Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

jo už sem našel, jenom by mě v životě nenapadlo tu celou horu obcházet... jinak v ivarově dvoře je quest kdy mám najít nějaké reydiny ostatky v jeskyni na ostrůvku, mno celou jeskyni jsem prohledal, všechno vybil, ale ostatky nikde :facepalm_wowp: co mám dělat? :Smile_sad:

 

tusim ze ji utopili pod mostem u mesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si zase trochu pohrál s grafikou. začínám mít pocit, že mě zkoumání těch všemožnejch módů baví víc než hra samotná :D (kecám)

našel jsem totiž Texture Pack Combiner. tahle je věc je fakt dost masivní, co se týče výslednýho efektu. když se podíváte na stránky - http://skyrim.nexusmods.com/mods/20801 , tak to spojuje několik grafickejch módů do jednoho velkýho celku (zhruba 6GB), kterej pak hru vizuálně dost oživí. musím říct, že je to záhul na komp :D FPS je sice furt nad 40, což si myslím že je hratelný, ale loadingový časy dost utrpěly. ale za ten výslednej efekt je to přijatelná daň.

 

dám sem jen jeden screen. víc jich nepotřebujete, stačí když vám řeknu že to prostě vypadá dobře :D

 

http://www.sdilej.eu...9ec6738f1ff.jpg

 

grafický změny:

official HD texture pack

Texture pack combiner

The Wilds ENB

Nojo, ale co mám vlastně stáhnout? Píšeš o 6 GB a mě se stáhlo 37 kb. Nebo je to nějak zapakovaný ? Pardon za tenhle dotaz na pokraji debility, ale holt tomu nerozumím. Ještě že instal bude dělat IT kámoš...ufff.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Slavičí zbroj je papírovej krám.

kvalita zbroje se odvíjí od toho, jak dobrej v tom máš skill. tzn když budeš mít nízkej light armor skill a oblíkneš si na sebe jakejkoliv light armor, tak to nebude mít skoro žádnej efekt. stejně tak když budeš mít nízkej heavy skill a oblíkneš si heavy, tak to bude k ničemu. moje postava má light armor skill cca 70, plus jsem si ten Nightingale upgradoval na pracovním stole, a to už má pak slušnou úroveň. myslím že z lehkejch je pak lepší jen dračí zbroj a zbroj temnýho bratrstva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale co mám vlastně stáhnout? Píšeš o 6 GB a mě se stáhlo 37 kb. Nebo je to nějak zapakovaný ? Pardon za tenhle dotaz na pokraji debility, ale holt tomu nerozumím. Ještě že instal bude dělat IT kámoš...ufff.

jo, ten kombiner má jen pár kb, protože to je jen malej prográmek, kterej zkombinuje ty texturovací mody, který si stáhneš zvlášť. možná to zní složitě, ale je to docela jednoduchý. na tý stránce toho kombineru je návod jak na to. nebo tady je videonávod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvalita zbroje se odvíjí od toho, jak dobrej v tom máš skill. tzn když budeš mít nízkej light armor skill a oblíkneš si na sebe jakejkoliv light armor, tak to nebude mít skoro žádnej efekt. stejně tak když budeš mít nízkej heavy skill a oblíkneš si heavy, tak to bude k ničemu. moje postava má light armor skill cca 70, plus jsem si ten Nightingale upgradoval na pracovním stole, a to už má pak slušnou úroveň. myslím že z lehkejch je pak lepší jen dračí zbroj a zbroj temnýho bratrstva

 

Pravda. To bude tim. Já jak jedu na těžký tak mi ten Darth Vader moc nesedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicméně tady to vypadá, že se obratný zloděj může promenádovat v té nejtěžší rytířské zbroji... maybe.

je to možný, že s dobrým sneak skillem se budeš dobře plížit ve všem.. nikdy jsem to popravdě nezkoušel, protože když mám postavu vycvičenou na lehkej armor, tak není důvod si oblíkat těžkej :D a s postavama co nosily s heavy armor jsem se nikdy moc neplížil. takže nevím..

 

navíc to teď nemůžu ani zkusit a udělat si o tom nějakej závěr, protože jsem si dal do hry PISE, což je věcička která dost mění hratelnost, hlavně UI nepřátel. víc se kryjou, víc používaj magii a lektvary, když se člověk plíží tak ho snáz zpozorujou. nevím jestli tenhle mod dělá stejný rozdíly mezi light a heavy armorem při plížení, ale každopádně vím, že mě strašně baví. není to taková zhovadilost jako Master obtížnost ve hře, když člověka každej nepřítel sundá jedním šípem, spíš je to o otm, že člověk při soubojích musí víc přemejšlet a při prolejzání nepřátelskejch koridorů bejt mnohem víc ve střehu. a to se mi fakt líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...