Jump to content

BadbravoCZ

Members
 • Content Count

  15
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About BadbravoCZ

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 10/09/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. BadbravoCZ

  Diskuze k CZ/SK klanům

  -PRF- jestli tu nekdo je od nich tak si tam udělejte pořádek. Za prvé ne všichni umí vůbec pozdravit, ale ignoranti jsou v poho ale pak ta hra vypadá. Ale aby jste měli Takového NOOBa v klanu to je moc. Jak jeden hráč dokáže, zesrat hru ostatním to jste ještě neviděli.
 2. BadbravoCZ

  Diskuze k CZ/SK klanům

  _BB_ bacha na tenhle klan (Banda Bukvic), potkal jsem v bitvě jejich náboráře a to co jsem četl tak dokazuje, že tenhle klan asi řídí pěkný děti. Nebudu psát jak se choval a co psal. Ale já myslel že Cz/Sk komunitu aspoň někdo reprezentuje hezky a ne tímhle. Jen upozornění až je potkáte raději nepište, že jste čech, slovák pokud nestojíte o urážky. Jsem zvědav, jestli se někdo z jejich klanu ozve sem a nebo o fóru ani neví. Zatím sem s tímhle zkušenost neměl tak snad vám to pomůže při konfrontaci s nimi.
 3. CS Defense Forces Náš klan nabírá nové aktivní hráče. Jsme menší klan, který nemá velkou minulost. Historie: Vznik 26.3.2013. Ovšem naši členové se už znají 2 roky a procházeli jsme různými klany, až jsme se rozhodli založit si vlastní. Prošli jsme jak CW tak i rotami. Za tu dobu co se známe jsme dobrý kolektiv. Vždy jsme drželi pohromadě. Až teď nám vyvstala nová éra, kde bojujeme společně za náš vlastní klan. Nynější stav: Vzhledem k tomu, že jsme na poli klanů teprve pár dnů je naším hlavním cílem nabrat dobré lidi s chutí do hry. Prvním plánem je společně hrát čety a roty. Druhým plánem je začít hrát CW a to bychom rádi stihli v dubnu. Rychle rosteme takže počítáme s podporou hráčů co nemají kam jít a láká je každodenní zábava a možnost si kvalitně zahrát. Nábor: Nabíráme momentálně hráče s t6 a víc. Jedinou vážnější podmínkou je aktivita. Aspoň jednou za 3 dny aby člověk hrál. Nabízíme vám: Hodně zábavy a hlavně pohodu. Rádi hrajeme v četách a popřípadě i roty. Máme TS3 takže si mlžete užít ještě více zábavy a nebo hry. Hlavně jsme ochotni pomáhat nováčkům v začátcích a hrát s nimi. Najdete tu skvělou partu lidí. Kontakt: Pokud by jste měli zájem kontaktujte mě tady, ve hře, na TS3 nebo popřípadě formou přihlášky. http://worldoftanks....t_order_by=role
 4. BadbravoCZ

  AKTUALIZACE CZ/SK KLANŮ

  CS Defense Forces [CSDF] Velitel klanu: BadbravoCZ Zástupci velitele: BullPit, comandercomander Hlasová komunikace: TS3 Nejdůležitější v životě není zvítězit, ale bojovat. Hlavní není vyhrát, ale odvážně se bít.
 5. BadbravoCZ

  Seznam CZ/SK klanů

  Chtěl bych požádat o zapsání klanu CSTB1 Československa samostatna tankova brigada http://tovillage.com Děkuji
 6. BadbravoCZ

  Seznam CZ/SK klanů

  Právě jsem hrál s jedním českým klanem. Jsou to malé děti a přesto je sem dám. [CSOD] Československá obrněná divize Už mi přijde divný CSO ci jiné věci. Jakoby nikdo nedokázal vymyslet svůj název.
 7. BadbravoCZ

  Diskuze k CZ/SK klanům

  Ahoj. Rád bych se stal členem nějakého klanu. Rád hraji CW. Bohužel jsem tu jen do max 21:30. Možná vyjímka do 22:00. S CW mám zkušenosti. Už jsem byl v různých klanech, ale nikde mi nenabídly to co jsem chtěl.
×
×
 • Create New...