Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

A když jsem sem šoupnul SKIMMED, volnou asociací se mi v kebuli ozvalo " ...takhle u nás v našem kraji zima začíná.. ! " Tedy INSANIA a legendární LP Crossfade.

 

 

Objednaval jsem si u nich celkem nedavno CD - Out a triko, postezoval jsem si ze se cd Crossfade neda uz sehnat, no a co se nestalo? Oni mi poslali origo lisovany CD Crossfade zadara jako bonus! Jsou to proste frajeri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se s těma klukama párkrát setkal- jsou těžce v klidu, skromný a příjemný lidi. Jednou jsem se vypravil do Prahy utratit asi 3000,- kč za muziku a náhodou jsem vytáhnul z regálu " Crossfade " vinyl za 250, naprosto netknutej. Ta radost se nedá popsat, pro mě těžký kult, jak kapela,tak toto LP. A když je ten březen, zahrajem si " Máj " :)

 

 

A tuhle novější též miluji láskou velikou :)

 

 

Ehm...tuhle taky :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zakazany sem dat vic pisnicek?? A kolik ti bylo kdyz Sweet hrali ze je tak znas. Ja kdyz chodil na intr tak to letelo, tak na ne mam urcite vzpominky z mladi. :biggrin:

hah, v sedmdesatkach jsem jeste nebyl na svete. kdyz skladal treba takovej Cajkovskij tak jsem taky nebyl na svete a nebrani mi to abych dneska vedel ze to byl borec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...