Jump to content

Duke_CZ

Members
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Duke_CZ last won the day on November 5 2011

Duke_CZ had the most liked content!

About Duke_CZ

 • Birthday 01/14/1972

Profile Information

 • Gender
  Male

Duke_CZ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Duke_CZ

  Duke_CZ

  Tak po delší době zase jeden stroj, tentokráte ne v garáži, ale na poličce. Pokus o částečně smytou zimní kamufláž + potřebné "zahnojení vozidla" odpovídající danému ročnímu období.
 2. Tak já se taky přidám: Vítězství! Mapa: El Halluf 13. dubna 2012 14:43:56 KV-1S XP: 9 275 (x5 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů: 48 259 Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina, Mistr dělostřelec, Rozparovač, Odstřelovač
 3. Duke_CZ

  Seznam CZ/SK klanů

  Seznam klanů v hlavním menu aktualizován 28.12.2011
 4. Duke_CZ

  Který model?

  Kolega z práce si ho koupil. Chvíli je to zábavné, nicméně pokud nejste alespoň dva, brzy se to omrzí. Další problém je v tom, že RC model má v základu který ti prodají gumové pásy a plastovou převodovku. Vše samozřejmě vyrobeno v Číně. Doba funkčnosti tanku je tím pádem při krosení v terénu relativně dost malá. Lze dokoupit kovové pásy i převodovka, cena za tyto díly se blíží ceně dalšího modelu.
 5. Duke_CZ

  Který model?

  JJ zimmerit nevypadá zle, ale blbě se bude dělat odloupání.
 6. Duke_CZ

  Který model?

  Co se týče vybavenosti a tudíž i poměru cena/hodnota je Dragon opravdu na vrcholu. Mám v regále jejich Ferdinanda a je úžasný. (Jen ten čas na modelaření kdyby se dal taky koupit) Co se týče zimmeritu, můj osobní názor je ten, že ačkoliv předlisovaný od výrobce je jemný a a provedení v měřítku asi nemá chybu, v rámci shody modelu s předlohou je lepší ručně doma dělaný, a to vzhledem k tomu jak se zimmerit na tancích dělal. Ten předlisovaný od výrobce má na můj vkus příliš strojový vzhled v porovnání s fotografiemi předloh. I když je možné, že již výrobci zapracovali i na tomto.
 7. Duke_CZ

  Který model?

  Vypadá to na slušnou stavebnici. Tady máš odkaz na web s foto výlisků atd. http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=5954
 8. Duke_CZ

  stříkání pistolí

  Sorry upsal jsem se, je to BD-180K a je zde: http://www.airbrushcentrum.com/shop-karta.php?id=3260
 9. Duke_CZ

  stříkání pistolí

  Tak mě přijde nejideálnější plnění horní. Nejlépe se čistí a výměna barvy je také bez problémů. A co se týče regulace tak ta je k nezaplacení při práci s pistolkou. Ještě jednou jsem si je prošel,a můj jasný favorit v této cenové relaci je jednoznačně BD-150K. Má velkou nádobku (ony ty 2ml nejsou mnoho), Je vybavená na přetryskování a cena 1380Kč je pořád ještě lidová.
 10. Duke_CZ

  stříkání pistolí

  Tak v poměru cena/výkon (užitná hodnota) vychází asi nejlépe tato: http://www.airbrushcentrum.com/shop-karta.php?id=3373. Co se týče výběru kompresoru, to záleží individuálně na vkusu a finančních možnostech každého soudruha že, podstatné je aby byl bezolejový, nejlépe s plynulou regulací výstupního tlaku.
 11. Duke_CZ

  stříkání pistolí

  Vše se dá snadno objednat na http://www.airbrushcentrum.com. Doporučuji k barvě koupit i originální ředidlo, a jelikož se jedná o akryly, doporučuji použít na základní nástřik Surfacer, barva se tak nebude loupat. PS: Pozor na kombinace akrylů a sintetiky. V některých případech bývá potom výsledek katastrofální.
 12. Duke_CZ

  Seznam CZ/SK klanů

  CSOB Československá obrněná brigáda web: http://csabrigade.eu....php?app=forums TS pro zájemce o klan: ts3.csabrigade.eu:1974
 13. Duke_CZ

  stříkání pistolí

  Vcelku dobře použitelné jsou pistole značky Fengda, které jsou v rozumných cenových relacích, cca 1000 Kč. Samozřejmě že kvalitu týhle flinty lze těžko srovnávat například s Iwatou custom za bratru 12 000 Kč. Osobně Fengdu používám, a na takové to domácí stříkání je OK. Pistole lze koupit s různými průměry trysek, u Fengdy je to tuším 0.2mm 0.25mm a 0.3mm, Jestli mohu doporučit, tak 0.25mm je asi to pravé, nemá problém s tenkou čárou, ani s velkou plochou. Co se týče kompresoru, používám samodomo z ledničkáče, jednak téměř nic nestojí a navíc má zcela tichý chod, bydlím v bytovce a půlnoční modelářské seance nejsou u mně výjímka.
 14. Duke_CZ

  Duke_CZ

  StuG III /Tamiya 1/35
 15. Duke_CZ

  Duke_CZ

  Sníh je jedlá soda + herkules + lak na vlasy se třpytkama
×
×
 • Create New...