Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Abnormálně malej balík? Já bych ho s jeho 6 GB zařadil do průměru (největší co sem zatim stahoval mělo 7GB)

Jaká zbytečná propagace? Já si prostě jenom myslim, že tim svym zaujetim přicházim docela o dost a tak se snažim aby ve mě někdo vykřesal nějakej zájem.

ME a Zaklínač2 byl 2-3x větší. Tohle je pro mě holt malej balík. A s tou zbytečnou propagací jsem to myslel tak, že tě to, co jsem napsal stejně nepředsvědčí, jestli RPG nemusíš. Navíc se už nějakou dobu RPG navzálem už jenom modifukujou a jejich mechanika je buď stejná nebo podobná. Spíš hodně záleží na tý zábavnosti a znovuhratelnosti. Já se třeba po přečtení recenzí a názorů na Dragon Age2 vůbec neodhodlal k tomu, abych ji hrál a to mě jednička hodně bavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprvý za celou dobu co hraju Skyrim, jsem se rozhodl vypnou mod "realistic lighting", kterej jsem měl moc rád, a nahradil jsem ho ENB, protože tohle ENB nemá chybu :) jmenuje se to The Wilds ENB a hra teď vypadá naprosto skvěle

 

udělal jsem jen jeden screen, ze kterýho toho asi moc neuvidíte, ale hodím sem pod to i odkaz na stránky toho ENB, kde je toho k vidění mnohem víc

 

b13cabc0da6aa8245d763e1349126d5e.jpg

 

The Wilds ENB (stránka s odkazem na stažení, postupem instalace a screenama): http://skyrim.nexusmods.com/mods/21123

 

Realistic lighting, o kterým jsem se zmiňoval: http://skyrim.nexusmods.com/mods/7654

 

pokles FPS s The Wilds ENB je u mě -15. takže ze 60 na nějakejch 45, hratelná hodnota. ono Realistic lighting, pokud neznáte, je taky skvělej grafickej mod. efekt je přesně takovej, jako říká název, realistický osvětlení úplně všeho. výhoda Realistic lighting je v tom, že FPS drop je minimální, já nepozoroval žádnej. ale tohle ENB prostě vypadá líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawnguard

tak jsem dohrál tohle DLC a moje dojmy jsou vesměs dobrý. rozhodně to má dobrou atmosféru, takovou jakou jsem si k upírskýmu příběhu představoval. hromada novejch zajímavejch věcí, kouzel, postav. trochu mě mrzí, že příběhová linie je docela krátká, i s vedlejšíma questama. za pár hodin jsem to dohrál a ještě jsem k tomu dostal tolik novejch věcí, kolik jsem nedostal snad ani za celou základní hru (teď přeháním, ale přece jen..). mám normální a dwemerskou kuši, dva výborný luky, můžu vyvolat kostlivýho koně, nemrtvýho draka, mám upírskou kočku jako doprovod, pár novejch zbrojí. tí chci říct, že to celý bylo dost zajímavý, ale taky dost lehký. přece jen tolik věcí dostat za jeden den hraní :D a to jsem dnesk přepnul na nejvyšší obtížnost. třeba už jen ta upírská holka je fakt prudká, když příjde na boj. s ní po boku jsem ty questy prolejzal úplně lehce. takže celkově dobrý, jsem spokojenej s novejma věcma, ale mohlo to bejt delší a víc hard B) i když je fakt že poslední dva bossové byli docela tuhý. ale i ti padli po minutě boje, když jsem do nich rubal já, upírka a ještě kdosi koho si oživila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje nová oblíbená hračka, ZEPHYR. na ránu to nedává nějaký extra poškození, ale střílí to rychlejš než cokoliv jinýho, čímž se to balancuje. a hlavně je to docela zábava.

 

je s tím větší sranda jak střeba s kuší, která sice vypadá hezky a dává pecky, ale je pomalá. tady jsem s tím sundal jednoho draka:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qq_tzdHICzM&feature=g-upl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dotaz k modum: (treba Realistic lighting)

Daji se nainstalovat do rozehrane hry bez problemu? A pak treba odinstalovat??

jo, dají. nejlíp uděláš když si pročteš pokyny na stránce toho modu, autoři tam píšou postup instalace / odinstalace, taky s kterejma ostatníma modama to nevychází a ostatní info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono už v tom základním popisu na Steamu je jak a co s tím, ale zatím jsem nenarazil na mód, kterej by mi nefungoval nebo shodil rozjetou hru.

 

Každopádně mě štve, že zatím není pro nás to DLCčko Dawnguard! Prý se teda Cenega snaží domluvit s tvůrci, ale to je spíš kvůli polskýmu trhu a né kvůli českým krásným očím, každopádně jestli to dopadne slibuje Cenega i českou lokalizaci , respektive klasika pro střední evropu jazyková mutace Polsko, Česká rep. a Maďarsko. No už se nemůžu dočkat. Jinak určitě zkuste nějaký z HD vylepšujících módů na grafiku. Hra pak vypadá neskutečně hezky a nemusíte mít zase bůhví jakou herní mašinu nebo herní železo. Já mám např. jen obyčejný AMD Phenom II X4 955 BE nataktovaný z 3.2GHz na 3.8GHz a AMD grafiku Sapphire HD6870Flex a jedu na max bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono už v tom základním popisu na Steamu je jak a co s tím, ale zatím jsem nenarazil na mód, kterej by mi nefungoval nebo shodil rozjetou hru.

 

Každopádně mě štve, že zatím není pro nás to DLCčko Dawnguard! Prý se teda Cenega snaží domluvit s tvůrci, ale to je spíš kvůli polskýmu trhu a né kvůli českým krásným očím, každopádně jestli to dopadne slibuje Cenega i českou lokalizaci , respektive klasika pro střední evropu jazyková mutace Polsko, Česká rep. a Maďarsko. No už se nemůžu dočkat. Jinak určitě zkuste nějaký z HD vylepšujících módů na grafiku. Hra pak vypadá neskutečně hezky a nemusíte mít zase bůhví jakou herní mašinu nebo herní železo. Já mám např. jen obyčejný AMD Phenom II X4 955 BE nataktovaný z 3.2GHz na 3.8GHz a AMD grafiku Sapphire HD6870Flex a jedu na max bez problémů.

no já mám základní hru (obyč Skyrim) koupenou ze Steamu, ale Dawnguard jsem si stáhnul pirátsky a klidně se k tomu přiznám. na čekání na vydání jim kašlu. proč lidi s xboxem můžou tohle DLC hrát už pěknou dobu a já bych měl čekat? vůbec. tímhle Bethesda sobě akorát škodí. kdyby to tu vydala včas, tak si to stáhnu za prachy. takhle jsem to jen zpirátil a zpirátím i češtinu, až vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra safra.stahl sem si Downguard.nakopcim do slozky se hrou.pustim-chci jit do data files-jsou šede.tak jsu do prefernces ini,jak tam radi dopsat to bShowAllResolutions=0

uLastAspectRatio=2

bEnableFileSelection=1

a stejne me downguard nejde spustit.co s tim

mno jestli jsi do ini souboru zadal EnableFileSelection=1, tak by ti mělo jít rozkliknout data files. teda aspoň mě to šlo. tam to zaškrtneš. pak spustíš hru a Dawnguard je vlastně pak součást Skyrimu, začneš to hrát tak, že když seš na dostatečným levelu (což ty seš), tak stráže začnou mluvit o Dawnguardu, čímž se ti na mapě objeví značka a otevře se ti první Dawnguardskej quest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Dik, asi neco zkusim s tou grafikou, uvidim jak to pojede.

zkus ;) kdyby byl nějakej problém, tak napiš PM. tímhle zakopáváme válečnou sekyru, co ty na to, Gute

jinak jestli se chceš mrnout na nějaký screeny, abys je mohl porovnat ještě než si tam některej z nich dáš, tak jich mám docela hafo (a myslím že je z nich docela patrný, proč mám to ENB radši. i když to je subjektivní)

Realistic Lighting: http://www.uloz.to/xDSH6K4/skyrim-realistic-lighting-screens-rar

The Wilds ENB: http://www.uloz.to/xZHcpTw/skyrim-the-wilds-enb-screens-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadal sem to pro jistotu do obou,co tam jsou a data files jsou porad sedy a rozkliknout nejdou

stačí když to zadáš do skyrimprefs.ini. cesta k tomu je: dokumenty - my games - skyrim - skyrimprefs. a pak uložit změny.

tady na tom videu je přesnej postup:

jestli tohle nefunguje, tak nevím. tohle je takovej celkem známej způsob, jinej ani neznám. ale jinak je možný, že tam budeš mít Dawnguard i bez toho aniž bys musel něco klikat v data files, prostě zkus spustit hru a jestlu budou stráže v jakýmkoliv městě kecat a dawnguardu, tak to tam máš.

 

... tak mě teď napadá, když píšeš že to tam "radí dopsat", tak to není úplně přesný. v tom ini souboru už "bEnableFileSelection=" je, ty to tam jen najdeš a přepíšeš u toho hodnotu z 0 na 1. je to vidět na tom videu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak uz sem na to prisel,akorat ze me to pri nacitani vzdycky spadne chjo chjo.rano moudrejsi vecera

nedalo me to.kdyz v data files zatrhnu downguard,pada to vzapeti.kdyz ho odkliknu ,jako ze ho nechci,nepada to.asi si ho nezahraju :D

zkontroluj jestli máš Skyrim ve verzi 1.7.7.0.6 nebo vyšší. se staršíma verzema Dawnguard nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to asi nemam,nemuzu ani zjistit jakou verzi mam,ty rady,zmackni ve hre ESC a vlevo dole,tak to me nefakči.jestli to nebude tim,ze mam piratskou verzi

to je fuk, nic nezjišťuj, prostě zkus někde stáhnout ten 1.7.7.0.6 patch. až to budeš mít stažený, hoď to do adresáře Skyrimu, potom tam znovu nakopíruj ten dawnguard, zaškrtni ho v data files, pak to snad pojede. to víš, origo verze se aktualizuje přes steam tak nějak automaticky, když máš pirátskou tak to musíš všechno hledat. a hlavně číst info, když něco podobnýho chceš nahodit. určitě tam kdes stahoval ten Dawnguard, byla zmínka o potřebný verzi hry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ja si nasel ten DCL pres torent,nebylo tam ani prd o tom jakou chce verzi.ted sem si stahl ten patch ceskej a uz me to nejede vubec

težko říct, co teď. jestli to vůbec nejde, tak byh to reinstaloval. nejdřív ze všeho zálohuj savy (najdeš v dokumentech). odinstaluj, vyčisti registry. pak to dej nainstalovat znova, a dodrž postup: základní hra, potom ten patch, potom dawnguard, potom čeština (jestli používáš). pak nahoď savy zpátky do dokumentů a můžeš pařit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...