Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Úplně jsi mě rozbil. Poprvé jsem na T. O. N. narazil v 93 na vojně a byla to láska na první poslech. Dostal jsem podle nich přezdívku, motal to pořád dokola, až to vyšumělo, dokud jsem je 2003 neviděl na Brumlovce naživo. Zase to plálo, i když už jsem se tomu trochu smál, tý proklamovaný hypersexualitě všude okolo, Peterovu obrchlapáctví a šukátorství všeho ženského. Nějak jsem se s tím srovnal, uvědomil si, že je to taky jen člověk, hlavně po pečlivém naslouchání textům pozdějších LP a pak to přišlo, Steele zemřel. Co se dalo dělat, další skvělej muzikant a zpěvák odešel. Opět jsem na svou starou lásku trochu zapoměl a teď prásk, rovnou do ksichtu. Zase úsměv, Steele se předvádí jako nadsamec, je to dávno pryč a přece živý. Tenhle spolek si s sebou vezmu do hrobu- i s tím úsměvem a nadhledem, kterej jsem vůči nim získal...Skrz negaci k úsměvu a naději. Respekt navždy.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Talvi  když to vezmu kolem a kolem, fackoval bych se od rána do večera za rozhodnutí nejít na koncert, páč zase někdy přijedou. Nepřijedou a já uvidím prd.

 

Už přesně netuším jak jsem se k TON dostal, ale asi přes Call On The Dark 2

 

A na okraj toho co mi ještě uteklo. Koncert Dying Passion v době Peteho úmrtí. Na jeho počest se hrál cover a když člověku docvakne jaký má hlas zpvěvačka...to muselo být super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem vám tak jednou cvičil a z repráků se linul refrén, který se mně zaryl pěkně pod kožu. No než sem stihnul doběhnou k baru, aby mně Pavel řekl, co hrají, už bylo po ní a stihl si akorát všimnout, že název obsahuje "Fly". No a dnes se mně konečně podařilo najít jak kapelu, tak aj skladbu. Tož tady ju máte, aby ste se uklidnili z tych tanků (:

 

FLYLEAF - Missing

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...