Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tak každej němec třeba E1 tě rozebere na padrť... moc se toho nedá... kdyby měl zaměřovač na bomby, tak ani neštěknu, ale takhle ten bomber na sebe moc nevydělá... leda mít dost času a pokillovat co nejvíce pozemáků... ale proč tohle hrát, to raději kopnu do vrtule IL2 a ta je dost konkurenceschopná :-)

 

A za druhé... nevíte někdo taktiku na Aircobru od Pokryškina... ten kanon to létá jak tenisáky a na čelňáky to moc není :-) ale docela to i točí a je to rychlé... já s podobným typem letadel zkušenosti nemám... na bombery ideální, ale jenom proti nim se nehraje :-) dobré letadlo... jenom pro začátek nevím jakou nabrat výšku a jestli dělat vertikály, ono to letadlo nějak moc nevybírá :-D

Wiraway je tragická věc no. nevím jestli to už spravili, ale dřív si vzpomínám že jsem s tím mohl do Chaiky vystřílet veškerý ammo a neměl jedinej kritičák, s tím něco sundat nebylo ani o míření jako spíš o velký náhodě. na druhou stranu má dobrou obratnost a na to jak je to mrňavý letadlo, tak nese slušnou nálož bomb, který jsem shazoval na základny

 

s P-39 SU hraju agresivně, je jedno v jaký výšce, do 8 km ti v týhle hře stejně nikdo nestoupá. zdrhneš skoro všemu, utočíš skoro všechno, v klesání vydržíš 750 km/h (nebo tak nějak). až na to málo munice si myslím že to je ultimátní stíhač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě taky zajímalo. rád bych v tom objevil nějakej skrytej potenciál, přece jen je to letadlo za prachy a tak je blbý že na něj padá prach

tak třeba v simu je dobrej... ty dva faktory že startí z letiště a nemá bombový zmařovač ho docela ničej... jinak věřím, že by byl i dobrej... ačkoli E1 za němce ho samozřejmě vyndá, ale to by člověk chtěl příliš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na čtvrtém ranku za rusy je nej stíhač La9 papírově? ... já jen že je mám všechny open, tak ať jdu na jistotu :-D

 

když je máš open tak je zkus ne? La-9 je v poho, aspoň mě příjde lepší než ty všemožný Jaky, horší je, že jí to hází proti Bearcatům. jeden na jednoho s tím Bearcat i sundáš, ale americký týmy jsou jich plný a ruský týmy proti nic rychle chcípaj, takže se to blbě expí kvůli porážkám. ale možná budeš mít štěstí a budeš potkávat Němce nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za letadlo ten Jak-9 a další Jaky ?! To je nějaké UFO a nebo je to jen náhoda, že 90% mých smrtí je od tohoto zdrapa, který tabulkově nemá nic, krom 37mm děla s pár náboji? Moje Kobra má o 10m/s větší stoupavost ale ten Jak-9 ji dožene i v kolmém stoupání, kdy mám rychlost nad 600km/h. Naprosto nepochopitelné věci to dokáže. Vrhnu se dolů ze 3500m a u země mám rychlost až 800km/h. Vytáhnu to skoro kolmo nahoru a Jak-9, na kterého jsem útočil a který se plazil někde u země rychlostí maximálně 400km/h se pustí za mnou a dohání mně !!! Kde jako sakra vzal tolik rychlosti za pár sekund a jak může hedrek stoupat rychleji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám si natankovat ? Množství paliva si sám zvolíš na stránce při přihlášení do bitvy .Myslím tím okamžik kdy se ti objeví převážně černé pozadí, nahoře máš zobrazené stroje které máš aktuálně ve slotech pro tu konkrétní bitvu a po straně je mapa kde bude bitva probíhat.

Pod těmi letouny(tanky je několik řádků kde máš mimo jiné možnost změnit munici ,nastavit soustřel a zvolit právě množství paliva.

Čím míň tím je letoun lehčí a lépe ovladatelný. Pokud by ti palivo docházelo v samotné bitvě tak potom dotankuješ a přezbrojíš na letišti. Pozor na to že v některých typech bitev nemáš letiště na kterém by jsi mohl bezpečně přistát a měl čas na přezbrojení

 

No a teď šupky na to YT ,přeci jen jednou vidět je lepší než desetkrát číst, navíc tam uvidíš věci na které by jsi se ptal třeba příště a dnes tě ta otázka nenapadne. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za letadlo ten Jak-9 a další Jaky ?! To je nějaké UFO a nebo je to jen náhoda, že 90% mých smrtí je od tohoto zdrapa, který tabulkově nemá nic, krom 37mm děla s pár náboji? Moje Kobra má o 10m/s větší stoupavost ale ten Jak-9 ji dožene i v kolmém stoupání, kdy mám rychlost nad 600km/h. Naprosto nepochopitelné věci to dokáže. Vrhnu se dolů ze 3500m a u země mám rychlost až 800km/h. Vytáhnu to skoro kolmo nahoru a Jak-9, na kterého jsem útočil a který se plazil někde u země rychlostí maximálně 400km/h se pustí za mnou a dohání mně !!! Kde jako sakra vzal tolik rychlosti za pár sekund a jak může hedrek stoupat rychleji?

 

ve hře je Jak 9 T naprosto ultimátní mašina,nepoměřovat s reálem, protože jde o PC hru..., tady jeho kanon je ultra přesný, na jeden dva granáty zničíš letadlo a pak těch pár granátů bohatě stačí na celou bitvu mnohdy a co se týká co je napsáno tabulkově to mnohdy neplatí, viz japonci...Hien, Hajate, maj tabulkově málo a stoupaj jak rakety a Kobry obecně nejsou nijak skvělá letadla..a vždy se mrkni na záznam ze hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve hře je Jak 9 T naprosto ultimátní mašina,nepoměřovat s reálem, protože jde o PC hru..., tady jeho kanon je ultra přesný, na jeden dva granáty zničíš letadlo a pak těch pár granátů bohatě stačí na celou bitvu mnohdy a co se týká co je napsáno tabulkově to mnohdy neplatí, viz japonci...Hien, Hajate, maj tabulkově málo a stoupaj jak rakety a Kobry obecně nejsou nijak skvělá letadla..a vždy se mrkni na záznam ze hry

Dívat se na záznam ani nemusím. Je to jasné. Je to ruské = OP !!! Jinak bych nebyl sestřelován pouze Jaky..... :laugh: , už to mám vypozorované. Jakmile není u enemy Jak, tak mám dobrou bitvu se solidním ziskem. S Kobrami létám systémem Jo-Jo. Minimálně 3000m, raději 3500 - 4000m, pak po hlavě dolů, napadnu nejvhodnější cíl a okamžitě zase nahoru. Žádné manévrování. Rychlost je pak 700 - 800km/h a nikdo nemá šanci. Kromě Jaků. :confused: Píšu výjimečně o arkádě !!!! :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem se začal učit létat v RB, expení modulů dělám v arkádě - potkávám totiž v RB misích převážně rusáky (létám hlavně němce a brity) a to je potom dost jednostranná záležitost. Naopak jsem oprášil ruské překližky a vytáhl je do RB, to je hnus - třeba včera MIG s BR 1.7, v RB má takřka stejné letové vlastnosti jako v AB a každý mamlas (včetně mého lamáckého já) si v něm připadá jako král oblohy ... 

Na ofiko fórum už ohledně "Russian Bias" psát nic nebudu, hned se tam na mě sesypou fandové rudých hvězd - a to mě zajímají všechna letadla, ať si nosí znaky jaké chtějí, jen se je snažím objektivně posuzovat podle vlastností ve hře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem se začal učit létat v RB, expení modulů dělám v arkádě - potkávám totiž v RB misích převážně rusáky (létám hlavně němce a brity) a to je potom dost jednostranná záležitost. Naopak jsem oprášil ruské překližky a vytáhl je do RB, to je hnus - třeba včera MIG s BR 1.7, v RB má takřka stejné letové vlastnosti jako v AB a každý mamlas (včetně mého lamáckého já) si v něm připadá jako král oblohy ... 

Na ofiko fórum už ohledně "Russian Bias" psát nic nebudu, hned se tam na mě sesypou fandové rudých hvězd - a to mě zajímají všechna letadla, ať si nosí znaky jaké chtějí, jen se je snažím objektivně posuzovat podle vlastností ve hře. 

 

Mig 3 15 je ideální na naučení taktiky boom and zoom, lepší než německé stroje, které mnohdy ( viz obratnější Fridrich ) svádí k točení, protože tento stroj nedovoluje se točit, krutopřísně nahoru a dolů. To že na nižších tierech kralují rusové je jasné, ale mnohdy je to chyba němců , že nejsou disciplinovaní a nechápu mnohdy proč se musí točit s rusákama. Britové na nižších tierech nemají co nabídnout, jedničky jen první Hurykán, u dvojek je dobrý první kulometnej spit Mk1A a pak Mk 2b, u trojek jedině Typhoon a Spit Mk IX...a to jsou stroje co se rusákům vyrovnají, spíše jsou někdy ti hráč z těch rusů až připosraní..., nebo fatální chyby typu head onů s Lavočkama a jakama, neumí si podržet rychlost co je právě v souboji s rusem důležitá , nehledě na zzoufalost a idiocii, první spot enemáka a šup dolů....ono to nebude pak ani tak těma strojema, jako lidma co za ně hrají.  U jediniček němci maj solidní výběr, ty italská letadla jsou dosti dobrá, když střílíš na max 250-300 metrů, víc ty Bredy nedaj..., manevrovatelnost vynikající, máš tam i He 112 B1..dobrý éro a BF 110 to samé..., dvojky BF 109 F1...s nižším BR jedině, nebo řada FW :-) trojky už kvalitní éra

 

Navíc u britů ti přidaj pár strojů :) uvidíme, já bych se těch rusáků zas tolik nebál, skutečně jde mnohdy o nevyzrálost týmu, než to že má špatný stroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se s tím malým MiGem hraje prostě blbě, jak tuhne ve vyšších rychlostech, tak člověk ztratí i při tom BnZ hrozně energie jen jak se to otáčí jak vlak. u těch dalších MiG-3 to není tak hrozný, ale tam se pak zase zvyšuje BR. zkrátka si nemyslím že by to byly nějak ultimátní stroje, Rusáci mají na nízkým ranku spíš jiný vraždy, jako třeba Yak-1 nebo některý Laggy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve hře je Jak 9 T naprosto ultimátní mašina,nepoměřovat s reálem, protože jde o PC hru..., tady jeho kanon je ultra přesný, na jeden dva granáty zničíš letadlo a pak těch pár granátů bohatě stačí na celou bitvu mnohdy a co se týká co je napsáno tabulkově to mnohdy neplatí, viz japonci...Hien, Hajate, maj tabulkově málo a stoupaj jak rakety a Kobry obecně nejsou nijak skvělá letadla..a vždy se mrkni na záznam ze hry

 

spíš bych řekl nepoměřovat tabulky s reálem, protože Hajate bylo jedno z nejvýkonějších letadel druhý světový a ve hře lítá tak jak by lítat asi mělo - jak raketa. američani ve svý době neměli nic, co by se mu výkonostně vyrovnalo. jenže Gaijin ho dá z nějakýho důvodu na třetí rank, i když už je tam Ki-61 který lítá na třetí rank naprosto dostatečně. pak měli ještě Ki-100 (a možná ještě něco), proti tomu je i Bearcat máslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...