle kluci mi vždycky naženou úsměv na tlamici... No, Jerku, doufám, že se cítíš

 

 

A disko se taky najde, ale poslouchatelný, vtipný a prima

 

 

Až z toho mám krapet bobky :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=LfGnnrSoxoQ

 

Akorát teda Gute, to není vůbec pravda, WALTARI, co deska, to klenot :)

 

 

Jasně, eště něco přilepím, to musí bejt :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolf : čuchám, čuchám, že ten vokál, postupy a nálady znám.. MANES.. Tor- Helge Skei aka Cernunnus je jedna z nejvýznamějších figur norské tvrdé hudební scény, jeho alba s MANES, kkoagulaa a MANII jsou ozdobou metalové avantgardní scény. Tohle neznám, ale je to velmi dobré. Blahopřeju k parádnímu vkusu tobě i sobě :) Jo, MANES letos poprvé hrají naživo mimo Norsko a to na BRUTAL ASSAULT festu v Josefově, což je paráda, akorát, že já je asi neuvidím, nicméně HURÁ! Ad ORGY : mi to připomnělo STABBING WESTWARD, jejich kazetu " Wither Blister Burn & Peel " jsem svýho času točil ve walkmanu mooooc dlouho. A jak to tak poslouchám, baví mě to furt :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát teda Gute, to není vůbec pravda, WALTARI, co deska, to klenot :)

 

...no ja nevim, me se libila prvni deska, uz ani nevim jak se jmenuje, pak ta Death metal symhony, no a potom sla kvalita dost dolu. I kdyz poslouchat se to da, zajimave do toho metalu naroubovali misty techno, musim si je zas vyposlechnout cely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už toho smíchu ale bylo dost :)

 

Konečně plná verze výborného LP a na východě tydle pohani umějí hrát..

 

https://www.youtube.com/watch?v=UqteWLO54Es#t=13

čoveče mě to neba, musel jsem to utnout. Ale yt nabídlo Kroda - Schwarzpfad (Full Album) a to už lahodí více. I když mě ten blekec letos nebere.

 

 

(místo abych honil tanky u wártandrů, tak poslouchám :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dying Passion ...tady není co dodávat. cd už asi cestuje směrem k mému přehrávači

 

 

a včera večer, k tanci a poslechu hrálo a břinkalo Type O Negative

 

Dying Passion,kapela ze Šumperka,moc dobrá a navíc já jsem na ně hrdý,že pochází z města kde jsem 58 roků žil...........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny: to je škoda, YGG mě osobně hrozně baví.. Hele ,zkus tohle, třeba tě to vezme, textově hodně blízko k Tomáši Kočkovi. A jak je to vydaný ,to je krása sama o sobě.

 

 

 

http://www.spikestreetshop.sk/spikestreetshop/eshop/0/3/5/16319-LUNATIC-GODS-Slnovraty-Limited-Leather-digipack-EP-2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ hanes1954 Tak Standu a Zuzku znám už mnoho let osobně. Něco jsem se najezdil do Zábřeha na Rafačku, na jejich koncerty

@Talvi jako solidní průšvih byla koupě nové zvukovky (ale to už se opakuji) Asus Xonar DX, která je nemilosrdná. Zvláště v "četě" :-DATH-T500 a k telefonu jsem dokoupil Audio-Technica ATH-CK313M než bude nějaký dobrý kapesní přehrávač.

Tím u mě celkem skončilo yt, páč se ten humáč nedá poslouchat a já se musím pídit po 320, flac a vinylripech. Zlatá doba, když jsem neměl tušení :-D 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ hanes1954 Tak Standu a Zuzku znám už mnoho let osobně. Něco jsem se najezdil do Zábřeha na Rafačku, na jejich koncerty

 

@Talvi jako solidní průšvih byla koupě nové zvukovky (ale to už se opakuji) Asus Xonar DX, která je nemilosrdná. Zvláště v "četě" :-DATH-T500 a k telefonu jsem dokoupil Audio-Technica ATH-CK313M než bude nějaký dobrý kapesní přehrávač.

 

Tím u mě celkem skončilo yt, páč se ten humáč nedá poslouchat a já se musím pídit po 320, flac a vinylripech. Zlatá doba, když jsem neměl tušení :-D

Já ti rád věřím, ale jsem totální IT trotlík , tak asi zkus pobrečet jiný mocný rámě, páč já jen tuším, že to stojí za prd :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...