Jump to content

ENLISTED - představení hry


Lynx_cz
 Share

Recommended Posts

Enlisted je MMO first-person střílečka z období 2. světové války, která se snaží zprostředkovat realistický zážitek z ikonických bojišť po celém světě. Toho chtějí autoři docílit nejen velkou historickou přesností, ale také obrovským množstvím vojáku na bojišti. O zdařilou iluzi masivního konfliktu se stará mix umělé inteligence a živých hráčů, každý hráč totiž dostane k dispozici celou četu, kterou prostřednictvím svých rozkazů vede a kdykoli se může převtělit do libovolného člena své jednotky. Můžete se stát velitelem pěchoty, tankové čety nebo pilotem letadla.

Hra je rozdělena do jednotlivých kampaní zaměřujících se na ikonické konflikty v Berlíně, Normandii, Moskvě, Tunisku a Stalingradu. Každá z kampaní je navíc vyvíjena zvlášť a nabízí tak trochu jiné herní mechaniky, stejně jako se jednotlivé boje odlišovaly v realitě. Vývojáři zároveň testují i režim Modern Conflict, který se díky free to play modelu bude snažit konkurovat Battlefieldu 2042, a mód Unknown War ztvárňující boje na Měsíci.

Hratelnost se nachází na pomezí simulace a arkády, a i když má Enlisted blíže spíše k simulaci, nejde o tak extrémní zážitek jako u super realistické akce Hell Let Loose. Za hraní Enlisted jste, jak bývá zvykem, odměňováni zkušenostními body, které ale neinvestujete jen do sebe, ale i do svých spolubojovníků. Můžete tak vylepšovat svou jednotku (volit lze mezi celkem 13 specialisty), odemykat a upravovat nové zbraně a mnoho dalšího.

Enlisted nabízí online multiplayer, jehož cílem je zprostředkovat co nejvěrnější historický zážitek, k čemu patří také odpovídající množství vojáků na bojišti. Celkem se na jedné mapě může sejít až 100 hráčů, přičemž každý hráč ovládá svou vlastní četu vojáků jednotlivě řízených umělou inteligencí, výsledkem jsou tak skutečně masivní bitvy.

V době psaní tohoto článku nabízí Enlisted 4 kampaně (Berlín, Normandie, Moskva a Tunisko) a každá podporuje 4 herní režimy: Conquest je o zabírání bodů na mapě, přičemž Invasion funguje podobným způsobem, ovšem jeden z týmů pouze brání a naopak. Assault je o postupném zabírání bodů simulující postup frontou, zatímco v režimu Destruction musíte kontrolní body nepřítele ničit výbušninami, popřípadě je v kůži opačného týmu bránit.

 

Oficiální hardwarové nároky pro Enlisted:


Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 64-bit

Procesor: Intel Core i3

Grafická karta: Nvidia GeForce 660 | AMD Radeon series 78XX

Operační paměť: 8 GB8 GB

Pevný disk: 20 GB


Doporučené HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 64-bit

Procesor: Intel Core i5

Grafická karta: Nvidia GeForce 1060 | AMD Radeon series RX480

Operační paměť: 8 GB8 GB

Pevný disk: 20 GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...