Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Hmmm, 1:15 jsem zazil dnes diky absolutni demenci hracu v nasem tymu, mapa Horsky prusmyk. Vsichni az na me a 1 dalsiho jeli na jednu stranu a tam hezky jeden po druhem hrdine pochcipali, jen nas top tank stihl tesne pred smrti nekoho neopatrneho dorazit. Ja samosebou s tim druhym zdechl mezi prvnima pri marne snaze o obranu proti presile. V losu jsem byl stejne nekde na spodku. A neco podobneho se me dnes stalo asi 10x po sobe s ruznejma vozidlama. Malem jsem prekousl vzteky klavesnici. I pres kolikrat jasnou prevahu stejne prohra diky nebraneni baze, marna snaha nekoho upozornit, ze by se mohl vratit branit a alespon prerusit capovani, nez nasi capnou tu jejich. Viz opet dnes Rybarsky pristav, ja s Pz IV a 1 KV jedini 2 na leve strane (uplny spodek losu, bez artyn), cely zbytek tymu ve meste. Prijel na nas KT a za nim nejaka TD a konecna. Z mesta se nenamahal nikdo vracet, samej VII az IX tier. Lost jak vysitej a stihli by to s prstem v nose. Snad 5 min. sem jim to psal a klikal na mapu, ze je to na nasi strane v haji. Ze ja se vubec snazim zachranovat jasne viditelny pruser, mel bych jezdit s davem a mozna bych tak kazdou druhou prohru i prezil a usetril za opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Battle: Himmelsdorf 23. prosince 2011 22:42:10

Vehicle: E-75

Experience received: 8 795 (x5 for the first victory each day)

Credits received: 62 365

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Defender

shot001ar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Já jsem trochu zaspal na startu, mezitím, už se tři naši heavíci škrábali na kopec a enemáci rushovali uličkou smrti a začali capovat, díky mému pozdnímu startu jsem se jim dostal do zad a společně s kolegy je při jejich capu pomlátili, naše T43 mi pak laskavě přenechala posledního hummela, za což mu patří můj velký dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Bažina 24. prosince 2011 10:32:47

Vozidlo: PzKpfw VI Tiger

Získáno zkušeností: 7 860 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 42 442

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Rozparovač

že bych se to konečně naučil?? Nebo je to dárek pod stromek? Hezký vánoce všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Erlenberg 24. prosince 2011 15:25:08

Vozidlo: IS-3

Získáno zkušeností: 8 750 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 43 723

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Bölterova medaile

Je to tady, moje první Wittmanka, čekal jsem dlouho, a přišla na Štědrý den! To je sladký dáreček

:Smile_glasses: Bylo tam 8 killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice opet prohra 10:12, ale docela se zadarilo, na mem konte 7 enemaku z 10 co jsme dali, prezil jsem temer neposkozen + 2 arty. Nebejt zbytku tymu, kterej bohuzel stal jako temer vzdy za .... a neubranili bazi, zpet jsem to bohuzel nestihl vcas. V losu jsem byl po dlouhe dobe nekde v horni tretine. Ac s TD zustavam vetsinou branit, tady se snad vsichni rozhodli kempit v bazi, tak jsem to nevydrzel a jel temer sam na lov.

Bitva: Fjordy

Vozidlo: JgdPanther

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile

ma první Wittmanka !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj Slluger střílel jsem na T29 krásně do boku. Vystříleno 28 ran. Spousty hlášek "critical" nebo "to muselo bolet". Došli mi AP tak nastoupili HE. Celkově odebráno 17 procent. Stejný výsledek mám většinou i proti T59 a to střelbou do boku. Tygra 1 nebo 2. To je házení hrachu na zeť. Bohužel těch T29 tam byly 3 - bojovali s Lewem. Nechápu proč mě do takových bytev počítač vybírá. Jo vlastně jo. Jako terč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...