Jump to content
Sign in to follow this  
kvetule

Avatar, podpis

Recommended Posts

Zdravím komunitu,

 

chtěla bych vás požádat o dodržování pravidel a to hlavně:

 

3.4. Uživatelská jména, jména a emblémy klanů, avatary a podpisy - Uživatelská jména, jména a emblémy klanů, avatary a podpisy nesmí obsahovat:- Urážky, osobní útoky, pomluvy- Obtížně čitelné nebo nevhodné výrazy a zkratky- Národnostní, rasové, náboženské nebo etnické narážky a urážky- Výrazy které navozují národnostní nebo rasovou nadřazenost nebo propagují diskriminaci- Urážlivé nebo diskriminující narážky na tělesné nebo duševní postižení- Narážky na sexualitu, pedofilii, násilí, tělesné orgány a tělesné funkce- Násilí, obscénní nebo vulgární výrazy (a zkratky)- Narážky na návykové a psychotropní látky a jejich užívání- Materiály kryté autorským právem- Negativní narážky na náboženství a víru- Logotypy, symboly, emblémy nebo osobnosti spojené se zločineckými organizacemi (např. Nacistická symbolika, zkratky (88, 18, SS) nebo jejich napodobeniny (55), osobnosti spojené se zločiny proti lidskosti nebo s organizacemi, které se jich dopouštěly)- Materiály urážlivé k moderátorům, administrátorům či dalším uživatelům fóra- Materiály, které jiným způsobem narušují zákony a Ústavu ČR Podpisy i avatary mohou obsahovat animaci, pokud nevadí ostatním uživatelům Fóra. Podpis by v ideálním případě neměl překračovat 8 řádků.Pokud jsou tato pravidla porušena, administrátoři fóra a moderátoři mohou avatary a podpisy upravit nebo požadovat jejich změnu, v případě závažných porušení pravidel užívání tohoto Fóra mohou následovat i další sankce.

 

Je to z důvodu toho, že poslední dny se to zde nějak rozmohlo.

 

Pokud má někdo plnou schránku, tak mu bude automaticky nevhodný avatar nebo podpis smazán.

 

 

Jestli máte s někým problém, používejte ignoraci. Případně, kdyby vás někoho urážel avatar nebo podpis jiného uživatele fóra, použijte nahlášení.

 

Přeji pěkný den

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opět zdravím komunitu,

 

   začněte dodržovat to pravidlo ohledně avatarů, protože v brzké době dojde k úpravě pravidel a každý, kdo bude mít nevhodného avatara, nedostane bod nebo mu nebude jen smazán avatar, ale rovnou dostane 5 bodů a při opakovaném porušení tohoto pravidla pak rovnou ban.

 

Jedno smazání je vám málo, tak kvůli některým uživatelům a jejich avatarům bude nutná úprava tohoto pravidla (až k ní dojde, budete o jeho změně informováni).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...