Přejít na obsah

XXVIII. BRIGÁDA TGM


Recommended Posts

http://www.brigadatgm.cz

 

 

banner_wot.jpg

 

Žádost o členství ve 28. Brigádě TGM

 

 

Hledáme hráče i hráčky World of Tanks, kteří chtějí povznést svoji hru na vyšší úroveň a bojovat bok po boku dalších mnoha hráčů se stejným jazykem za čest a slávu českého i slovenského národa.

 

jidr9e.png

 

Požadavky pro podmíněný vstup do klanu

1) Znalost české nebo slovenské mluvy

2) Mít ve hře odehráno alespoň 600 bitev

3) Splňovat tuto statistiku na kterémkoliv z těchto tanků, počítat po odjetí minimálně 50 bitev:

Tier 8 Heavy: 1155 DpB, 70% přesnost

Tier 8 Medium: 770 DpB

Tier 8 TD: 1266 DpB

Tier 9 Heavy: 1470 DpB, 70% přesnost

Tier 9 Medium: 1330 DpB

Tier 9 TD: 1580 DpB

Tier 10 Heavy: 1645 DpB, 70% přesnost

Tier 6 SPG: 1300 DpB

Tier 7+ SPG: 1690 DpB

(DpB = poškození na tanku / počet her na tanku; SPG = artilerie; přesnost = efektivnost střelby)

4) Věk alespoň 16 let

5) Mikrofon

6) V počítači nainstalovaný TeamSpeak3 (www.teamspeak.com -> zelený obdélníček -> "I, agree")

7) Slušný nick hodný reprezentace klanu

8) Podání žádosti v tomto topicu nebo kontaktování náboráře ve hře s tankem, pod kterým se hlásíte do služby

9) Absolvování přijímacího pohovoru

10) Aktivitu na našem webu (minimálně číst pravidelně poštu, vědět o akcích)

11) Chuť hrát, účastnit se klanových bitev, tréninků a podobných akcí (ne vždy to samozřejmě půjde)

 

 

 

Hráči, kteří nesplňují požadavky pro vstup do klanu budou zařazeni do TGM2. Zde jim pomůžeme ve zlepšení, popřípadě dosažení požadovaného Tieru. Po úspěšném absolvování TGM2 budou zařazeni do TGM. Otvíráme tímto dveře i pro začínající hráče kteří se chtějí stát členy kvalitního CZE/SVK klanu.

TeamSpeak 3 194.213.210.201:9987 http://worldoftanks....500000314-TGM2/

 

 

 

Co nesmíte:

1) Být členem jiného klanu (ať už českého nebo zahraničního)

2) Ignorovat vedení a hráče služebně starší

3) Na veřejnosti psát o jiných klanech (ať už v dobrém nebo ve zlém)

4) Nadávat, urážet a jiným způsobem napadat ostatní hráče

 

Co nabízíme:

1) Velmi kvalitní web, který je stále zdokonalován

2) Partu zajímavých lidí se smyslem pro humor a týmovým duchem

3) TeamSpeak3 server pro komunikaci ve hře i mimo ni

4) Členství ve známém CZ/SK klanu, který se pravidelně účastní všech možných i nemožných akcí

...... a dalších 138 výhod!!!

 

Všem případným zájemcům doporučujeme přidat si náš náborový kanál s názvem "28. Brigáda TGM - nábor CZE/SVK", jenž je bez hesla. Tento kanál je určen pro všechny, jenž nejsou zapsáni u jiného klanu a mají zájem se buďto hned a nebo až někdy v budoucnu stát řádnými členy. Pokusíme se Vám zde dávat rady do hry, abyste požadavky splňovali co možná nejdříve k Vaší i naší spokojenosti. Jakékoliv dotazy na nábor směřujte tam.

 

 

"Podmíněný vstup do klanu" je jedinou možností, jak se k nám dostat. Po úspěšném složení přijímacího pohovoru má hráč 2 měsíce na to, aby nasbíral 8 plusových bodů za čety s našimi komisaři. Je čistě věcí komisaře, zda tomuto hráči za předvedený výkonu v četě udělí plusový bod nebo ne. Jak rychle se mu podaří získat potřebné body je jen a jen na hráči samotném (klidně to může zvládnout během několika hodin, pokud na komisaře správně zapůsobí). Teprve po získání stanovených bodů se stává řadovým členem našeho klanu. Pokud se hráči nepodaří získat potřebné body v uvedené lhůtě, je z klanu vyloučen a může to zkusit znovu nejdříve 2 měsíce po jeho vyloučení.

 

Jak podat Žádost o vstup do Výcvikového střediska:

1) Zanechejte zprávu v tomto topicu, která bude obsahovat následující:

povinné složky zprávy:

- slušný pozdrav

- nick (Vaši přezdívku) ve hře, podle které Vás budu moci najít

- pod jakým tankem se hlásíte do služby (ať to nemusíme hledat, můžete dodat i screen, pokud skáčete mezi splněním a nesplněním požadavků)

- jak dlouho již tuhle hru hrajete (jestli jste nehrál(a) i pod jiným účtem)

- pokud jste předtím byl(a) v nějakém klanu, tak ve kterém a důvod odchodu

 

dobrovolné (ale doporučené) složky zprávy:

- kdy Vás můžeme zastihnout ve hře - kvůli absolvování přijímacího pohovoru

- co máte všechno za tanky (maximálně 3 pro Vás nejdůležitější)

- Vaše plány do brzké budoucnosti - na jaký tank se chcete dostat

- ICQ kontakt

 

Cokoliv, co uvedete ve špatné formě (vychloubání se, špatná volba slov, tuny neužitečných informací), může být v budoucnu (či u pohovoru) použito proti Vám. Na formě a použitých slovech si dejte záležet - je to Vaše vizitka!

 

Podle uvedených informací si Vás já nebo náboráři najdou a provedou s Vámi krátký přijímací pohovor. Není se vůbec čeho bát, probíhá písemnou formou přímo ve hře. Po jeho úspěšném složení budete zapsáni do VS. Pokud nemáte rádi čekání, můžete někoho z náborového střediska kontaktovat přímo ve hře.

 

Upozornění! Pokud zažádáte o vstup do VS, nezapomeňte se ve hře po každé odehrané bitvě podívat na spodní lištu v hlavním menu, zda zde není otevřen nový komunikační kanál (chat)! Takovýto kanál otevřete pokud možno ihned, jak jej uvidíte (kliknutím na název, NE na křížek)!

 

 

 

 

Kontakt - náborový důstojník

Přezdívka ve hře - ovarus

e-mail - [email protected]

Kontakt - velitel výcvikového střediska

Přezdívka ve hře - sevos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tankáni, tankánky,

 

měl bych zájem o vstup do výcvikového střediska, líbí se mi vaše oslovení přes stránky WoT, zdá se že víte co děláte :)

Hra mne baví, chci se zlepšit a zkusit si organizovaný boj.

 

Můj nick je Koriss, jak ve hře tak ve fóru.

 

Zatím můj nejlepší tank VK3601(H) - snažím se o Tigra. Dále mám stíhač STUG III a dělostřelectvo Grille.

 

Jedná se o můj první účet takže to hrakji 19 dní, jelikož jsem dlouhodobě nemocen (další 3 měsíce) tak hraji denně i víc jak 5 hodin. Nicméně v úterý jdu na operaci tak tady týden nebudu!

 

Zatím žádný klan, pouze si zvu lidi do čety.

 

Zastihnout mne můžete určitě každý den po půlnoci, ale pak i během dne tak po 11 a odpoledne po 16:00.

 

Mým cílem ze začátku bylo získat nejznámější tanky Tigra a T34, teď už vidím že to asi nebyl nejlepší cíl, nicméně je chci stejně zkusit. No a pak dále a výše :)

 

ICQ bohužel nepoužívám, je mne možné kontaktovat na skypu, nechci zveřejňovat, pošlu ve hře.

TeamSpeak jsem si nainstaloval :)

 

 

Děkuji za opdpověď a těším se na přijímač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem hral a v topu enemy byla e75 a 2xt95 a nejslusnejsi slovo co z nich vypadlo bylo zensky prirozeni na 4... vsichni meli ozn. TGM, asi by to chtelo pribrzdit a nebo prejmenovat, aby se nam taticek neotacel v hrobe...

prohravat se musi umet :Smile_glasses:

 

prilož print screen, kde sa dá potvrdiť Tvoje tvrdenie...ináč to bude také vierohodné ako naši politici a patrí to na smetisko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem hral a v topu enemy byla e75 a 2xt95 a nejslusnejsi slovo co z nich vypadlo bylo zensky prirozeni na 4... vsichni meli ozn. TGM, asi by to chtelo pribrzdit a nebo prejmenovat, aby se nam taticek neotacel v hrobe...

prohravat se musi umet :Smile_glasses:

 

 

Ukaž mi klan, kde nikdo ze 100 hráčů nikdy nezanadává. Jinak je potřeba toto tvrzení doložit, ať víme koho řešit. Jestli se chceš do budoucna tomuto vyhnout, zapni si cenzuru nebo místo Wot choď do kostela. Jinak to určitě neschvaluji, ale sám vím, že mi to někdy ulítne, když vidím, co někteří lidé předvádějí. Nikdo není svatý, ani ty určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...