Přejít na obsah

WT začátečník - dotaz


Doom9

Recommended Posts

Ahoj .. . .

V první řadě ,pokud budeš psát dva příspěvky po sobě tak prosím do jednoho postu.Pokud je mezi nimi nějaká časová prodleva a nikdo mezitím nenapsal další post tak použij edit a dopiš do svého posledního.

Už jednou jsem tě žádal ať nepíšeš modrou,ta je pro mody (a mezi námi hůř se čte ) .Tím že použiješ barvičku postst na ničem nezíská.

 

Ohledně mailu budeš muset nejspíš kontaktovat některého z adminů. Např. George352 ,co mám zkušenosti tak jsou zdejší admini vstřícní a ochotní ,a určitě bude vědět víc než já.V těhle věcech jsem na tom dost podobně jako ty.

Co se potíží s PS4 týká bych doporučil obrátit se na oficiální české forum kde je jednak mnohem více uživatelů ale hlavně jsou tam hráči kteří hrají i na PS4ce.Odkaz na forum najdeš pomalu pod každým oficiálním oznámením např. v Novinkách atd.

 

HUD (,,obrazovka" ) by měl jít upravit v nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravdu jak píše Forger, nejde.Mě trochu zmátlo to že jsem tam před poslední aktualizací kolikrát tu siluetu letounu neměl.Nejspíš tedy nějaký bug či co který jsem považoval za důsledek toho že jsem si někde něco přepnul.Nějak mi to nechybělo takže jsem to neřešil.To co je tam teď je zbytečně velké. Proč mění věci které v pohodě fungují . . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,právě !!Taková blbost a nepotřebná,důsledkem přebujelé byrokracie.Děsně mě to tam, vadí navíc je uplně jedno co je poškozené,protože s tím stejně nemůžete nic dělat.At raději dělají nové mapy,ještě párkrát mě to hodí s tankem do té neprůjezdné pevnosti a... a....prdnu si vzteky.

Modrá barva je jedna ze záhad PC zapíná se sama a znehodnotí celý mail a nejde vypnout ani nevím od kud se bere,natož jak jí vypnout...to samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S barvou je snadná pomoc.Pokud napíšeš post a on je modrý tak je to tím že máš prostě modrou zvolenou jako barvu textu.To najdeš a změníš nahoře v okně do kterého píšeš svůj post.Hned vlevo od ikonky smailíků je políčko s označením A plus čtyři barevné kostičky a šipka.Tam klikni a zvol barvu.

Pokud máš post už napsaný a opět špatnou barvou (každá mimo černé ) tak tahem myší za současného držení levého tlačítka označ celý text (jako by jsi chtěl kopírovat ) a pak následně ve výběru barev klikni na černou.Barva celého postu se změní na požadovanou

Zdánlivě složité vysvětlení jednoduché věci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je perfektní :-)s tou barvou .Spočítal jsem že dva hrací dny zabere získat čtyři tanky a mám první Tiger.Škoda,že se nedá získat nějak do multáku i Japonské abych to ozkoušel,ale obětovat několik dní to by člověku upadla ruka a kupovat to je o ničem.

 

-Připojí se někdo někdy do bitvy?Se mnou (na mé straně :thumbsup: )Napsal bych název svého niku... a rank atd. :whistling:

Můžu kdykoliv...ihned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, možná spolubojovníka seženeš, ovšem mám takový vtíravý dojem že by jsi udělal mnohem lépe kdyby jsi přesně tohleto napsal do sekce Pokec o hře a to do vlákna o pozemních jednotkách.

Přeci jen, kolik hráčů, a zvláště těch zkušenějších bude pročítat vlákno WT Začátečník dotaz  . . .. . Tím spíš že pokud tu už někdy byli tak ví že se tu řeší spíš problémy kolem připojení do hry, barvy textu atp.

Takže šup do vlákna k tankům a tvá šance se rázem zněkolikanásobí. . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Backup vehicle

 

1)Konečně jsem ho získal a předpoklám,že bude jezdit samo spolu se mnou?Jenže vidím,že nikde není.K čemu tedy je?Když bylo moje samohybné dělo zničené,tak možnost do něj přesednou nebyla.Jak se používá?Proč nejezdí se mnou?Nebo proč mě nebyla nabídnuta možnost po zničení ho použít?

 

2)Ty spojenecké modré jednotky s modrým proužkem tam jenom tak postávají?Jsem jednoho vystrkal před sebou a nic...jenom tam trčí.Oni neumějí bojovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co hraješ, ale v AB je to takto:

 

ad 1) Pokud tě sejmou s vozidlem, u kterého máš ještě záložní, tak v dalším respawnu můžeš znovu nasadit stejné vozidlo tj. tu zálohu. Pokud to však byla třetí smrt, tak končíš a záloha ti nepomůže. U každého vozidla můžeš použít zálohu jen jednou. Na třetí spawn musíš vzít jiné vozidlo (dříve to podle mě nebylo omezené, ale teď se to chová takto). Není to tedy tak, že by ta záloha jezdila s tebou po mapě a dělala ti podporu.

 

ad 2) AI jednotky stojí v následujících případech:

- Pokud kolem nich projíždí spojenecké vozidlo ovládané člověkem.

- Pokud mají v dohledu nepřátelský stroj. To se zastaví a začnou střílet, ikdyby byl 2km daleko.

 

Jinak si jedou svou vlastní trasu. Úroveň poškození od AI je v AB nula, nula nic. Jsou hlavně protivný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak napsal Miruno.Stručněji řečeno koupil jsi si další život pro ten konkrétní stroj a můžeš ho vzít do té samé bitvy ještě jednou.

Co má paměť sahá tak to bylo vždy jen jeden návrat do jedné hry.Záloh jako takových (tzn. jako těch životů ) můžeš koupit co hrdlo (?) :-) ráčí a peněženka snese. Ale stále platí že lze využít jen jeden za bitvu.S každým použitím jeden ,,život" zmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petice za zákaz :

 

- maskování blátem

- zákaz používání kokard

 

Kokarda patří,do Francouzské revoluce a ne na samohybný kanon 88,samozřejmě jsem to zlikvidoval a on mě.Pochopitelně spojenec.Maskování blátem,prosím,ale v tom případě budou jednotky rozdělené podle zemí protože tenhle guláš je "nanic hodník.(Samozřejmě simulátor)

Zablácené to je všechno stejné a když jsou pomíchané je to "nanic hodník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petice za zákaz :

.......

- zákaz používání kokard

..........

Tak to už jsme předstihli i oficiální forum. :-D Tam je dost hráčů kteří podporují naprostý zákaz svastiky byť by měla na německých letounech své opodstatnění (samozřejmě nehodlám polemizovat o tom že v některých zemích je striktně mimo zákon) a tady už by se zakázala i kokarda :-)

Ale jo, docela ti rozumím, občas taky koukám co jsou někteří jednotlivci ochotní si plácnout na tank / letadlo. A některé kombinace by vážně měly být nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

To je svatá pravda :-) To,že je vidět ve statistikách je možné,ale v zápalu v bitvě to nejde.No ,ale ve hře by naopak rudá hvězda a svastika normálně měla být,Stejně jako ve filmech,protože je to simulátor a nejde do bitvy lézt minimálně bez německého kříže a rudé hvězdy,ale kokarda na straně OSY je vážně trochu moc.

 

Lze někde nastavit pouze vybrané mapy?Nechci už do těch krkolomných skal kde není nic vidět,ale rád Prochorovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem psal,že ohledně těch tanků,že musí být v realistickém simulátoru svastika nebo rudá hvězda,protože to je realistický simulátor a nikoliv politický.Další věcí je orientace na bojišti.Přeci historické filmy to měli také dobové i za Stalina.

 

svastika je ve hře zakázána,z legislativních důvodů zemí, kde je hra distribuována

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Ahoj

Tady rok nikdo nebyl.

Mě by zajímalo zda lze vytvořit bitvu?Chtěl bych multi mapu pro boj a nevím jak to vytvořit a do ní bych dal jenom povolené dobové stroje?

Lze to?Uměl by to někdo?

 

Hlavně jde o povolené stroje těch by moc nebylo,protože to by bylo dobové,takže nic složitého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...