Přejít na obsah

amagi nebo nord carolina?? a dal


vrahoun_

Recommended Posts

8 tier je celkem vyrovnaný. North Carolina není špatná loď, jen má trochu horší pancíř a křivé děla. Iowa je takový průměr, ale taky se dá. Montanu nemám, ale co vím, tak stojí za prd, sice má 12 děl, ale od 8 tieru jsou ty 406 celkem nepřesné, střely lítají pomalu, velkým obloukem a penetrace nic moc a taky hodně záleží na RNG (to platí asi u všech BB). Pancíř na Montaně taky bída. Jediné větší plus jsou AA. Montana by měla dostat buff, ale kdy to bude to netuším, každopádně se ji nevyplatí kupovat. Já zůstanu zatím na Iowě. To Yamato je na tom mnohem líp. Zatím mám sice jen Fuso, ale když potkám Yamato třeba v Iowě, nemám žádnou šanci. Děla na Yamatu krájí vše i nad 20 km, děla jsou celkem přesná a penetrace je luxusní. Pancíř je o třídu nad Montanou. Pohyblivost je zhruba stejná. Yamato má jen dvě větší nevýhody a to slabší AA a pomalé otáčení věží. Amagi by měla být skvělá loď, dobře pohyblivá a s vynikajícími děly na svůj tier. Má, ale horší pancíř i AA. Izumo co vím, tak si na ni hodně lidí stěžuje, že je to nehratelný šrot. Něco pravdy na tom určitě je, ale Yamato za tu námahu stojí. Já bych dojel být tebou na Iowu, tu si zatím nechal a potom jel na Yamato. Konečný verdikt: T8 North Carolina = Amagi, T9 Iowa > Izumo, T10 Montana < Yamato. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji,no koukal jsem na statistiky a obe /US +JAp/ CA maji vetsi AA nez X BB, ale musim si rypnout :) jamato melo i AA naboje pro hlavni dela 

San-šiki dan naboje a tak je otazka jestli a vubec se to pocita do AA :)

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/460mm_kanón_typu_94#San-.C5.A1iki_dan

nepočítá, Yamato tam má jen 25mm kanony + 127 mm děla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...