Jump to content

leon51

Members
 • Content Count

  9
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About leon51

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. leon51

  AW - Upozornění

  Zdravím škoda už nejde stáhnout, na Uložto již neni.
 2. leon51

  AW - Záludná klávesa "C"

  Zdravým jen takový dotaz, ve hře klávesa "C" by měla dobíjet munici. Čím to že ať buším do klávesy jak magor, tak ji ne přinutím k doplnění munice. To musím mít nějaká privilegia, nebo jak funguje. Díky za nakopnutí ve hře
 3. leon51

  AW - Upozornění

  Toš take uctivě dikec.
 4. leon51

  AW - Upozornění

  Také velké díky za češtinu, jen 0.31.5990 vydána 5.3.2020.
 5. leon51

  AW - Zaseknutí tanku ve hře

  Zdravím jen se chci zeptat, jestli se to někomu taky nestalo. Včera v jedné bitvě, se mě najednou z ničeho nic tank zasekl, a začal se jak magor točit pořád dokola, a nereagoval na žádnou klávesu. Toto se stalo již podruhé, tak nevím čím to.
 6. leon51

  AW - ArmWar spuštěno černý monitor

  Tak se to konečně povedlo, stačilo u svého účtu Saved Games/Armored Warfare/User/Profiles/default, přejmenovat nebo smazat atributes. Nu a pak si herní klient, vytvoří nový soubor. A hle zase to funguje jak má. Jen mne umrtvilo to, že když jsem v bitvě a jsem zneškodněn, tak mohu mačkat klávesu č.8 jak magor a do boje mne to nevrátí. Tak myslím že to hodně, těmi aktualizacemi doj**li. V bitvě jedu, hle nepřítel tak do něj najedu, nebo padnu a nic. Předtím tímto způsobem šel zlikvidovat, a terz nič. Zajímavé že boti v boji, se objevují verze 9; 10; 11; ale se lze dostat nanejvíš na 10. Úvaha ma cenu to dále hrát, těžko říci.
 7. leon51

  AW - ArmWar spuštěno černý monitor

  Ano pítt klient verifikován několikrát. Iosifek ovladače nová verze, jj to vím že to není 32 bit. V této verzi již Widle nepoužívám jen 64 bit. A hrome ještě tak umět anglicky, holt stará škola.
 8. Zdarvím při spuštění Armored Warfare, se nezobrazují úvodní názvy (Alods; tvůrci hry). Normálně mám černý monitor a kurzor, po chvilce zvuk na pozadí a nic. Dám Ctrl,Alt, Delete správce úloh který zavřu kliknu na liště na ikonu Armored, a hra naskočí a vše funguje normálně. Děkuji za případné podněty.
×
×
 • Create New...