Jump to content

FoX - Fabulous obscene & Xtraordinary


Recommended Posts

fm4b5v.png

 

 

Klan FoX vznikl v roce 2009 jako parta kamarádů hrající starší, ale skvělou taktickou hru SWAT4. Jak léta běžela, vyzkoušeli jsme mnohé -  přes CoD4, Battlefield 3, Combat Arms a některé další, až jsme narazili na WoT. V současné době se na klanové úrovni věnujeme právě a pouze WoTku.
Od října roku 2012, kdy byla vytvořena tanková divize se mnohé změnilo. Začali jsme se od nuly vypracovávat. 5 dlouholetých členů klanu, tři z nich pár bitev na kontě, dva se zkušenostmi z CSA a pár tisíci bitev, začalo s budováním klanu. Přišlo mnoho nových hráčů, spousta nových hlasů na TS a nových názorů a povah. Přesto se nám snad daří udržovat atmosféru kamarádskosti a lidskosti. Někteří lidé odešli, ale to k tomu patří. Dnes je nás 10krát tolik, co na začátku, každý večer hrajeme čety, roty anebo CW. Zejména CW je to, co nás baví. Zatím hrajeme pouze vyloďovací turnaje v Africe a na účtě máme jedno úspěšné vylodění. Stále nám ale schází technika a bohužel i kvalita.

Do našeho klanu proto hledáme zejména aktivní, dospělé hráče. Hledáme člověka, co se rád bude připojovat na TS, je přátelský a není samotář. Tierem jsme nikdy příliš neomezovali, ale je jasné, že nejvíc zapadne člověk alespoň s tanky pro roty mazáků(T8). Méně často hrajeme roty záklaďáků(T6), ale jen dobře když bude mít i takový tank/arty. Jinak přirozeně trošku hrozí, že nebude mít vždy s kým hrát četu, rotu, apod. i když samozřejmě spousta z nás expí i tanky nižších úrovní.
Vítáni jsou zejména hráči s alespoň jedním tankem pro CW (tedy T10 tank nebo T8 arty). Místa máme dost, ale nebudeme přijímat mrtvé duše nebo neaktivní lidi jen pro žetony. Pravidelně i pročišťujeme klan od lidí, kteří se např. nikdy neukázali na TS, nenavštívili web a jen anonymně hráli sami na publicu pod naším klanovým tagem. Samozřejmě chápeme radosti a strasti reálného života (práce, partneři, zájmy), ale základní aktivita je nutná.
Člověk, který se k nám hlásí by také měl být schopen přijmout konstruktivní kritiku, pokud se mu při společných bitvách něco nepovede. Argument, že "tu hru hraju pro zábavu" a radši se po nepovedeném CW odpojí z TS, neobstojí. Všichni to hrajeme pro zábavu. Ale když už to hrajeme, věnujeme se tomu a trávíme u toho spoustu času, tak to taky chceme dělat pořádně. Nejvíc zábavy přeci je, když se vyhrává a aby se vyhrávalo, tak to taky něco stojí.
WN7. Magická formulka. Přestože si myslíme, že WN7 (a podobné statistické údaje jako WN6, Eff, WR, Score, a tak dále a tak dále) nejsou všeříkající, tak samozřejmě určitou váhu mají. Proto uchazeči o členství u nás by neměli být pod hranicí průměru klanu.

Základní shrnutí podmínek pro přijetí:

  • aktivní, kamarádský člověk, pravidelně chodící na TS
  • tank/arty pro rotu mazáků (T8)
  • ideálně s technikou pro CW (tank T10, arty T8)
  • sledování klanového webu a fóra

Pokud ses ve výše uvedeném textu našel a naše filozofie je ti sympatická, neváhej nás kontaktovat. Nejrychlejší cestou je odepsat zde v tomto vlákně a my se s tebou spojíme. Můžeš také napsat komukoliv z velení, ideálně náborářům - kontakty zde. Nebo navštiv náš klanový web a podej si přihlášku (pro napsání přihlášky je nutné být registrovaný, ale to tě stejně nemine, pokud budeš chtít být členem klanu). Samozřejmě nás můžeš navštívit na klanovém TS, jeho IP je 46.36.35.189. Ale po připojení se nebudeš moci přesouvat do jiných místností, proto musíš vyčkat až si tě někdo všimne a přidělí práva pro "volný pohyb", což může být nepříjemně dlouhá doba. Tato ochrana je ale důležitá.

Těšíme se na setkání s novými zájemci a nezapomeňte:
 

Smile_trollface-3.gif FoX is good for You!  Smile_trollface-3.gifSpider
Velitel klanu FoX
www.foxclan.cz
TeamSpeak IP:46.36.35.189
FoX na worldoftanks.eu
FoX na wotcs.eu

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...